Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaswr

Roman Kozak polski rentgen uzdrowiciel

Polecane posty

Witam mam pytanie czy ktos słyszał o Roamnie Kozaku z Zebrzydowic, tzw polski rentgen ulecza ludzi ,bioenergoteraputa.Prosze o wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo68
witaj ,moge ze swojej strony dac najlepsze rekomendacje za romana kozaka poniewaz ja i wiekszosc mojej rodziny leczylismy sie i to z bardzo pozytywnym skutkiem -serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka31
Witam .Chcę napisac,ze ja sama nie dawno byłam u Romana Kozaka,w sumie to pierwsza moja wizyta u niego,następną mam za miesiąc,powiem tylko tyle,ze po pierwszym seansie czuje sie inaczej niz zwykle,jestem, osobą bardzo nerwową,ale po pierwszej wizycie u Romana Kozaka ,wyciszyłam się i uspokoiłam nerwy.Poszłam do niego dlatego ze uzdrowił moją mamę z raka miała guza na wątrobie,lekarz zdiagnozował u niej raka złośliwego ,na drugi dzień pojechała do Romana kozaka a za tydzień miała zgłosic się do szpitala na zabieg po tygodniu okazało się ze guz zniknął i mama uniknęła operacji,usg takze nic nie wykazało nawet rezonans magnetyczny,do dziś jest wszystko w porządku.Takze wierze w tego bioenergoterapeuty bo mam żywy dowód moją MAME!! dziś ja potrzebuje jego pomocy dlatego zaczęłam sie leczyc u niego a jak bedzie to czas pokaze,ja bynajmniej w to wierze ,ze i ja bede zdrowa Pozdrawiam i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka31
Powiem tak: jest gro ludzi którzy w takie metody leczenia nie wierzą do póki sami nie zachorują a medycyna naturalna nie pomoze,nie neguje ludzi którzy nie wierzą ze mozna leczyc dotykiem,ja wierzę i tego będę się trzymać.Lekarze nie potrafią leczyc,albo też im się nie chce dlatego najprościej mówią pacjentom cytuję"POD NÓŻ" ja się napewno nie dam kroic z resztą....jak to mówią: tonący się i brzytwy chwyta,skoro lekarze nie potrafią mi pomóc ,czemu nie skorzystac z innego leczenia:-)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w takie coś nie wierze i chodźby przedstawiali mi długa listę cudów to nie uwierzę . To taka brednia jak wróżki , ufo i jasnowidzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he super
reklama i wszystkie zachwyty na pomarańczowo .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arka2
witam , wczoraj byłam u pana kozaka , jestem w szoku co mi powiedział , mianowicie od razu jak weszłam do niego powiedział coś o czym wiem tylko ja i moja mama / mam wade w kobiecych sprawach / poza tym potwierdził reszte dolegliwości z którymi się borykam , oczywiście kwota za wizyte jest szokująca , nie wiem czemu tyle to kosztuje / byłam max 5 min / ale mam termin na luty i napewno pojade , pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka31
arka masz racje,wizyty u niego są bardzo drogie,ale czy ja wydam te pieniadze na lekarstwa i tez nie wiadomo czy to cos pomoze ,po drugie chemie jakby nie było też walic w siebie to naprawde,wole wydac te kase na bioenergoterapeute ,takze mi też mogą duZo gadac,ze to brednie ja wiem swoje i koniec.Byłam u niego miesiąc temu ,następną wizyte mam na 14 grudnia i jestem pewna ze wszystko będzie dobrze,takze Arka zyczę zdrówka i pozdrawiam Cię serdecznie,jak bedziesz po wizycie to napisz coś jak sie czujesz i wogóle:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturka66
Polecam Pan Romana! Wycisza, ulecza, nastraja optymizmem. Pomaga mi od 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona13579
Czy Roman Kozak naprawdę pomaga? Czy nie jest to pomoc z niewiadomego źródła (któremu poddał się ten Pan), które może również szkodzić? może ten Pan leczy z choroby, ale skąd wiadomo jak to robi i skąd ma te siły? Jego siły są nie wiadomo skąd, więc równie dobrze coś mogą leczyć, a co innego niszczyć. Szatan lubi posługiwać się ludźmi pod pozorem dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos o panu romanie
wizyta u pana kozaka w celu ratowania zdrowia skonczyla sie kolejna wizyta tym razem u znanej egzorcystki z gdyni w celu odlaczenia podlaczen jakie pozakladal ten pan powiedziala ze gdyby nie moje dosc wysokie wibracje nie wiadomo czy by mnie nie wykonczyl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka1968
mam pytanie do Sasanki i Arki. Jak po kolejnej wizycie u Pana Romana Kozaka ? wypytuje sie bo mam teraz w marcu wizyte po raz pierwszy u bioenergoterapeuty. Jakie wrazenia u Was po kolejnej wizycie ? napiszcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka95
Do Ewki.Powiem krótko..ja u Pana Kozaka byłam juz 4 razy ,na 13 kwietnia mam kolejną wizytę,takze jednym słowem powiem Ci Ewo tak,jakby mi nie pomógł to juz bym do niego nie pojechała,z kazdą kolejną wizytą czuje się coraz lepiej ,poprostu czuje ze zyje!! nie mam juz takich bóli kręgosłupa jak kiedyś gdy jadam tabletki a to nic nie pomogło ,po Panu Kozaku kręgosłup nie boli,i co wazne nie biore na kręgosłup zadnych proszków,miałam takze guza piersi ,po czym gdy poszlam na mamografie ,po czym stwierdzono,ze zadnego guza nie znaleziono itd.... jęsli chcesz pogadac na ten temat to zapraszam z chęcią odpowiem ci na wszystkie twoje nurtujące Cię pytania to mój meil haniakowalski@interia.eu Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrówka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anes13
mam prośbę może ktoś podać namiary na pana kozaka gdzie przyjmuje nr telefony z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43-410 Zabrzydowice ul.Argestowa 25a tel.(032) 469 13 46 tel.kom.0 608 113 072 kozakroman@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkad moja Corka wyjechala do Ameryki popadlam w depresje ,ciagle plakalam ,obwinialam sie o wszystko.Te mysli i to poczucie winy przesladowaly mnie dzien i noc . Pojechalam do Pana Romana Kozaka 21 sierpnia 2013.raczej z czystej ciekawosci ,chcialam sprawdzic czy to co o panu Kozaku slyszalam jest prawda.Usiadlam nie mowiac slowa,a pan Roman K. zaczal mowic o mojej depresji ,poczuciu winy o zdarzeniach z mojego zycia o ktorych wiem tylko ja.Nie pomylil sie o nic. Godzine po wyjsciu od niego zauwazylam mysli ktore mnie od dawna meczyly poprostu odeszly.Jestem ,spokojna ,nie placze ,mysle pozytywnie ,depresja minela.Jestem poprostu szczesliwa. Nastepny termin mam 8 pazdziernika ,poprostu nie moge sie doczekac .Jestem wdzieczna ze mialam godnosc i szczescie zapoznac Pana Kozaka .Panie Romanie dziekuje Panu bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisalam ,mialam termin u pana Romana 8 pazdziernika 2013.Mialam ze soba zdjecie mojej corki.Ze zdjecia nie dowiedzialam sie nic co by mnie zaskoczylo. Bylam troche rozczarowana,oczekiwalam wiecej.Pan Roman zapytal mnie co sobie zycze.Powiedzialam ze chcialabym aby moja corka z Ameryki wrocila,poniewaz nie widze dla niej tam perspektyw.Mieszka tam 3 lata i ciagle nie ma pracy.Pan Roman popatrzyl na zdjecie ,i poprosil mnie abym do mojej corki do 17 pazdziernika nie dzwonila ,i nie odbierala od niej telefonow.Wytrzymalym, chociaz moja Sara dzwonila do mnie pare razy dziennie.Nie umiem sobie tego wytllumaczyc ale moja Sarka wrocila z Ameryki dokladnie 17 Pazdziernika .(na stale).Choiaz nie mozemy sie dogadac jestem szczesliwa ze mam ja przy sobie.Nastepny termin mam 5 grudnia,jestem ciekawa poniewaz jade do pana kozaka z moja corka.Dziekuje panu bardzo panie Romanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 63
Kto wie gdzie można znaleść cennik pana romana z zebrzydowic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Pana Romana płaci się 250 - 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to skuteczna modlitwa dla wszystkich ktorzy poczuli sie gorzej po wizycie u kozaka i podejrzewaja ze mogl sie podlaczyc do nich boze sil stworczych prosze otworz moje serce oraz moja dusze na sad bozy boze stworczej sily ja i moja niesmiertelna dusza w imieniu calej ludzkosci oddajemy teraz do dyspozycji sadu bozego wszystkie dusze wszyskie istoty takie roman kozak i jego dusza konstruujace wymyslajace pulapki sieci sznury na inne dusze inne istoty podlaczajace sie do innych istot oddajemy tobie wszystkich lapaczy dusz prosze boze dokonaj twojego osadu bozego pomiedzy mna moja dusza a wszystkimi istotami duszami wymyslajacymi liny pulapki sieci na inne dusze istoty boze stworczej sily ja i moja nismiertelna dusza prosimy abys zdjal z nas teraz wszystkie podlaczenia sieci kajdany sznury inne pulapki w ktore roman kozak i jego dusza usidlil kiedys mnie i moja dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze roman kozak nie realizuje zadnego daru od BOGA facet ma silne biopole i duza energie poza tym sam przeciez twierdzi ze jest MAGIEM i OKULTYSTA I POSIADL ZDOLNOSC jasnowidzenia ale JEZU CHRYSTE W ZAMIAN ZA CO? LUDZIE badzcie powazni on kiedys zarabial marne pieniadze w zwyklych zawodach! i nagle polski rentgen! i oczywiscie za gruba kase bo jakze by inaczej kasa misiu kasa czy szanowany ojciec KLIMUSZKO tez opowiadal ze jst magiem i liczyl gruba kase nie bo MIAL DAR I MISJE I SZANOWAL TO A NIE POSIADL MOC oglosil sie magiem i pokazal fajerwerki wizyta u tego panaja na wlasna odpowiedzialnosc ja mu dalem 220zl za 10min uzdrawiania poczym nagle siadlo mi zdrowie a egzorcystka z gdyni przez 3dni sciagala podlaczenie ktore zalozyl mi polski rentgen kozak ciekawe po co i ile takich numerow wycial nieswiadomym klientom ale mozecie w to niewierzyc bo on przeciez tylko uzdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i jeszcze jedno jak Ci siadło zdrowie jakie miałes tego objawy...????proszę o odp.PILNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sciema ludzie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to nie sciema nie znasz nie wypowiadaj się....ma facet moc,skąd nie wiem jak działa też nie ale jedz to zobaczysz sam:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam osobiscie u Pana Kozaka pare lat temu. Na wejsciu powiedzial ze dolega mi to, to i to... Zatkalo mnie, bo faktycznie, a czy mogl trafic w tyle rzeczy nie mylac sie??? Nie sadze... Wychodzac na korytarz, zobaczyl mojego narzeczonego siedzacego na krzesle, nie wiedzial nawet ze przyjechal ze mna, ja bylam w srodku, narzeczony czekal na poczekalni, Pan Kozak wyszedl na moment po cos z gabinetu, wrocil i mowi do mnie "tamten chlopak na krzesle obok drzwi" bedzie Pani mezem... (wlasciwie tego jeszcze nie wiem :) ale wszystko na to wskazuje). Cos wiec w nim jest, cos tam wie... A jesli ma taki dar ze potrafi pomoc, uzdrowic, uleczyc, to ten dar pochodzi wylacznie od Boga. Bog pomaga ucierpionym i udreczonym ludziom rowniez przez lekarzy, dlaczego nie moze pomagac rowniez przez Kozaka???Niezbadane sa wyroki Boskie, nie nam o tym decydowac. Ale owszem kazdy ma prawo miec swoje zdanie, wierzyc badz nie. Ja osobiscie wierze w Boga i wierze ze on przemawia przez Kozaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".... A jesli ma taki dar ze potrafi pomoc, uzdrowic, uleczyc, to ten dar pochodzi wylacznie od Boga. Bog pomaga ucierpionym i udreczonym ludziom rowniez przez lekarzy, dlaczego nie moze pomagac rowniez przez Kozaka???Niezbadane sa wyroki Boskie, nie nam o tym decydowac. Ale owszem kazdy ma prawo miec swoje zdanie, wierzyc badz nie. Ja osobiscie wierze w Boga i wierze ze on przemawia przez Kozaka....." a czy ta zapłata też jest ustanowiona przez Boga i czy tą zapłatę też dostaje Bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie czy ten Twoj narzeczony został Twoim meżem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby czemu gość ma nie brać kasy za swoje usługi? Każdy ma jakiś dar, jakiś talent. Jeden pięknie śpiewa i kroi kasę, a pan Roman leczy i też chce z czegoś żyć. Jak lekarze konowały robią kasę na waszej chorobie to jest fair? W Chinach lekarzom płacono niegdyś od zdrowia, nie od choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos podejrzewam
bylem u pana romana k. strasznie szybko wszystko robi i za szybko gada, 5 min i po wizycie. jak juz wyszlem od goscia zaczalem myslec o wizycie praktycznie wszystko odbywa sie jak w nfzecie gosc cie wyleczy na pewien czas ale nie powie ci skad sie wziela choroba nie powie ci co trzeba zrobic zeby nie wrocily dolegliwosci ale skasuje 250 i zapisze na nastepny termin. sadzac po otoczeniu w jakim zyje to raczej stawek nie obnizy za latwa kasa. mniejsza o to lubi niech ma ale moglby wiecej informacji udzielac za ta kase. pisze bo przeczytalem ze nie wszyscy maja sie lepiej po wizycie u pana kozaka. mmie tez to sie przytrafilo na nastepny dzien po wizycie dostalem goraczki po 5 dniach goraczka caly czas ze mna 38.7 stopni ide do lekarza okazuje sie zapalenie pluc czy czasem nie jest tak ze pan roman kozak leczy tych ktorzy maja malo energi a tycz ktorzy maja jej spory zasob wykorzystuje jak darmowy magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×