Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siezastanawiam..

gdzie przechowujecie olej jadalny w domu?

Polecane posty

Gość siezastanawiam..

wlasnie,zastanawiam sie w jakim miejscu w domu przechowujecie olej jadalny? Będąc na dzialce ze znajomymi dowiedzialam sie,ze pani domu :) olej trzyma w szafie lub na szafie i nie przyszlo by jej do glowy ( tak sie wyrazila ) trzymac olej w lodowce-jak czynie to ja... wmurowalo mnie,bo mi nie przyszlo by do glowy aby olej trzymac na wierzchu.Pamietam,ze widzialam u kogos taki trzymany nie w lodowce i przyznam ,ze ten widok zapamietam do konca zycia,olej byl metny brrr Wiec czy tylko ja chowam olej do lodowki? P.s.i nie chodzi mi o to ,ze nie mam miejsca na szafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka mario
ja trzymam w lodówce, ocet zresztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szafce, olej i oliwę powinno się przechowywać w temperaturze pokojowej, inaczej traci swoje zdrowotne właściwości poczytajcie sobie dziewczyny o przechowywaniu olejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie na szafie, tylko w - powinien stać w miejscu ciemnym, dobre oleje/oliwy z tego powodu są sprzedawane w ciemnych opakowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat archiwalny i to bardzo, jednak dodam od siebie: tylko olej lniany dobrze znosi chłód lodówki. Pozostałe powinno się przechowywać w temperaturze pokojowej i w szafce, ewentualnie na wierzchu, ale w ciemnej butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×