Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Facet, który nigdy nie spał z dziewicą

Polecane posty

Gość vvvvv
Nazywa się. I czasami też "nosicielami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zielonaaa_
ale to już było. odkąd jest z tobą (chyba) jest ci wierna i nikt z nią nie spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
Za to ja ją albo zdradzą, albo zacznę wypominać przeszłość :P Trzeba wyrównać rachunki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami frustraci
mój mężczyzna nie spał z dziewicą i co? kiedyś Go zapytałam o to, stwierdził, że musiałby mieć straszne kompleksy i małego fiuta żeby takie pierdoły jak dziewictwo miały się dla Niego liczyć, bo ma głęboko w doopie z iloma spała Jego kobieta PRZED Nim, a ważne jest co ta kobieta ma w głowie, sercu i żeby poza Nim w trakcie związku nie było nikogo. cieszę się, że mam takiego normalnego faceta. żal mi sfrustrowanych pajaców, którzy traktują kobiety jak przedmioty i liczy się dla nich tylko to, żeby ich "zabawką" nikt przed nimi się nie bawił. śmieszą mnie hipokryci pierdolący się ze wszystkim, co na drzewo nie ucieka, łącznie z dziwkami w burdelu, a potem szukający dziewicy na żonę. i śmieszą mnie cioty (nie mylić z gejami :P ), które kobiecego ciała dotykali, nie widzieli ani nie smakowali, ale prawdy objawione rozgłaszają o tym, co to znaczy być "prawdziwym mężczyzną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
Ale Twój facet sam pewnie wcześniej miał inne kobiety, a ja nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
__jolka_: "to nie tak, on mówił, że chciał to zrobić pierwszy raz z miłościa swojego życia i że sie nie zakochał wczesniej" __Jolka jeśli w to wierzysz to tylko ręce załamać rozpaczy nad twoją naiwnością. Facet ma 32 lata i ŻADNA mu się przez ten czas nie podobała? Co za bzdury. Po prostu żadna go nie chciała i tyle. Mnie z resztą też zapewne czeka ten los więc waham się od pewnego czasu czy nie skończyć z sobą w boże narodzenie lub w walentynki. Może jednak w walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24letnia dziewica
jak myslicie? za ile moge sprzedac swoje dziewictwo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
A sprzedawaj sobie :D Teraz same kurwy i dziewicy człowiek nie uświadczy :D Nawet jak znalazłem swoją miłość życia kilka lat temu to było już o dziewicę bardzo ciężko - czego przykładem jest moja żona - obok dziewicy to ona chyba od 16. roku życia nawet nie siedziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokilak
offerma "dwie dziewice na rozkładzie u atrakcyjnego faceta to i tak większe prawdopodobieństwo niż istnienie 34 letniego prawiczka " pierwsze słyszę że komiczny jest atrakcyjny :D, ale o gustach się nie dyskutuje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
Ale podobno Komiczny miał wiele kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwejszyn
" Wkurzony men Ale podobno Komiczny miał wiele kobiet " :D liczy się JAKOŚĆ - nie ilość 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
Ale podobno Komiczny miał wiele kobiet I pewnie facetów też, przecież taki doświadczony i światowy z niego gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
To u mnie i jakość i ilość kuleje. Nie dość, że mam i miałem tylko jedną, to jeszcze z innymi się wcześniej ruchała - więc co to za jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokilak
offerma "jak kurde pierwsze słyszysz? przecież we wszystkich topikach o fajnych facetach z kafe króluje nam komiczne. bo i przystojny (podobno) i bogaty i ach i och. a ty tu takie rzeczy teraz." kwestia intuicji ... powiedzmy, ponad to powinien zrzucić około 4 kg. wg. mnie ... bruneci z ciemnymi oczkami najczęściej mają" bogaty" zarost ...na klatce i na dole..:P twarzy nie było mi dane zobaczyć, co spędza mi sen z powiek do godziny 3.00 :D nad ranem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
I Zawsze Szczery też jest tak rozchwytywany, a nikt go tu nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokilak
bnb "o ile to jest prawdziwy facet na standardy akfe i ma te 190 cm i 90 kg, czy ile trzeb, samej muskulatury to nie ma za czego chudnąć" ma około 181 cm, waga ok. 95 kg, nie sprawdzam ...:) jestem młodszym rocznikiem, więc mogę mieć trochę inne gusta aczkolwiek doceniam ponad 15 letnie uczęszczanie na siłownię...:P zd***m stąd pzdr 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwejszyn
" Wkurzony men To u mnie i jakość i ilość kuleje. Nie dość, że mam i miałem tylko jedną, to jeszcze z innymi się wcześniej ruchała - więc co to za jakość? Czas na działanie, chyba że jesteś frajerem, wyrównaj rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
A i 2 dziewice miał, a ja żadnej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
Nazbieram kasy i w weekend idę do agencji. Jak myślicie, to dobry pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwejszyn
Wk...men, Ty jesteś nawalony, czy taki jesteś na cały czas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwejszyn
" A i 2 dziewice miał, a ja żadnej " Czyś Ty ocipiał, czy jaja sobie robisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
Ja tak poważnie. Macie rację, skorzystam z pań do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwejszyn
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro facet ktory nigdy nie spal z dziewica to nieudacznik, to kim Ty jestes??? autorze??? chyba az brak określenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
Ja się uważam za nieudacznika właśnie dlatego, że spałem tylko z żoną, a ona nie była dziewicą. Nie potrafię widzieć w swojej żonie księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wkurzony men
Weź już nie rób z siebie większego pośmiewiska, albo jesteś idiotą albo zmień dilera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej men
nie widzisz w żonie ksężniczki to przynajmniej w niej dziwkę zobacz skoro nie była dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
Widziałem w niej to od zawsze i tak mi się zawsze kojarzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka koleś
Wkurzony men Nie potrafię widzieć w swojej żonie księżniczki" czyś ty z księżyca spadł ? czy ja śnię ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×