Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Facet, który nigdy nie spał z dziewicą

Polecane posty

Gość noo tez tak sadze
4 sztuki rozdziewiczylem, akurat 3 nadwyzki za offerme, bnb i prawika z wiara :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialem mase dziewic
Kto nie mial zadnej ten przegraniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha dobre to
z ta niedziewica typu bears hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzyk Niekwestionowany
Po co zawracać sobie głowy dupami i seksem skoro można posłuchać Beethovena? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są fakty, a nie teorie. 🖐️ Kazdy facet powinien choć raz w zyciu przespać sie z dziewicą. Nie musi z nią być do końca życia, rzecz jasna. 🖐️ Chodzi po prostu o dowód, że jest na tyle meski by zdobyć serce kobiety z zasadami, bo trzeba dodać, że ta dziewica musi być ładna. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek popieram Cie
Kazdy prawiczek marzy o dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze gorzej niz myślałam :o fakty... idz lepiej an spacer, zrób coś ze sobą, bo piszesz kompletne bzdury. kobieta to nie przedmiot, nie karta przetargowa, tylko człowiek z uczuciami. Jeśli chcesz coś udowadniać, to wymyśl coś innego, bo póki co pokazujesz jaki ograniczony jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie pisze o prawiczku, tylko o każdym facecie, która ma sie przespać z dziewica, zeby mieć dowód, ze jest meski. Głupoty, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek masz OBSESJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek popieram Cie
Najgorzej jak facet spal tylko z zona, a ona nie byla dziewica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanonim
sorry ale nie zamierzam szukac dziewczyny pod gimnazjum o dziwicy marza tylko prawiczki, bo seks z dziewica to nic przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek popieram Cie => fakt. Totalna utrata twarzy. No chyba, że taki delikwent zdradza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najgorzej jak facet spal tylko z zona, a ona nie byla dziewica " Na takiego to nawet nie ma okreslenia. :o Takimi to mozna tylko gardzić. :o🖐️ Faktycznie jezeli zdradza to jest mniejszym frajerem ale z kolei jest nieuczciwy. :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawiczek z wiarą => lepiej być nieuczciwym ch*jem, niż uczciwą cipą" Dokładnie, bo taka uczciwego to na pewno bedzie zdradzać. :o🖐️ A to jak pisał oferma jest ostatecznym stadium frajerstwa i ciapowatości. 🖐️ Oczywiście kobiety sie tu burzą ale same wiedzą, że takie faceta by nie szanowały. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne dlatego, ze s jest obok z połozone wyżej, przez co łatwo kliknac niechcacy oba klawisze przy czym s bedzie pierwsze ze względu na wczesniejszy kontakt palca z klawiszem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słona zuppa
moge zadać jedno pytanie? --co sie z Tobą ostatnio dzieje na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek masz OBSESJE
ja nie wiem.... dziwnie myslicie faceci... ale wiem, ze wam nie przegadam do rozumu, ze jak walne haslem 'ze milosc (PRAWDZIWA) nie patrzy na takie sprawy i nie bedzie to dla niej problemem, to powiedcie, ze jestem infantylna, ze to przereklamowane haslo.... wiec w sumie nie wiem po co to napisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moge zadać jedno pytanie? --co sie z Tobą ostatnio dzieje na forum?" Odpowiem jezeli zdradzisz swój czarny nick. :classic_cool:🖐️ "ja nie wiem.... dziwnie myslicie faceci... ale wiem, ze wam nie przegadam do rozumu, ze jak walne haslem 'ze milosc (PRAWDZIWA) nie patrzy na takie sprawy i nie bedzie to dla niej problemem, to powiedcie, ze jestem infantylna, ze to przereklamowane haslo.... wiec w sumie nie wiem po co to napisalam" Dla niej na pewno nie, bo bedzie sobie zdradzac z macho, od tego ciągnąc kasę. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre.dobre...
"Prawiczek z wiarą No chyba że ktoś zawsze zaopatruje sie w secondhandach. " muszę to zapamiętać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słona zuppa
nie zdradzę czarnego nicku pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek masz OBSESJE
Dla niej na pewno nie, bo bedzie sobie zdradzac z macho, od tego ciągnąc kasę. nie dosc, ze masz obsesje, to jesczze skrzywiony obraz wszytskich kobiet... albo ktos Cie bardzo skrzywdzil, albo kafe lub inna odskocznia od rzeczywistosci (typu TV) wypraly Ci mozg. Mozna bac sie zdr4ady i odrzucenia - owszem, bo to przeciez naprawde sie zdarza, ale bez przesady, nie wsadzaj wszytskich kobiet do jednego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×