Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaufman

żona daremna w seksie

Polecane posty

Gość kaufman

ludzie powiedzcie mi co mam robic ? ja bym mogl kochac sie o kazdej porze kazdego dnia-natomiast żona niby ma ochote tylko wieczorami a tak naprawde wieczorami czeka tylko az grzecznie zasne zeby bron boze nie musiala sie ze mna kochac tak naprawde najchetniej wogole sie ze mna nie kochala a gdy juz dochodzi do stosunku raz na jakis czas to koha sie ze mna z takim wyraznym znudzeniem bez jakiegokolwiek zaangazowania. ludzie prosze o jakas rade lub pomoc, co robic wtakij sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergia
różne mogą byc przyczyny spadku libido u kobiet. Czy Twoja żona zawsze taka była ? czy tylko ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaufman
zaczelo sie wszystko po slubie czyli od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergia
a bierze może jakieś leki albo tabletki anty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaufman
nic nie bierze ale pol roku temu urodzila dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boczulka
A czy żona bierze tabletki antykoncepcyjne.Ja podczas brania tabletek robiłam tak samo. Po odstawieniu zaczęłam szaleć że mąż mnie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergia
wiesz gdzie kobieta ma punkt G ??? W mózgu !!!! Jeśli przez cały dzień będziesz ja wkurzał, nie będziesz pomagał to zapomnij wieczorem o seksie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boczulka
Kobiety tak mają po porodzie, nie wszystkie ale mają. Podobno wszystko stabilizuje się po ok. pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po porodzie sex nie sprawia jej przyjemności.Jak wcześniej było inaczej to poczekaj.Daj jej organizmowi dojść do siebie. Jak kiedyś było tak samo to może jest jedną z tych pechowych co długo uczą się przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu pisać, żona po prostu. ;) Teraz zapuści wałki, dupa rośnie bez kontroli, opona niby zapasowa, tylko do czego. :O Seks zapomnij, nawet one to wiedzą że kochanie się ciągle z tą samą osobą to niepotrzebna strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdevwrthyu
ALe bzdury gadacie (co niektórzy)... Jeśli żona przed porodem była inna to albo ma traumę i z jakis powodów podświadomie nie chce teraz drugiego dziecka więc unika seksu albo ma zaburzenia hormonalne, które zdażają się po porodzie. Powinna pójść do lekarza i zbadać sobie wówczas hormony, bo można te zaburzenia wyrównać i wszystko wróci do normy. Oczywiście to, co ktoś pisał o czułości w ciągu dnia, pomaganiu, to prawda. Któż zmęczony ma ochotę na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj parę wyraźnych ostrzeżeń, porozmawiaj, opowiedz o tym co Ci leży, może ona też ma jakiś problem o którym nawet nie wiesz...? jeżeli żona nadal nic z tym nie zrobi, nie zacznie się starać, to zacznij rozglądać się za kochanką bo prędzej czy później i tak będziesz sobie jej szukał (i to nawet w jakiś sposób jest zrozumiałe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaufman
Przed ślubem to żona zagadywała mnie o sex bo mi raz dziennie wystarczyło zupełnie a żonie to się bardzo chciało zemną kochać i nie rozumiem takiej zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekk26
Może w takim razie warto jakoś urozmaicić Wasz seks, by stał się dla niej większą przyjemnością? Zajrzyj na: http://emilosc.pl Powinieneś tam znaleźć kilka pomysłów, by urozmaicić seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypisz 20 powodów
po co jesteście ze sobą. I ona niech też wypisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j700
Rozmawiałes z zoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaufman z ty nie z koszalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Kaufmana
Kochanie, Dam Ci najlepszą radę, która pozwoli uzdrowić nasz związek, i przestanę być daremna w seksie. Otóż, jak przyjdziesz z pracy, to daj mi buziaka na dobry wieczór,posadź mnie na Twoim ulubionym miejscu przed telewizorem, włącz mi mój ulubiony srial, daj pilota do ręki, postaw przede mną kufelek piwka, wymasuj mi stopy, a sam: przygotuj kolację, pozmywaj, posprzątaj, nastaw pranie, uprasuj to z wczoraj, zrób zakupy na kolejne dni żebyś miał co do pracy wziąć, ugotuj na jutro obiad, wyrzuć śmieci, nie zapomnij porobić płatności za rachunki, a jak nasza Dzidzia będzie płakać, ponoś ją trochę. Ale nie dłogo, tak do góra 23. Potem weź szybki prysznic i już o 23.03 będziesz w łóżku gdzie czekam na Ciebie ja - Twoja wypoczęta i napalona Żonka! Nie szkodzi, że wstajesz o 5 rano. Przed ślubem Ci to w ogóle nie przeszkadzało ! Co, zmęczony jesteś? No, nie wygłupiaj się, przecież nie każę Ci w nocy wstawać żeby Dzidzię nakarmić, żeby uspokoić jak płacze i przewinąć jak potrzeba. Poza tym, zamiast siedzieć na Kafetrii mógłbyś jeszcze odkurzyć. Jak to szybki numerek? A gdzie gra wstępna? Jak to jesteś zmęczony? Rety, jaki Ty jesteś daremny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi hormonami to prawda. Czy żona już miesiączkuje po porodzie? Zauważ że większość kobiet w tym okresie po porodzie zazwyczaj karmi piersią i przez dłuższy czas nie ma normalnych cykli, a kobietę miedzy innymi napędzają do seksu dni płodne. Ten czas po ciąży można czasem porównać do działania tabletek antykoncepcyjnych czyli brak owulacji, brak dni płodnych, brak chęci na seks i to właśnie dlatego duzo kobiet nie ma ochoty na seks po urodzeniu dziecka. Niektóre kobiety sa ponad to i może faktycznie dłuższa gra wstępna pomoże, moze jakas kolacja przy świecach, na pewno rozmowa z żoną. Sytuacja może się zmienić jak zacznie juz miec normalne cykle. Ale nie wykluczaj że może mieć złe odczucia zwiazane z porodem i dlatego to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedno
Piszesz że żona nie bierze tabletek - no właśnie! Mi całą ochotę odbierał strach przed drugą ciążą. Mieliśmy bardzo złe warunki mieszkaniowe i dlatego panikowałam choć wtedy nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
Żona Kaufmana- strzał w samo sedno! ŚWIETNY POST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×