Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia090981

bardzo niskie ciśnienie krwi

Polecane posty

Gość marek
Dnia 6.02.2019 o 14:37, Gość sara napisał:

Duży ładny czytelny wyświetlacz i tak samo dobrze widoczny przycisk nawigacji ma mój Easy Med. Poręczny kształt, szybki pomiar bez takiego uciążliwego a czasem nawet bolesnego ucisku ramienia jak to się zdarzało kiedyś w tych ciśnieniomierzach starszej generacji.

Ciśnieniomierzy to jest cała masa, ja postawiłem na niemiecki Easy Med i nie rzaluję. Wysoka jakość, szybki wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witld

Przyłączę się do pochwał na temat Senior. Działa nam bez jakichkolwiek awarii jak na razie, a mierzymy się dość często. Poza tym że ja i żona kontrolujemy sobie ciśnienie, to też mieszkamy z teściową która używa ciśnieniomierza codziennie i też jest zadowolona, zwłaszcza że docisk mankietu do ręki nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Jeżeli masz zlecenie codziennego mierzenia ciśnieniea od lekarza, to zdecydowanie lepiej jest zainwestowac w dobry produkt jak na przykład Easy Med zamiast latac po lekarzach. Ta druga opcja zajmuje sporo czasu. Ciśnieniomierz pod ręką bardzo się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adb
Dnia 16.04.2019 o 14:13, Gość witld napisał:

Przyłączę się do pochwał na temat Senior. Działa nam bez jakichkolwiek awarii jak na razie, a mierzymy się dość często. Poza tym że ja i żona kontrolujemy sobie ciśnienie, to też mieszkamy z teściową która używa ciśnieniomierza codziennie i też jest zadowolona, zwłaszcza że docisk mankietu do ręki nie boli.

Też polecam Senior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maik

Zobacz sobie taki sprzęt jak Smart Cardio od Sanity – bardzo wygodne urządzenie, komfortowa obsługa, na pewno będziecie zadowoleni z tego jak się go obsługuje. Praktyczny sprzęt, na pewno warto po niego sięgnąć, przyda się w każdym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha

Możecie sięgnąć po ciśnieniomierz Simple – bardzo fajna propozycja, która dobrze się sprawdza, nieduży i wygodny w obsłudze sprzęt, który będzie dobry jeśli chcecie mieć jakiś ciśnieniomierz, który będzie można również ze sobą gdzieś zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Spokojnie dobre urządzenia znajdziesz w ofercie Sanity – marka na wysokim poziomie, polskie produkty, na pewno warto kupować. Świetny sprzęt taki jak ciśnieniomierz Serce Plus czy specjalnie przygotowane inhalatory, termometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ani niskie ciśnienie nie jest dobre, ani tym bardziej wysokie. Ja ostatnio zaczęłam zwracać uwagę na swoje i kupiłam sobie ciśnieniomierz z haxe i uważam, że to był strzał w 10.! Zapisuję sobie pomiary i u lekarza pokazuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Jeśli szukasz dobrego i jednocześnie wygodnego w obsłudze dla osób starszych ciśnieniomierza to wydaje mi się, że takim najlepszym wyborem będzie model Senior od firmy Sanity. Obecna od lat marka, która bardzo dobrze sobie radzi i rzeczywiście ma w sprzedaży sporo ciekawych urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×