Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qanchita

Ile na Chrzest ? A może co?

Polecane posty

Witam serdecznie, to forum jest pełne rodziców dlatego tu postanowiłam założyć temat. Bardzo proszę o podpowiedź dotyczącą pytania w temacie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj ksiądz lub kościelny mówi że co łaska ale zawsze patrzy jaki panknot wyjmiesz z portfela chrzesny płaci za chrzest w moim przypadku była to kwota 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
jest tu pełno takich tematów ,wpisz w wyszukiwarke podstawa ile chcesz przeznaczyc pieniazkow? moj syn (dwa tyg temu) od chrzestnej dostal lezaczek bujaczek a od chrzestnego 9uczen jeszcze) swieczke do chrztu i rozaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na pytanie ile chcę przeznaczyć pieniędzy trudno odpowiedzieć bo po prostu tyle ile się teraz daje:) Jak 5 lat temu byłam chrzestną bratanicy to doskonale wiedziałam co im się przyda (mieszaliśmy razem) a nie chcieli pieniędzy, dlatego kupiłam też leżaczek żeby było coś pożytecznego i dodatkowo na pamiątkę srebrną łyżeczkę z grawerem (łącznie ok. 300zł). Bardziej interesują mnie dzisiejsze trendy. Jak np ja szłam do komunii to szczytem marzeń był rower a teraz ludzie kupują komputery, laptopy a nawet kłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×