Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość kruselka
A kiedys nie płakała?? Moze ma kolki?, a jak ja usypiasz to sama lezy w łózeczku czy ja nosisz? Moze chce spac z toba w łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej nie palkala dopiero od jakiegos czasu kolek raczej nie ma bo nie karmie piersia tylko butelka, od kilku dni daje mezowi mala zeby usypial bo nie ma juz sil na nia ale wrzask jest jeszcze glosniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiemmm
dlaczego twierdzisz ze nie ma kolek bo nie karmisz piersia??? to wlasnie karmienie piersia zapobiega kolka ! mi tez wyglada to na kolki jak placze spokojnie czy raczej krzyczy przerazliwie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
Wiesz z tymi kolkami to róznie podobno własnie jak sie karmi piersia to nie ma kolek. Z uspianiem u mnie tez jest roznie raz zasnie od razu a innym razem tak płacze ze musze okna i drzwi zamykac . Bo wstyd przed sasiadami. Ostatnio probuje metody 1,3 ,5 minut. Sama zasypia w lozeczku. Drze sie niemozliwie ale jestem twarda nie biore jej na rece tylko wkladam smoczka i wychodze z pokoju. I tak do skutku az zasnie . Moze twoja ma jakis bunt. Moja np. spala w nocy do 3 msc zycia tz. budzila sie raz na jedzonko . A teraz im starsza tym gorzej obecnie wstaje do niej 3 razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci napisze nasz mniej wiecej rozklad dnia i napisz mi co jest nie tak rano budzi sie ok. 8 na karmienie, zje i zasypia przy butelce wiec tak spi o 12 i budzi sie znowu na jedzonko wypija butle i jedziemy na spacerek moze tak z 2 godzinki, zwykle po godzinie zasypia wiec wozek ostawiam w ogrodzie zeby jej nie obudzic, jak sie obudzi to daje jej herbatke wypije ladnie i lezy w lozeczku patrzy na karuzele i sie przyglada wszytskiemu ok. 17 dostaje mleko ale mala ilosc i zasypia no i teraz najgorsze budzi sie z wielkim placzem ok. godziny 21 to daje jje smoczka caluje w glowke i tule i juz cichutko, wtedy kapiel i ok. 22 gotowa do spania wiec grzeje mleko i tez troszeczke na noc zeby zasnela zawsze ja ja karmilam ale jak tak placze to maz od 2 dni to robi no i ok. wypije ladnie i jak dochodzi ze odklama oliwke do lozeczka to wtedy placz jakby nie wiadomo co sie dzialo niestety a w nocy 2 razy sie budzi zaraz pewnie matki polki sie zleca czemu piersia nie karmie powiem od razu nie mialam pokarmu i dlatego a bardzo zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
Kurcza a ona nie zaduzo spi w ciagu dnia?? Wiesz jak spi od 17 do 21 potem kapiel i znowu chcesz ja polozyc o 22 to cos mi sie wydaje ze jej sie nie chce spac!!! Moja w ciagu dnia spi 3 razy po godzinie. Ostanie spanie ma okolo 15-16- spi godzinke. Nie powiem pod wieczor jest prze okropnie marudna . Potem klade ja spac kolo 19 jest juz po kapieli i pojedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjju
Zamiast ją poić o 17 pobaw ją, tak aby nie spała. i tak gdzieś do 19, później mycie i butla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
Dokładnie nie usypiaj jej juz o 17 tylko przemecz do 19. Sprobuj moze to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
Akurat widze ze jest 17 wiec do dziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiemmmmmmm
3 miesieczne niemowleta wbraw pozorow nie przechodza buntu !!! takiego malucha najczesciej cos boli jesli dzieje sie to o stalej porze to najprawdopodobniej sa to wlasnie kolki , taki maluch tez jeszcze nie wymusza np noszenia na rekach itd to pojawia sie znacznie pozniej jesli lubi byc noszona to dlatego ze potrzebuje bliskosci nie dlatego ze ma taki kaprys , pamietam jak te slowa powiedizala mi moja tesciowa jak moj syn mial 3 miesiace a ja myslalam ze to bzdura teraz wiem ze to byla swieta racja ;) tak wiec moze zmien mleko , lub zastosuj jakies leki na koli powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×