Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pampiczka

!!!!!!!!!!pomocy

Polecane posty

witam. kochałam sie wczoraj z chlopakiem bez prezerwatywy a był to mój ostatni dzien okresu i on doszedl , twierdzi ze zdążył wyciągnąć penisa ale ja przy wejsciu do pochwy mialam strasznie mokro i jak powąchałam to czuc bylo jego spermą. czy jest zagrozenie ze zajde w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol zawsze jest ryzyko, dziwi mnie że ludzi tacy jak ty, ryzykujący w sumie zajściem w ciąże nie masz zapasu testów ciążowych w szafce i mało tego, głupio pytasz się na forum jakiejś kafeterii zamiast zapierdalać i zrobić test albo wziąć jakąś pigułe ?????? Otrząśnij sie dziewucho! Bo ja cie wyrucham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hs6
spokojnie jest bardzo mała szansa ze jestes w ciazy - jesli jestes w ok 4 lub 5 tym dniu to jeszcze masz teoretycznie ok 8 dni bezplodnych, plemnik zyje 4-5dni ale musi byc wpuszczony "gleboko" bo jest po drodze tepiony przez rozne plyny.., jesli chlopak "spuscil sie" przy wyjsciu to rowniez male prawdopob zajscia - wiem zaraz sie odezwie tabun madrych ze tylko piguły itp ale miej swoj rozum i nie boj sie - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hs6
nigdy nie mieliscie tego strachu co teraz ma go ta mala? - jesli tak to ją uspokojcie a nie podkrecajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strach to można mieć przy wypadku- jak np guma pęknie, a nie jak sie dziewucha rżnie na żywca jak królik. Sama sie prosiła- wiąc dlaczego miałaby sie teraz bać? To jak wkładanie ręki do ognia z nadzieją, że sie nie można oparzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×