Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .........sebastian.........

dziewczyn jaki polecacie buty męzczyznie w wieku 25 lat ?

Polecane posty

Gość mam dwa serca ktore bija
Drogie panie mam do Was niesłychanie wazne pytanie:) Chodzi o styl ktory preferuje generalnie rzecz biorac jest to sportowa elegancja czyli buty skorzane o kroju eleganckim z duza doza nonszalancji do tego dziny w kolorach dziwnych lub tez spodnie typu cotton:) ponadto t-shirt w niebanalnych kolorach i fasonach a na to marynarka w rytmie bugi:) natomiast na głowie mały niesforny irokez:) Jak myslicie czy taki styl ma racje bytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe im on firee
rogie panie mam do Was niesłychanie wazne pytanie Chodzi o styl ktory preferuje generalnie rzecz biorac jest to sportowa elegancja czyli buty skorzane o kroju eleganckim z duza doza nonszalancji do tego dziny w kolorach dziwnych lub tez spodnie typu cotton ponadto t-shirt w niebanalnych kolorach i fasonach a na to marynarka w rytmie bugi natomiast na głowie mały niesforny irokez Jak myslicie czy taki styl ma racje bytu?" owszem tylko nie zostan pomylony z gejem :) moj kumpel gej sie podobnie ubiera ja wole luzacki styl jeany koszulka fajna i trampki badz oldschoolowe adidasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa serca
Widziecie to wszystko winika z niedoinformowania ludzi, ich małe mozgi i sposob formuowania mysli, swiatopoglad oraz schematy z czasow epoki kamienia łupanego. Dlaczego jest tak, że gdy facet ma swoj odrebny styl, ma swoje zdanie i swoj poglad ideowy to zaraz jest postrzegany jako gej czy inna jednostka ktora nie powinna funkcjonowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskeoe
te brazowe moga byc:) dla mnie sandaly i japonki to brak stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa serca
sebastiam wiesz co wydaje mi się, ze stary masz pewnien problem sam nie wiesz czego chcesz niby ma to byc elegancja a wybierasz buty sportowe, chces soprtowe a myslisz elegancja:) Chłopie idz do sklepow, poprzymierzaj, pochodz zobacz w czym sie najlepiej czujesz i kup to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam mężowi Puma z serii BMW świetne są kosztowały koło 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stylowe buty znajdziesz na przykład w sklepie APIA - www.sklep.apia.pl. Dla mnie plusem jest duży wybór marek. Mają nie tylko kolekcje APIA, ale i Fabi, Naturino, Sorel, Lacoste i naprawdę bardzo dużo innych marek ze światowych manufaktur oraz fabryk. Nigdzie indziej nie widziałam tak zróżnicowanego wzornictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×