Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dagusia82

co na roczek??

Polecane posty

Piszę w imieniu bratowej która nie wie co kupić chrześniakowi na roczek. Odpada chodaczek, basenik, huśtawka, rowerek- to wszystko ma. Poradźcie coś, z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiesz co to chodaczek
??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klocki z górnej półki, krzesełko ze stoliczkiem (są takie łączone), fotelik w kształcie ogromnego, pluszowego misia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym kupila a wlasciwie zrobila fotoksiazke w fotojocker są suuuuper pamiątką dla takiego wszystkomającego dziciaczka... koszt 120- 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomysły. Bratowa ma 2 dni na to więc ten pomysł z książką odpada(szkoda bo jest super), myśli teraz nad tymi klockami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie w fotojoker :D. Ale na prezent dla takiego kajtka zależy jaka cena. Ja np. z zebranych pieniędzy kupuję zestaw książek "Cała Polska czyta dzieciom", koszt około 350 zł. Naprawdę warto. Ogólnie Mikołaj dostał mnóstwo książek, bo o to prosiłam. To prezenty na wiele lat. Dostał trochę pieniędzy. Ja wiem co mu kupić. Do tego planuję jeszcze Zoobies, do żłobka, żeby miał przyjaciela i do podróży. Od nas czyli od rodziców dostał matę Tiny Love do samochodu, z kierownicą, bo dużo jeździmy a żeby się nie nudził. Możesz kupić zestaw klocków drewnianych, możesz kupić coś z zabawek ale na potem. Coś z edukuacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×