Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca w domu

praca w domu dla kobiety

Polecane posty

Gość praca w domu

poszukuję osób do sprzedaży odzieży dziecięcej na bardzo dobrych warunkach. woj wielkopolskie, najlepiej poznań gg 2727094

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfveer
oferta pracy nie może dyskryminowac płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nspaifvnasdf
gdyby oferował stanowisko klocowego w rzeźni to proponowałby ją facetowi. to też byłaby dyskryminacja kobiet ? nie ma to jak kobieta w zakrwawionym fartuchu z siekierą w reku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .he.he
nie ma to jak łysy dres, sprzedający ubranka dziecięce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfveer
w rzeźni jest masa kobietów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwgdgge
" Dyskryminujące będzie stwierdzenie wprost, że poszukiwana osoba to wyłącznie kobieta czy wyłącznie mężczyzna, chyba, że oznaczenie płci jest wymogiem wynikającym wprost z przepisów prawa lub jest usprawiedliwione specyfiką działania pracodawcy. Na przykład, gdy chodzi o prace uciążliwe lub szkodliwe dla zdrowia kobiet. Podejrzenie o dyskryminację może także wzbudzić ukryte zasugerowanie, że pracodawca preferuje pracownika o określonej płci (np. poprzez użycie nazwy stanowiska nie wskazującej na płeć, ale już zaznaczenie, że to „kandydatki” powinny przesyłać CV na określony adres) lub takie zdefiniowanie wymagań, że spełnić je może wyłącznie osoba określonej płci. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w domu
nooooo, to chyba musisz to gdzieś zgłosić ..... nie ma to jak wakacje na portalu dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tu macie 2000 możliwości
pracy w domu - www.pomysly.xt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwgdgge
:-P a po co zgłaszac? pokazuję tylko że to jest poparte przepisami. inna sprawa że pewne zajęcia sa bardziej kobiece inne bardziej meskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwgdgge
sam fakt ze mam jądra wyklucza mnie jako potencjalnego odbiorcy tej oferty ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwfff
kolego od tych 2000 pomysłów nie spamuj tematów bez związku z twoją ofertą załóż swój własny temat i tam se pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w domu
ja nikogo nie dyskryminuję. po prostu nie jestem przekonany czy facet poradzi sobie z czymśtakim. ale jeżeli jesteś ambitny to ofertę mogę zawsze przesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwgdgge
spoko ja mam na drugie imię Czepialski :-P ale samo ogłoszenie powinno być neutrealne płciowo wg naszego prawa które oczywiscie nie zawsze jest mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visia
Warto popracować, nie tracąc cennych chwil spędzanych z dzieckiem. To jest praca dla każdej z was, nie wymaga szczególnych kwalifikacji, ani żadnych inwestycji (ani złotówki). Polega na czytaniu maili reklamowych i klikaniu reklam. Szczegółowy opis znajdziecie tutaj (stronka dla kobiet :) praca-wsieci.webnode.com Są tam też informacje dla tych, które chcą zarabiać trochę więcej :) A lista dobrych firm jest tu: zarabianiezaklikanie.toplista.pl Mozecie tez zostawić tu swojego maila, to skontaktuję się z wami. :) Aha najlepsze, wypłacalne firmy sa na top liście: http://zarabianiezaklikanie.toplista.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej no-no
powiedz zalozycielko o co chodzi z ta praca w domu-spzredaz ubranek tak? ale jak w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×