Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Lomea ja tez przenosiłam, 8 dni, tez mnie szlag trafiał i miałam dość, już stawałam na głowie, żeby się coś ruszyło, a małż to się bał do domu wracać, że znowu będzie musiał się seksić :D podczytująca no własnie się staram ograniczać teraz, Tom też się odchudza więc razem jakoś tak łatwiej w sumie już schudłam 1,5 kg :D ale wciąż mi zostało z 7-8 do wagi sprzed ciąży :o ja nawet nie pamiętam, żebym się tak obżerała w ciąży.. nie wiem skąd mi się te kg wzięły a moja siostra wychodząc ze szpitala mogła niemalże na plażę wychodzić, taką miała świetą figurę.. myślałam, że ze mną będzie tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomea - ja urodzilam 11 dni po terminie ;) Agnieszka75-co do sandalkow to przez ostatnich kilka dni przejrzalam strony z bucikami-bardzo fajne widzialam z firmy Naturino, przy okazji znalazlam tez na ebay sklep z butami dla dzieci i nie tylko, zapisalam w ulubionych sprzedawcach na przyszlosc :) Tutaj sa jedne z sandalkow: http://cgi.ebay.co.uk/BNIB-BOYS-BRAKKIES-BROWN-VELCRO-SANDALS-SIZE-20_W0QQitemZ370318091646QQcmdZViewItemQQptZUK_ClothesShoesAccessories_BoysShoes_BoysShoes_JN?hash=item5638ada57e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli piwko mniaaam ja chce reedsa malinowego!!! robilam bigos wiec jakby ta maseczka sie tam znalazla heh;) adas zadowolony panie go chwalily :) na konie cbye bye do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu widze takie z paskami z przodu,ale z kolei tyl otwarty... ja dopiero za jakis czas sie za sandalkami bede rozgladac, teraz szukam czegos na pierwsze kroczki zima-wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam lesiowi fajne sandalki w Polsce, firmy Bartek, troche drogie, bo 140 pln, ale warto bo widac ze porzadne i wygodne, moze odrobine ciezkie ale poza tym super.szkoda tylko ze pochodzil miesiac heheh wlasnie anecia dobrze mowi, malutkie dzieci musza miec zamkniete paluszki.po pierwsze zeby noga sie nie slizgala do przodu, a po drugie zeby chronic przy upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczekam jeszcze kilka tygodni i kupie butki jak zaczna sie wiosenne spacery po parku. Pewnie do tego czasu stopka mu troszke urosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie te ostatnie czerwone maja dobry fason- i paluszki zamkniete i napietek tez. Byle do lata.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea- ja sie rozsypalam 6 dni po- maly skubaniec czekal na bryke i babcie- no bo sluzba od 1 dni musiala byc ;) dzis bylismy na 6 weeks check up ( a skonczyl wlasnie 7 ;)) wszystko ok- wysypka (cale cialo?)- OK (dziewczyny jakies rady czym ja traktowac? ze glowke trzyma krzywo- OK bioderka- OK ( caly zdziwiony ze dostal szeleczki ze szpitala- bo on nie widzi zeby cos bylo nie tak) oko ma zainfekowane- dostal masc z antybiotykiem- OK dobrze ze mi Paracetamolu nie zaproponowal ;) ci brytyjscy lekarze :~ aaaaaaa najwazniejsze 3 tyg temu wyslalam moja SSMG form (znaczy sie becikowe) do Job Centre- dzwonilam dzis- oczywiscie nie ma w systemie- pani mi zaproponowala zeby wyslac jeszcze raz ************************* pytanie do was- jak wiec ja wyslac zeby NA PEWNO dotarla? bo juz mi zostalo niecale 5 tyg na wyslanie- a kase juz rozplanowalam jak wydam- i te opoznienie srednio mi sie podoba no poza tym babcia jutro wraca do PL- i zostane z moim Wrzaskunem sama- buuuu i jak ja biedna sobie poradze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja w pierwszym momencie to myślałam,że babka se jaja robi,ale widzę,że nie i jej tłumaczę,że się nie zgodzę bo mała b źle znosi wszystkie szczepienia i boję się ją tak obciążyć,a poza tym to ta w 13 mż to jest MMR i że to jest dość niebezpieczna szczepionka i wolałabym żeby jej nie mieszać z inną,żebym mogła spokojnie obserwować małą czy jej się nic nie dzieje - niby zrozumiała,ale oburzenia nie potrafiła ukryć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaUk
Wiatm! na tym forum jestem po raz pierwszy. Chcialbym was sie zapytac dziewczyny czy sa tu w anglii kaszki wiloowocowe wielozbozowe, bo jak na razie nie moglam znalesc nigdzie!;( a moj maly ma 9 miesiecy i nie che pic mleka, a przeciez musi jesc nabial a zapomnielam napisac ze w polsce jadl tylko i włączmie kaszke Nestle wielozbozowa innych nie znosil. mleko na snie pije cow gate. jestem w anglii dopiero miesiac dlatego prosze o rade pozdrawiam i dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny🌼 przeciez kiedys musze urodzic;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaUk - poszukaj cow&gate-maja kilka rodzajow kaszek wielozbozowych, widzialam tez jakies w bootsie, mozesz tez sprawdzic na stronie www.ulula.co.uk - jest wybor kaszek spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cow&gate sa zarowno bez mleka (trzeba wsypac do przygotowanego wlasnego) lub z mlekiem w proszku. Z tej strony ulula ostatnio wyprobowalam bananowa kaszke juz z gotowym mlekiem - PYYYCHAA! - podzarlam mu rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaUk
dzieki wielkie jutro bedziemy probowac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga uk czy kupowalas kosmetyki z tej strony?? Jezeli tak, to jak je oceniasz?? Kaszki wygladaja smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea-kosmetyki kupowalam i kupuje. Najpierw dla Franka-bardzo dobrze oceniam Shampoo&bodywash, olejek(bardzo dobry po kapieli), krem do pupy-Franek nie mial ani razu odparzen ani problemow z pupa, na zimna pogode do buzi, nawilzajacy tez dobry. Ten ostatni zaczelam Frankowi podbierac az w koncu kupuje rozana serie dla siebie, jest tez seria dla mezczyzn ;) No dobra, koncze te reklamy :P Ogolnie - polecam. Wydajne i delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaaaa! wypilam reedsa malonowego jednego!i co? i mnie czysci:o za stara juz na picie jestem heh aga uk te butki fajne adas mial(nadal sa w szafie)podobne do tych czarnych tez skorkowe.mam tez takie material,owe czekaja na amelie,nowe bo adas w nich nie zdazyl pochodzic kupilam w wooodworh,nie pamietam jak sie to pisze juz tego sklepu u nas niby nie ma jest inny,ale z produktami z woodwortha:)tych butkow nie ma bo patrzylam mialam isc dzisiaj do takiego sklepu boyes na wyprzedaz,a tu deszcz!a tam garki z 60 na 20 i trampki na dzieci za 2f, 7par skarpetek za 3.i wiele innych ja amelii kupilam my first muesli z cow&gate wieloowocowe jest tez bananowe w asda za 2cos,kaszki tez widzialam,u nas raz byly w funciaku kto na zielonej herbatce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbsa :) musze Wam sie pochwalic ze dzis zabookowalam bilet na dziki weekend u mojej przyjaciolki w irlandii.odchamie sie ze hej heheheh uuuuuuuuuuuuuuuu nie moge sie doczekac-lece w przyszly weekend :D a z niefajnych rzeczy to wypadla mi kulka z kolczyka, reszta jeszcze w srodku.nie moge go wyjac bo w wardze szybko zarasta :O pozostalo mi tylko pasc na kolana i sie troche poczolgac po domu.mam nadzieje ze znajde! lomea, zdawaj relacje z pola bitwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :D kiedys bylm w Polsce 3 miesiace i zgubilam dowod osobisty.musialam zglosic na policje, zapalcic oplate skarbowa, zlozyc nowy wniosek. i znalazlam w kieszeni spodni na dnie szafy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha lolli mozna sie bylo spodziewac:p powinnas to spisywac w jakis pamietnik!ja chetnie bym poczytala:D myslisz,ze dzisiaj przyjda ksiazki moje:) z ebay?w srode zakupilam:) moj maz od czerwca szuka karty nhs,zeby miec darmowego stomatologa,a od przedwczoraj pinu do karty debetowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia, moze to nieglupi pomysl :) wlasnie ostatnio mi sie przypomnialo jak onyx pisala o ksiazkach M.Musierowicz, ze jak bylam mala to mialam aspiracje pisarskie i zaczelam pisac dalsze losy bohaterow Jezycjady.Ale pokazalam mamie, a ona powiedziala ze powinnam sama wymyslic bohaterow.wkurzylam sie i juz nie pisalam :P nom,mysle ze moga przyjsc.ale niekoniecznie.zalezy kiedy ktos wyslal... aaaa, przyszla moja tunika- tandetna beznadzieja :( grunt ze trampki sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja wiem gdzie moja karta nhs.w pudelku z przyprawami w kuchni, pod warstwa majeranku i cynamonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli to masz zadatki na pisarke od malego juz ja szukam trampek dla adasia jakis fajnych musze mezowi powiedziec zeby w przyprawach poszukal zacialam noge przy goleniu i piecze!!!a krem veet w szafce jest,tylko mi sie nie chce smarowac i czekac to mam za swoje alaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×