Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nienia

budujesz, remontujesz, urządzasz....wstąp

Polecane posty

Witam Was serdecznie i podbijam temat :) czy robiłyście w końcu te tynki strukturalne na ścianach i jak Wam to wyszło? Jakim produktem? Zamierzamy z mężem odnowić ściany w przedpokoju, bo ciągle czymś je brudzimy: a to kołem od roweru, a to butem, który upadł nie tam gdzie powinien. I tak wymyśliłam, że na strukturze będzie mniej widać :p już rozpytywałam w sklepie budowlanym i sprzedawca polecił mi to robienia struktury tynk cekol c-45, któraś z Was może robiła u siebie właśnie tym produktem i może mi coś powiedzieć, doradzić? Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, ja robiłam :) nie takie trudne to było, no i nie robiłam sama, tylko z mężem, on nakładał gładź na ścianę, ja robiłam wzór, tzn. przejeżdżałam po gładzi ząbkowaną packą i robiłam coś jak morskie fale ;) Użyliśmy właśnie cekol C45, wcześniej mąż zagruntował ścianę emulsją cekol DL80 (nauczeni wcześniejszymi doświadczeniami nie chcieliśmy mieszać chemii różnych producentów). Po ponad dobie wzięliśmy się za malowanie i tu zeszło się z pracą, bo wgłębienia malowaliśmy jednym kolorem, a wystające elementy drugim, ale wygląda całkiem przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×