Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Facet, który nigdy nie spał z dziewicą

Polecane posty

Gość Wkurzony men
Ale ona jest moją królewną, a ja jej rycerzem, jak w średniowieczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony men
Popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROTFL wiesz, prześpij się najpierw z KIMKOLWIEK, chocby i nawet z sąsiadem, a potem pogadamy o życiowym "udactwie" bądź "nieudactwie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frufrufrufru
Najlepiej to jak mąż był prawikiem, a żona spała z wieloma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROTFL wiesz, prześpij się najpierw z KIMKOLWIEK, chocby i nawet z sąsiadem, a potem pogadamy o życiowym "udactwie" bądź "nieudactwie"..." Najlepiej to znaleźć sobie 28 letniego prawiczka, któremu teść załatwia pracę i wmawiać, że kolo jest udany i uganiają się za nim kobiety. :classic_cool:🖐️ Tak, tak wiem czekał na tą jedyną i znalazł ją w kobiecie która miała 10+ partnerów. Niech zgadnę bardzo sybko poprosił o rękę, prawda? Typowe dla takich co boją się, że już nie trafi im się okazja. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem z pewną dziewczyną teraz. Okazało się, że nie jest dziewicą... Na początku wahałem się czy nazwać ja szmatą :) Teraz wiem, że jest dziewczyną łatwa, nie posiadającą godności. Straciła dziewictwo z przypadkowym chłopakiem. Jestem z nią tylko dlatego by poruchać (była używana wcześniej 2 razy), randkuję sobie, a ja mam głęboko w dupie i ona doskonale wie, jaka ja mam opinie na jej temat. Wpadła ostatnio w takiego doła, a ja się smieje z 'dziwki'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słona zuppa
xKamyk----jesteś palantem ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci 'fantastyczni' faceci opisywani przez panie w temacie to zwykli pseudoprzystojniacy, zadowalający się resztakami bo na więcej ich nie stać. Każdy facet chce mieć dziewice za zonę. Spytałem ostatnio kumpla czy jego dziewczyna była dziewicą (są ze soba od 4 lat), powiedział, że nie - w głosie było słyszeć co nieco. Dlatego jak chcesz się wiazać z jakąś kobieta to najlepiej żeby miała zerowy przebieg, takie się szanuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pierwszy raz się przeżywa z wyjątkową osobą. Gdy się nie przeżyje właśnie z taką, miłość ulatuje, jest płacz, złamane serce,poczucie wykorzystania i schodzisz na ziemie. Bo kolejny partner będzie miał świadomość, że jesteś tylko kobitką na kilka 'kontaktów fizycznych'. I to nie dlatego, że on ma skrzywienie psychicznie. Tylko dla tego, że wy zmusiłyście go do tego aby o Was tak myślał. Jest przyczyna jest i skutek :D :P Dziewczyny wbijcie sobie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xKamyk popieram Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppppppppppupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiedziewicomPrawiczkiMówiąNie
Niedziewicom prawiczki mówią NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupppppppppppupppppppppupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedziewicom NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczku z kropką zajmij
się czymś innym,bo podnoszenie tematu nic Ci nie da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami frustraci
21:54 [zgłoś do usunięcia] wymówka dziwki wkurzony facet - nie wiem ile masz lat, ale jak jesteś młody to spróbuj zaruchac coś za darmo - a żonie nic nie mów o dzi**ach, tylko ruchaj ja tego samoego dnia co byłeś w burdelu , niech ma za swoje mnie krytykuje i takie rady daje :-o co za pojebana moralność :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8pm.
xKamyk ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze Szczery...
Ja go też popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttewewew
reaktywacja!!! wypowiadać sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×