Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytaniedowas

Wydzielina z pochwy

Polecane posty

Gość Pytaniedowas

Mam pewne pytanie szczegolnie do Pań. Moja dziewczyna utrzymuje, że nie masturbuje się sama, ogolnie jest dość hmmm oszczędna jesli chodzi o "te" sprawy - tj. nie ma wielkich wymagan itd. Ma 20 lat i jestem jej pierwszym parrtnetem. Moje pytanie - czy możliwe, że Wy - kobiety macie często wydzieline ktora pojawia się ot tak w ciągu dnia? czasami zdarza się, że widze u mojej dziewczyny na majtkach niewielkie ilości zaschnietej wydzieliny i ona utrzymuje ze jest to normalne i zdarza się wszystkim kobietom ze wydziela się i bez konkretnego powodu. Nieco podejrzewam ją że być moze rzeczywiscie sie masturbuje, jednak bardzo jej ufam a ona jest ze mna bardzo szczera. Czy rzeczywiscie ta wydzielina pojawia się tak sobie czasami bez przyczyny czy raczej ona saam cos robi? licze na powazne odpowiedzi dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000500100900
jest to normalne. Grzybek lub owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytaniedowas
Co to grzybek? Owulacji nie ma od pewnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytaniedowas
napewno? uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnnnnnn
całkiem normalne:)! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczek na 102
Jak nie ma owulacji to musi być w ciązy, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytaniedowas
ma nieregularny okres, leczy to wiec dziekuje ale nie skorzystam z gratulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci tak
kobieta nigdy nie jest sucha w tym miejscu...rozumiesz? NIGDY...a więc wilgotność dotyka do bielizny...zawsze...w większym lub mniejszym stopniu, nie bez powodu codziennie zmieniamy bieliznę i pierzemy ją, zawsze na bieliźnie plami się od tej wydzieliny...rozumiesz? ZAWSZE TO jest normalne, zdrowa śluzówka jest wilgotna , a jeśli staje się sucha to jest stan chorobowy i są dolegliwości, i trzeba leczyć i nawilżać sztucznie Istnienie tej wydzieliny nie świadczy o podnieceniu kobiety, ale w czasie podniecenia tej wydzieliny może być trochę więcej. Ale miej świadomość, że ponieważ ZAWSZE jest wydzielina w pochwie , to kobieta jest zdolna do seksu bez najmniejszego podniecenia, nawet jak ją mierzi facet , to może udawać podniecenie a facet na to się nabierze bo kieruje się tym że kobieta jest tam wilgotna. Wszystkie kobiety , zawsze, i w dzień i w nocy...zZAWSZE są wilgotne i mają wydzielinę w tamtym miejscu , nawet staruszki...tak objawia się kobiecość Musisz być jeszcze bardzo młodociany , jeśli tego nie wiesz. Twoja dziewczyna mówi prawdę, te ślady na bieliźnie są czymś naturalnym, i nie wynikają z masturbacji. (poważnie zapytałeś...więc poważnie i obszernie wyjaśniam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytaniedowas
dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×