Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pysiula_22_

***Staraczki*** na MaJ 2010

Polecane posty

Gość mika_do
ja już nie czekam, bo @ przyszła wczoraj, co prawda dziwnie gęsta i śluzowata, ale po poronieniu takie miewam. Muszę się zglosić do gina z pytaniem, czy to ok, bo może w ogóle teraz nie zajdę w ciąże. Mam dziś doła. Nic nie układa się tak, jakbym chciała :( :( :( wszystkeigo Wam najlepszego, dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika_do głowa do gory, bedzie dobrze poczekaj jeszcze pare dni zobaczysz ze sama nie bedziesz :) uda sie nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimcirymci
do mnie też przyszła@ . życzę wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie, My jesteśmy po ślubie 3 miesiące, od razu przystąpiliśmy doi starań o maluszka :) Bardzo tego pragnęliśmy.. Przez 1 cykl staraliśmy się bez użycia wspomagaczy. miało być bardzo naturalnie :) Drugi cykl wspomogłam testami owulacyjnymi, ale niestety nie przyniosło to skutku, nie udało się :( Trzeci cykl obserwowany był na USG czy owulacja przechodzi prawidłowo, okazało się, że jest ok. Bardzo dużo sie rpzytulaliśmy w tym miesiącu i jest!!! tzn są!!! 2 kreski :) @ powinnam dostać dziś. Testy robilam w piątek wieczorem, sobote rano i dziś rano :) Wszystkie mają 2 kreski, chocdruga jest dużo jaśniejsza.Nie posiadamy się ze szczęścia. Chcę dodać otuchy wszystykim, które się starają! Dziś idę do lekarza, trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej staraczki!!! Ja też czekam na @ dziś 38 dzien i nic piersi troche bolą. w zeszłym miesiącu też miałam ten problem @ przyszła dopiero 49 dnia cyklu myłalam ze to ciąża ale robiłam kilka testów i każdy negatywny dziwił nie tylko stan podgorączkowy.W tym miesiącu znowu czekam ciekawe czy bedzie tak samo dlugi jak poprzedni. Owszem mam nieregularne cykle ale nie az tak , pomiędzy 30 a 35 dniem zawsze dostaję okres. Chyba bede musiała iść do lekarza bo to nie jest normalne. Dziś ide kupiś test roiłam juz jeden kilka dni temu ale to może za wcześnie bo im dłuzszy cykl to i dzień owulacji sie przesówa. Liczac od dzis to rowno 14 dni temu współżyliśmy z mężem przez 3 dni bez zabezpieczenia więc może akurat trafiliśmy no chyba że ten cykl znowu bedzie 48 dni to musze jeszcze poczekać. Napisze jak zrobię test ale czuję ze bedzie negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej staraczki!!! Ja też czekam na @ dziś 38 dzien i nic piersi troche bolą. w zeszłym miesiącu też miałam ten problem @ przyszła dopiero 49 dnia cyklu myłalam ze to ciąża ale robiłam kilka testów i każdy negatywny dziwił nie tylko stan podgorączkowy.W tym miesiącu znowu czekam ciekawe czy bedzie tak samo dlugi jak poprzedni. Owszem mam nieregularne cykle ale nie az tak , pomiędzy 30 a 35 dniem zawsze dostaję okres. Chyba bede musiała iść do lekarza bo to nie jest normalne. Dziś ide kupiś test roiłam juz jeden kilka dni temu ale to może za wcześnie bo im dłuzszy cykl to i dzień owulacji sie przesówa. Liczac od dzis to rowno 14 dni temu współżyliśmy z mężem przez 3 dni bez zabezpieczenia więc może akurat trafiliśmy no chyba że ten cykl znowu bedzie 48 dni to musze jeszcze poczekać. Napisze jak zrobię test ale czuję ze bedzie negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulla
Witam :) mika_do -oj bardzo mi przykro ze dostałaś @ ale zobaczysz bedzie dobrze. Życze Ci powodzenia w starankach i pwnie zobaczymy cię zaraz na mamach na wrzesien:) cymcirymci tak samo:):) Latika_23- Gartuluje:) Robilas test przed @ pare dni i pokazal Ci 2 słaba kreseczkeczke? Ja chyba też nie wytrzymam i zrobie pod koniec tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulla
Wantoszka 3mam kciuki za Ciebie:):) U mnie tez dziwnie jest z tymi cyklami bo ostatni trwal jak w zegarku 28 dni ale ten przed tym trwal ponad 30. Teraz kochalam sie liczac ze cykl trwal 28 dni to w samym srodku cyklu.Wiec mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jado
Witam, mam takie dziwne przeczucie, że dołaczę do majówek 2010. Dzis mam 26dc, a wczoraj po południu nie wytrzymałam i zrobiłam test. Druga kreseczka wyszła bardzo bledziutka, ale była, wiec czekam do srody i powtarzam test. Co prawda nasze dziecko nie jest planowane, bo tylko raz z mężem sie zapomnielismy na wakacjach, ale chyba wystarczyło i przywieźlismy do domu pasażera na gapę:D. Myslałam, ze w moim wieku (32 lata) raczej ciezko utrafić w te dni za pierwszym razem, tym bardziej, ze z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciąże po 6 miesiacach starań, ale chyba się myliłam. Jak narazie bolą mnie piersi, mam podwyzszoną tempkę i lekkie przeczulenie na zapachy. Pozdrawiam dziewczyny, którym w tym miesiącu sie nie udało. Bądzcie dobrej mysli, na pewno sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patulla - tak, zrobiłam test w piątek czyli 3 dni przed spodziewną @. W sobotę poleciałam na beta, dziś przed wizytą odbiorę wynik i z nim udam sie do lekarza. Wiecie może czy zrobienie dziś USG będzie miało jakikolwiek sens? Dziś powinnam dostać @, więc to dopiero 4 tc - dobrze liczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulla
Jado - gratuluje:):) Latika- Ja nie wiem szczerze mowiac ale moja kolezanka zrobila test w dniu spodziewanej @, pobiegla do gina na usg , a on jej powiedzial zeby przyszłą za jakies 4 tygodnie bo teraz to i tak nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patulla, no właśnie jestem zapisana dziś na USG, ale zapytam jeszcze lekarza jesli powie, że to bez sensu to przepiszę się na za 2 tyg ;) Mam nadzieję, że jest vwszystko ok, nie zniosę drugiego poronienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulla
Dokladnie , zobaczysz co Ci gin powie :) Życze Ci wszystkiego najlepszego:) Juz sama sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jado
Patulla dzieki, ale narazie podchodze do tematu z pewną dozą nieśmiałości:) Latika_23 na usg faktycznie może byc wcześnie, chociaż ja w pierwszej ciazy byłam u gina w 4 tygodniu i 2 dniu i było widac pęcherzyk ciażowy. Doskonale rozumiem twoje obawy. Ja równiez zapisałam sie do lekarza na dzień po terminie spodziewanej miesiaczki, głównie z powodu, ze w pierwszej ciazy plamiłam na poczatku i do 20 tygodnia musiałam przyjmować progesteron dla podtrzymania. Stąd teraz taka szybka reakcja. No bo jeśli doszło do cudu to nie chce go stracić, wolę dmuchac na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super ,że tyle nas się nazbierało :) Ja tez czekam do środy ,ale mam jakieś dziwne przeczucie ,że się nie udało :( Sny juz takie miałam ,że Wam mówie - testy ciążowe ,dzieci itp od paru dni co noc hehe Dziś pobelwa mnie jajnik i ciągnie tak. Podejrzewam ,że nie wytrymam i dzis zrobie test -może akurat coś już wyjdzie :) Trzymam kciuki za wszytskie i piszcie koniecznie co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaizabelka
Heja dziewczyny1 Ja mam dzisiaj 31 dzień cyklu, powinnam dostać @. Brzuch przestał mnie boleć jak na @, mam mdłości, no i rano przy myciu zębów krwawiły mi dziąsła. Poczekam jeszcze z dwa dni i testuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelka wytrzymasz dwa dni??:D ja jestem taka niecierpliwa ,że już mnie nosi,żeby sprawdzać:). Ale ja tak mam ze wszytskim , ziemniaki musze posolić zanim zaczna się gotować, jak gotuje makaron dla siebie to wyciagam taki na wpół ugotowany bo nie chce mi sie czekać itp masa tego jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latika grautluje :) mam nadzieje ze za pare dni dolaczy do ciebie wiecej forumowiczek ;) z tego co sie doczytalam to jestes juz po podobnych przejsciach jak ja i mika_do :( no ale badzmy dobrej mysli i teraz juz napewno jak sie uda bedzie wszystko ok!!! pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak pysiula robimy dzisiaj test? Ja ide do miasta takze test zrobie gdzies za 2 godzinki fajnie by bylo gdybys tez zrobila to podzielimy sie wynikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mam stan podgoraczkowy bolą mnie piersi mam zgagę ale to może po winie ktore wczoraj wypilam chociaz zgaga mnie meczy od dluzszego czasu a juz dlugo nie mialam z tym problemu. Brzuch mnie nie boli. A powiedzcie dziewczyny czy brzuch musi pobolewac tak 2 tygodnie po zaplodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wantoszka ,a może jutro z samego rana zrobimy co?? Bedzie pewniejsze :) Kurde, tylko czemu mam złe przeczucia :( hmm Ja latam co chwile do łazienki i sprawdzam czy nie mam już @ :p Wantoszka to jak robimy? chyba ,że już nie wytrzymasz do rana to jedziemy z testami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobie dzisiaj ale kupie dwa testy bo sa tanie w sklepie za 2 euro jeden i jak nie wyjdzie to ten drugi zrobie za tydzien jak nie dostane jeszcze okresu. Ja juz nie moge wytrzymac ale pewnie i tak bedzie negatywny znajacy zycie :( Takze juz lece do sklepu na male zakupy i tak za 2 godzinki bede znala wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w domu też mam 2 testy:) to ja trzymam kciuki i napisz szybko jak zrobisz jaki wynik! ja zrobie jutro rano i też odrazu napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulla
3mam za was dziewczynki kciuki:):)Ja testuje ale koncem tygodnia, musze jakos wytrzymac.Ja objawow nie mam wcale tylko zawsze po owulacji bolały mnie sutki przy dotykaniu az do samej @ , a teraz wcale nie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to patulla my gdzies w tym samym czasie bedziemy testowac :) tzn ja bede testowac kolo niedzieli jezeli do tego czasu @ nie przyjdzie, to bedzie wtedy 35dc, cykle mam kolo 28-34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patulka ja też będe za ciebie kciuki mocno trzymać, wytrzymasz ,będziemy sobie tu pisac i jakos Ci zleci :) Ja niby mam w środe dostac @,więc jutro moze byc za wczesnie jak zrobie ten test ,ale może akurat coś juz będzie widac. W czerwcu zrobiłam test 2 dni przed spodziewana @ i wyszły 2 kreski , jezu jaka byłam szczesliwa i w szoku itp bo nie planowalismy wtedy jeszcze, a za 2 dni dostałam okres :( i to taki ,intensywny jak nigdy :( aa nie będę już pisać o tym ale strasznie przezywałam to , wyczytałam chyba cały interenet na ten temat że 50 % kobiet tak ma i nawet nie wiedza ,że sa w ciąży i dostaja okres, to jest takie samoistne poronienie. Mój lekarz powiedział ,że była to prawdobodobnie ciąża biochemiczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiłam test jedna kreska jest tylko :( Moze faktycznie mogłam zrobic jutro rano kiedy stezenie hormonow jest najwieksze bo dzisial co chwila latalam do lazienki i mozliwe ze bylo za malo hormonow. Wpatruje sie w miesce gdzie powinna byc druga kreska ale raczej tam nic nie ma to tylko moja wyobraznia probuje dostrzec tam choc cien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wantoszka nic się nie martw narazie. Odczekaj teraz pare dni bo te twoje cykle bardzo długie są i zrób jeszcze raz test. Beta rośnie z dnia na dzień i nie raz doba wystarczy ,i już widać drugą kreche. czytałam tu na forum jak dziewczyny dzien po dniu robiły i w jeden dzień nic ,nawet cienia nie było , a na drugi 2 krechy jak się patrzy :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulla
majmon no to widac, ze bedziemy testowały podobnie.Ja juz sie doczekac nie moge. Musze wytrzymac do konca tygodnia lub nawet do poniedzialku.Ciężko tak no ale trudno. Tak sobie myśłe , ze maj to fajny miesiac na urodzenie dzidzi. Ciepło, zbliza sie lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×