Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motomoto

ciuchy... i ich brak

Polecane posty

Gość motomoto

Hej dziewczyny. Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Dlaczego w sklepach tak trudno o ciuchy w większym rozmiarze? Jestem wysoka i potrzebuję ciuchów w rozmiarze 44 czasem nawet 46 ze względu na biust. Kupienie ubrania w moim rozmiarze i to takiego które będzie mi się podobać graniczy z cudem. Ze stanikiem jest tak samo (85E). Jest za to pełno większych ciuchów dla starych babek (bez obrazy. A ja mam 21 lat i nie będę się ubierać w brzydkie ciuchy dla starszych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybór jest niewielki, ale jeśli mogę polecić to wg mnie największy wybór ubrań w większych rozmiarach i dla każdego wieku jest w sieci sklepów C @ A , przynajmniej w moim mieście , sama się tam ubieram chociaż jestem trochę od ciebie starsza. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz w Depare jeszcze - wszystko prawie maja do rozmiaru XL ale na 44 często pasują bo sa fajne, szerokie , jest w czym wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakopinka
MOżesz zajrzeć sobie do sklepu H&M . Sama jestem słusznych rozmiarów kobietką ale nigdy nie miałam tam problemów ze znalezieniem czegoś dla siebie bo jednak wybór ubrań w wiekszych rozmiarach mają tam spory. Na stronie masz kody rabatowe do sklepu: http://okazje.co/kod-rabatowy-h-and-m Przy zapisie do newslettera masz tam promocję na 25% zniżki na pierwsze zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×