Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaswr

Roman Kozak polski rentgen uzdrowiciel

Polecane posty

Gość bogdanmarysia
Leczymy się u Pana Romana Kozaka z bardzo pozytywnym skutkiem. Jesteśmy bardzo wdzięczni i nigdy nie zapomnimy co dla nas robi. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzdrowiona
Ludzie nie wolno chodzic do takich osob leczy ale jaka moca Okropne ma wszystkie bozki kazdy znajdzie cos dla siebie Kosciol Katolicki zabrania wizyt u takich osob.To jest bardzo niebezpieczne sama korzystalam z uslug Pana Kozaka i dziekuje Bogu Ojcu ze mnie uratowl jest tylko jeden ktory leczy Jezus Chrystus. Prosze na nastepnej wizycie zapytac Pana Kozaka czyja moca uzdrawia i zobaczy jego zachowanie ja przezyla horror i dziekuje Panu Bogu za uzdrowienie mojej duszy i ciala trwa to juz kilkanascie lat chwala Panu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czekaliście mniej więcej Państwo na ustąpienie dolegliwości ? Ile trwało to wizyt ? Sam jeżdżę do pana Romana pół roku (ok. 4 wizyty) i jak na razie nie ma znacznej poprawy. Co prawda powiedział mi że już w przyszłym roku będzie wszystko dobrze, ale trochę się martwię. Człowiek ten niewątpliwie "cośtam wie", ale czy jest równie dobry w leczeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Jak można wierzyć w te brednie??????? Nie słyszeliście o naciągaczach i uzdrowicielach?! Ludzie bardzo się dziwie że wierzycie w te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podoba mi się
Byłam kilka razy, uzdrowienia nie ma, myślę też, że są to bardzo duże pieniądze za te kilka minut i z Bogiem (na którego powołuje się uzdrowiciel) nie ma to nic wspólnego. Kiedy czytałam opinie kilka lat temu denerwowały mnie takie, które odradzały wizyt u tego uzdrowiciela. Po tym jak sama byłam kilka razy - ja również odradzam. Jak można brać od chorych ludzi tak duże pieniądze i powoływać się na Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że są tacy idioci na świecie, którzy w to wierzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam. Ten Pan chwali się ,że jest jasnowidzem.Pojechałem z pewnymi dolegliwościami wynalazł inne choroby. Ale co najciekawsze podczas naszej rozmowy wspomniałem mu,że jestem emerytem, a on odpowiedział, ze emeryturę mam po pracy w górnictwie. Niestety z górnictwem miałem tylko tyle do czynienia i mam dalej gdy podrzucam węgiel do pieca. taki z niego jasnowidz i uzdrowiciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda86
Jeżdże do P.Romana kolka lat... w między czasie zachorowałam na nowotwora złośliwego... lekarze twierdzili że jestem przypadek juz beznadziejny... mija rok od leczenia a po nowotworze ani śladu!! mam 3 1 lat i mam nawet mieć syna po tak ciężkiej chorobie! P,Roman uratował Mi życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ywykle jednemu to klapnie a innemu nie,jadnak to nie przypadek lecz troche wiary i szczescia trzeba miec Powiem ze moja zona bez jego diagnozy balay juz pare lat pochowana.Bogu dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozak mi nie pomógł
A ja pana Kozaka nie polecam. Jeździłem do niego ponad rok (łącznie byłem ok. 10 razy) i nic lub jeśli już to bardzo niewiele mi pomógł. W dodatku jego diagnoza była jedynie częściowo trafiona. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy i mu się nie spieszy to niech sobie do niego jeździ ... Może po 5 latach stan takiej osoby odrobinkę się poprawi. Tak na marginesie jego "wizje przyszłości" też nie są trafione. Może i ten pan sprawia wrażenie osoby sympatycznej, ale sama uprzejmość nie wystarczy przecież żeby kogoś uzdrowić. Osobiście odradzam usługi tego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta13
Witam serdecznie wszystkich .Jeśli chodzi o pana Kozaka -bardzo polecam.Kilka lat temu cierpiałam na wiele schorzeń.Chodziłam od lekarza do lekarza leki aż w końcu ktoś mi go polecił.Zacznę może od tego gdy weszłam do niego i podał mi dłoń na przywitanie a ja za nim usiadłam wszystkie mi wymienił.Krązenie,kręgosłup ,jajniki,depresja.Po pierwszej wizycie u niego zdecydowałam się od razu na wizyte u ginekologa.Brak tego co było.Nie dowierzałam,wzięłam zdjęcia chłopców bo też przeszli swoje.Okazało się że całe ich tutaj leczenie było nie potrzebne bo stwierdził że to alergia i wymienił na co są uczuleni atesty nic nie wykazały rzekomo.Miałam też operację Kozak zadał mi pytanie po co to ruszałam że będę miała przerzuty na wątrobę,nie dawno bolały mnie nerki poszłam na usg i co wyszło naczyniak na wątrobie wielkości 2.5 cm .Po jakimś czasie skojarzyłam że on mi to mówił właśnie.Skąd o tym wiedział i nie tylko o tym.Sprawy złe wymieniał ludzi z otoczenia.Ostatnia wizyta zakończyła sie płaczem.Poroniłam a on mi powiedział że to była córeczka zapytałam więc skąd o tym wie a on popatrzył na mnie i wskazał palcem mówiąc bo ją własnie za panią zobaczylem.Zakończyły się wtedy wszystkie moje problemy zdrowotne.Trzeba było3 lat by sprawdziła się jego wypowiedź. Jestem w trudnej sytuacji,wizyta i ta odległość ale zdrowie ma się jedno wierzę mu i ufam.Nie ukrywam że boję się co usłyszę ale trzeba podnieść głowę do góry .Tak po skrócie podzieliłam się z wami.Na pewno tu wrócę do was .Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesław G
Namiary do prof. Romana Kozaka dostałem od znajomej,mam problem z trzustka ,na spotkaniu pan Kozak od progu bardzo miły,ale jego wypowiedzi nie pasowały mi jak na profesora lecz raczej komiwojażera który chce komuś coś wcisnąć ,nie trafił w moja trzustkę,która jest po mojej lewej stronie ,a trafił w prostatę ,którą mam zdrową ,wynik psa mam 0,56 ,gdzie max 4,7 ,gdy mu o tym powiedziałem,oświadczył że w te wyniki nie powinno się tak święcie wierzyć że laboratoria oszczędzają na odczynnikach i takie tam bzdety które nie przystają prof. ,starał się mnie przekonać że to on ma rację ,widząc że nie jestem zainteresowany jego odkryciem zakończył wizytę,kasując 150zł zą wizytę. Na dworcu czekając na pociąg zagadałem do trzech pań które czekały też na pociąg ,okazało się że dobrze znają - pan profesor ma skończoną szkołę podstawową,swoją karierę "uzdrowiciela" zaczał w Pcimiu,lecz nikt go tam nie traktował poważnie ,mówiono że mu odbiło,wyjechał do Dabrowy G. tam go nikt nie znał rodzina robiła reklamę i tak zarobił na dom ,gdzie obecnie "uzdrawia" rodzina dalej go wspiera piszac na forach jak to rozpoznał i uleczył.Jedno co ma z prof. to stawkę za wizytę 5 - 10 min. Kurde,nie uwierzycie,poszedłem do lekarza by sprawdzić prostatę namacalnie ,dałem sobie wsadzić paluch .......oj " prof. prof" pagadi .Teraz już namacalnie wiem że mam zdrowa prostatę,ale dalej chora trzustkę,taki to rentgen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kot
debil na chulajnodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil na hulajnodze?? Człowieku znasz tego Pana że Go obrażasz?? Z Ciebie to dopiero musi być Debil że tak piszesz o drugim człowieku..! Ale karma wraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Serio musisz odkopywać temat sprzed ponad pół roku? Chyba, że ten komentarz ciebie dotyczy... debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ihr seid alle sehr naiv, und lässt euch finanziell ausbeuten von Kozak, weil einer behauptet der ist ein Hellseher! und Heiler! :-((( macht so weiter, da kann ich nur über Euch lachen, wenn Ihr Euer Geld da beim Kozak verliert:-))))und er wird immer reicher!!! i teras po polsku, jestescie tak naiwni i jestescie finansowo znischeni przez Kozak!! Moge tylko z waszej glupoty sie smiac, obudzcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE obudzcie sie i nie dajcie swoie ostatnie grosze dla klamca, pozdrowienia z Hamburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Polecam Pana Romana Kozaka ,to uczciwy, kompetetny i przede wszystkim życzliwy człowiek.

Pomógł i pomaga wielu ludziom.Znam wielu ludzi szczęśliwych dzięki pomocy Pana Romana.

Poleciła mi Go osoba , ze zdiagnozowanym rakiem w jej przypadku po kilku wizytach po chorobie nie było śladu - na koniec zdziwienie lekarzy i szczęście.Pan Roman nie poleca przerywać prowadzonego leczenia medycznego.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Polecam Pana Romana Kozaka ,to uczciwy, kompetetny i przede wszystkim życzliwy człowiek.

Pomógł i pomaga wielu ludziom.Znam wielu ludzi szczęśliwych dzięki pomocy Pana Romana.

Poleciła mi Go osoba , ze zdiagnozowanym rakiem w jej przypadku po kilku wizytach po chorobie nie było śladu - na koniec zdziwienie lekarzy i szczęście.Pan Roman nie poleca przerywać prowadzonego leczenia medycznego.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECANY UZDROWICIEL

Polecam Pana Mariusza Bryka UZDROWICIELA BIOTERAPEUTĘ tel. 602-658-223    pomaga na odległość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIOENERGOTERAPIA

jest jeszcze UZDROWICIEL JOANNA KOZICKA  tel. 602180513 !!! 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentuję jako gość

Tacy ludzie to często wampiry energetyczne. Trzeba umieć posługiwać taką energią.

Dochodziłam do dobrego zdrowia przez dwa miesiące.Jak chcecie sobie poprawić swoje zdrowie ,to polecam terapie czaszkowo-krzyżową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 26.02.2019 o 12:32, Gość Krzysztof napisał:

Polecam Pana Romana Kozaka ,to uczciwy, kompetetny i przede wszystkim życzliwy człowiek.

Pomógł i pomaga wielu ludziom.Znam wielu ludzi szczęśliwych dzięki pomocy Pana Romana.

Poleciła mi Go osoba , ze zdiagnozowanym rakiem w jej przypadku po kilku wizytach po chorobie nie było śladu - na koniec zdziwienie lekarzy i szczęście.Pan Roman nie poleca przerywać prowadzonego leczenia medycznego.

 

 

 

Ja też polecam!! Też zwyciężyłam raka dzięki Panu Romanowi Kozak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 24.12.2013 o 20:52, Gość cos podejrzewam napisał:

bylem u pana romana k. strasznie szybko wszystko robi i za szybko gada, 5 min i po wizycie. jak juz wyszlem od goscia zaczalem myslec o wizycie praktycznie wszystko odbywa sie jak w nfzecie gosc cie wyleczy na pewien czas ale nie powie ci skad sie wziela choroba nie powie ci co trzeba zrobic zeby nie wrocily dolegliwosci ale skasuje 250 i zapisze na nastepny termin. sadzac po otoczeniu w jakim zyje to raczej stawek nie obnizy za latwa kasa. mniejsza o to lubi niech ma ale moglby wiecej informacji udzielac za ta kase. pisze bo przeczytalem ze nie wszyscy maja sie lepiej po wizycie u pana kozaka. mmie tez to sie przytrafilo na nastepny dzien po wizycie dostalem goraczki po 5 dniach goraczka caly czas ze mna 38.7 stopni ide do lekarza okazuje sie zapalenie pluc czy czasem nie jest tak ze pan roman kozak leczy tych ktorzy maja malo energi a tycz ktorzy maja jej spory zasob wykorzystuje jak darmowy magazyn.

Ale Pan bezczelny.. Po cholere Pan skorzystał z Jego wizyty, jak kwota Panu nie odpowiada.. To raz... Dwa ładnie tak kogoś obczerniać? Ja jeżdżę do tego Pana kilka ładnych lat.. I czy lekarze mi nie umieli pomóc właśnie Roman Kozak mi pomógł.. A co do energii, to Podam pojęcia nie ma i nie prawdą to, że Roman Kozak ją od kogoś czerpie.. !.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia...
 

Ale Pan bezczelny.. Po cholere Pan skorzystał z Jego wizyty, jak kwota Panu nie odpowiada.. To raz... Dwa ładnie tak kogoś obczerniać? Ja jeżdżę do tego Pana kilka ładnych lat.. I czy lekarze mi nie umieli pomóc właśnie Roman Kozak mi pomógł.. A co do energii, to Podam pojęcia nie ma i nie prawdą to, że Roman Kozak ją od kogoś czerpie.. !.. 

Zawsze są zwolennicy takiego uzdrawiania  jak również i przeciwnicy. Mnie od zawsze ciekawi fakt, skoro uzdrawia to po co ludzie jeżdżą do niego na kolejne wizyty.... 

Ciekawią mnie uzdrowienia, czytam że sporo osób dzięki niemu wygrało z rakiem, a co z innymi chorobami? utrata wzroku, nadciśnienia tętnicze, bóle kręgosłupa, osteoporoza itp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×