Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Wiedzialam...!!!! 😡 Nowa stronkaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia mąż nie ma nic do tego, ja aplikowalam, teraz juz tam nie jestem i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka ciekawe po co dzwonilas tam przed wyjazdem no nie?a oni i tak swoje,a teraz ty musisz oddawac. onyx nie martw sie ta nowa stronka nie pierwsza i nie ostatnia;) ide ciasto piec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ja nie dzwonilam prd wyjazdem, mąż dzwonil do tax credit , a bylismy pewni ze inform zostana przekazane do chb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec to o to chodzi borowka tam inny numer i osobno trzeba dzwonic. i co z tego wzgledu,ze wszystko bylo na ciebie to musisz oddawac?nie mogli tego przepisac na meza?dziwni jacys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki:) to już roczek dzisiaj:) dziewczyny spiewamy sto sla sto lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak,a ja w kalendarz patrze na kompiew i cos mi tak sie wydawalo,ze cos dzisiaj mialo byc heh Wszystkiego najlepszego dla Hani!Duzo prezentow,usmiechu nie tylko dzis,ale przez caly rok!!! i zdroweczka🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co u patinki?pisze na tamtym topiku dla ciezarnych? olimpia kamili 26 tez juz roczej skonczyla w styczniu jakos kurde zlecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia big brother sie skonczyl w piatek :( jak slusznie napisalas urlopuje sie, ale nie tylko ja.cerber pilnie strzeze dostepu do kompa :D zyj nam Haniu sto lat!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i spaznilam sie na bradera:( moj maz ma urlop od 13lutego daniel ferie od 15 wiec ja tez pewnie bede rzadko zagladac w ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) my już po kosciele,torciku i prezentach :) Hania czarowała w kosciele wszystkich :) Boże jak ten czas leci,rok temu leżałam w szpitalu o tej godzinie i pewnie podczytywałam kafe na komurce :D a tu już roczek mojej córci stuknął :) i kolejna rocznica lubu za nami,och leci ten czas,leci dziękuję Wam za pamięć i życzenia w imieniu swoim i Hani :) Borówka jeli Ty nie pobierasz rodzinnego w PL na dziewczynki to zadzwońcie do CHB i przepisz ten benefit na męża,mylę,że nie będziesz musiała wtedy oddawać,a Twój mąż pobierać może na 100 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez dolaczam sie do zyczen dla rocznej Hani , no i dla Was Frugo (to ile juz razem?)!!! Cerber-cos TY sie Lolli oczytala ???? hehehe A skoro Twoj m przejal wszystkie Twoje obowiazki to wypadaloby aby sie za Ciebie udzielal na naszym forum tez ;) A my dzisiaj nie poszlysmy na play group(w sumie to nigdzie nie poszlysmy) ale mamy nieobecnosc usprawiedliwiona-polamalo mnie w plecach :( mam nadzieje,ze to tymczasowe, szczegolnie ,ze mamy perspektywe nawiedzenia Bes w piatek, no i obiecala upiec ciasto(mam nadzieje,ze nie zapesze )hehehe milego popoludnia x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem nietaktowna, teraz Bes sie pewnie poczuje zobowiazana upiec to ciasto ;) oczywiscie ciasto nie ma zadnego znaczenia, ale jak bedzie dobre to fama pojdzie na cale forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz odmaszeruje tam gdzie moje miejsce-do garow ! ;) Znaczy musze podgrzac opiekacz-na obiad mamy panini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i en **** implant zaczyna mnie bolec- i to chyba nie jest normalne-wiec chyba bede musiala go wyjac- buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no- mam sie tam pojawic pomiedzy 5-7 to sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag no ie dziwne w koncu masz cialo obce wiec boli ja nieraz poczuje lekki bol a mam 2mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie poszlam- mlody mnie potraktowal jak poduszke i usnal mi na rekach- jak nie przejdzie do piatku to sie tam wybiore bo nast dwa dni raczej zajeta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie benefitow
witajcie dziewczyny poczytywałam was jakis czas temu, bardzo fajnie czyta sie wasz topik Mam do was pytanie, wrocilam jakis czas temu z UK i zapomnialam zakonczyc sprawe z benefitami, o konkretnie z Working Tax Credit, dzis czytajac wasz topik przypomniala sobie o tym i zadzwonilam do nich mowic ze dopiero wczoraj maz stracil prace i wracamy do PL, natomiast stracil prace kilka miesiecy temu ale bałam sie powiedziec prawde ze wzgledu na kare jaka moglibysmy dostac za za pozne ponifomowanie ich o zmianach. Czy miałyscie może taką sytuację? Czy oni mogą jakoś dojść do tego że mąż już od dawna nie pracuje i mieszka w UK? Poradzcie cos pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do working tax credit to oni opierajac sie dochodach odbiora to co Wam nadplacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co do zatrudnienia to nie wiem czy moga to sprawdzic i jak. Kiedy skladaliscie o Tax Credit podawaliscie miejsce pracy meza. Moze akurat wystarczy jesli podacie im calkowity dochod z P45 i nie beda pytac o date rozwiazania umowy o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rzecz jasna nie wiem dokladnie jakie pytania beda wam zadawac - nie bylam w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje drogie - w ramach powrotu na stare smieci ;) zadaje pytanie: Jakie buty kupowalyscie dla maluchow ktore zaczynaja juz stawac. Franek od ponad 2 miesiecy zasuwa w takich: http://www.marksandspencer.com/Leather-Car-Motif-Pram-Shoes/dp/B002V5Q006?ie=UTF8&qid=1265148311&categoryNodeID=53882031&ref=sr_1_4&page=&node=332558031&sr=1-4&mnSBrand=core&rh=n%3A332558031%2Cp_91%3A12-18%20mths Zdarl je maksymalnie biegajac po calym domu i musze kupic jakies inne,ale teraz mysle o czyms nieco bardziej "substancjalnym" bo zaczyna juz stawac na dobre. Ten rozmiar, ktory nosi to 12-18 miesiecy, czyli chyba 3. Na razie nie chodzi wiec nie moga to byc zbyt sztywne butki,ale tez nie takie miekkie jak te ostatnie. Ooooch...ale zagmatwalam :D Chyba mnie zrozumiecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.....jego stopa mierzy 12.5 cm... Szukalam jakiegos wykresu na necie,ale nic nie znalazlam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×