Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagaaaaaaaaaaaaa***

kompulsy niszcza mi zycie

Polecane posty

Gość Jagaaaaaaaaaaaaa***

😭 juz nie daje sobie rady. kompulsy niszcza mi zycie, psychike. niby zyje normalnie ale i tak w glowie ciagle licze kalorie, zastanawiam sie jak wygladam, zyje na wiecznej diecie-do nastepengo kompulsu. gdy kompuls trwa jeden dzien, nie jest zle. ale ostatnio trwal on az 7 dni. jadlam zeby jesc-pracowalam na powietrzu i pyszne jedzenie mialam ciagle pod reka. z reguly obzeram sie (:O) gdy mam stres. na wyjezdzie bylo wrecz przeciwnie. pofolgowalam sobie. wrocilam do domu, obejrzalam sie w lustrze i...zalamka 😭. nie moge uwierzyc, ze doprowadzilam cialo przez tydzien do takiego stanu. na poczatku miesiaca mialam wazna impreze wiec odchudzalam sie na maxa, szlo mi to ekspresowo. teraz przytylam (ale jestem tez PRZED). zastanawiam sie czy jest szansa zrzucenia tego (jedzac tak malo jak wczesniej) co przybralam do nastepnego weekendu? zwlaszcza, ze organizm jest do tego przyzwyczajony... mam silne postanowienie jesc juz w miare normalnie gdy dojde chociaz do tego co bylo jeszcze niedawno. ale czy sie uda? 😭 przepraszam, ze tak chaotycznie ale juz nie mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagaaaaaaaaaaaaa***
nikt inny sie z tym nie meczy?zazdroszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez z tym mecze ale pomoc nie potrafie bo sama radze sobie srednio:O tyle ze ja mam anoreksje bulimiczna i po kompulsie zawsze sie oczyszczam mechanicznie,chemicznie i dodatkowo glodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagaaaaaaaaaaaaa***
dziekuje za linka, na pewno poczytam. a jak sie wyczyscic zeby wrocic do tego co bylo przed tygodniowym kompulsem? ...ostatni raz MUSZE sie ogarnac. jem ananasy (surowe),pije herbate zielona, jem sliwki. jak jeszcze sobie pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze prowadze glodowke calkowita bo mi poczucie winy nie pozwala zjesc czegokolwiek.ale na oczyszczenie moze warzywka. ja mam tak ze jesli zjadlabym cos po kompulsie to byloby to poczatkiem nastepnego.sprawdzilam i wiem ze nie potrafie jesc normalnie na drugi dzien po.jesli potrafisz to staraj sie jesc jak najzdrowiej i unikaj stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagaaaaaaaaaaaaa***
ja potrafie... zyje wlasnie na owocach, warzywach, herbacie i ew. serkach homogenizowanych. ale cale zycie tak sie nie da... powinnam jesc same anansy ktore na maxa przeczyszczaja. wtedy moze bym schudla do tego nastepnego weekendu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagaaaaaaaaaaaaa***
niby tak... choc ja na nich i tak chudne a jem je bo mam rzadzej kompulsy (zawsze to cos slodkiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagaaaaaaaaaaaaa***
ale to wyjatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×