Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doloresss67

Pomożecie??

Polecane posty

Witajcie! Mam taką sprawę: Poszukuję dla znajomej używanego ale sprawnego fotelika samochodowego. Jak najtaniej, gdyż jest bardzo biedna. fotelika potrzebuje dla najmłodszego (5) dziecka. Dominik nie ma jeszcze 9 kg ale juz mu w sumie niewiele brakuje , dlatego chciałaby fotelik z przedziału 9 -18kg. Ponieważ naprawde nie ma pieniędzy i myśli ,że uda się jej kupić za 20 -30 zł , dlatego w grę wchodzą jedynie te z okolic warszawy , bo mogę jej osobiście odebrać - nie chcę jej naciągać na koszty przesyłki. ja wiem, że 20 zł to nic - dlatego myśle że mogłabym jej dorzucić coś tak do góra 50 zł nie musi o tym wiedziec ) :D Na więcej i mnie nie stać teraz .....( Bardzo Was dziewczyny proszę o pomoc! To jest naprawdę fajna rodzina ( poznałam ją na porodówce :D Między naszymi dzieciaczkami jest godzina różnicy ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziewczyny!! Nie wierzę,że żadna z was nie chce się pozbtć "starego rupla" :D On nie musi być piękny ! Ważne żeby spełniał swoje zadanie..... Oni mają jakis stary samochód ale często nie jeżdzą , bo sie razem juz cala rodzina nie miesci..... najgorsze jest to ze ona jak jedzie z mężem na zakupy to trzyma małego na rękach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
No oki, rozumiem że chcesz pomóc ale skoro koleżanki nie stać na fotelik, to jakim cudem stać ją było na samochód??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten samochód to z dawnych lat a poza tym jej mąż tym do pracy jeździ..(jest monterem okien, wiec autobusami nie bardzo) :D. ja tam nie wiem co i za ile kiedys kupili , widzę stan na dzień dzisiejszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej 32latka
ja bym ci za 30 sprzedała ale mam taki do 13 kg czyli ten pierwszy. Szkoda bo miałabym tylko już łóżeczko do sprzedania po dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej 32latka
poszukaj sobie lepiej jakiś komis rzeczy używanych, tam bardzo często ludzie wystawiają na sprzedaż taniej niż na np allegro. Szkoda że wcześniej nie wiedziałam bo sąsiadka wyrzuciła tak najprostrzy 0-18 kg bo nie miała gdzie trzymać ani komu oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda !! :( Z tym komisem to masz rację, ale mam malutkie dziecko ( patrz stopka) i ciężko mi byłoby teraz jeździc po warszawie z małą w poszukiwaniu fotelika za 30 zł :D Bardziej liczę na dobre serce jakiejś mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej 32latka wiesz co??? jak się nikt inny nie zgłosi - wezmę od ciebie ten do 13 kg. lepsze to niż nic na razie, potem jej pomogę sprzedać i za te same pieniądze kupi wiekszy !! odezwij się jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej 32latka
Witaj, napisz do mnie na gg 2058652 to wyślę ci zdjęcie fotelika to obejrzysz jaki to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej 32latka !!!! WIELKIE DZIĘKI !!! Fotelik dotarł w świetnym stanie > Jest śliczny, czysty , zadbany!! Już został zawieziony na miejsce. I bardzo się podobał! Bardzo dziękuję za pomoc! Wiedziałąm ,że można na Was forumowiczki liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej 32 latka
cieszę się, że wszystko pasuje. Gdyby coś jeszcze kiedyś trzeba było to proszę pisać śmiało. A do wiadomości ogólnej mogę podać, że mam sporo ubranek tak od noworodka do 2 latek dla chłopca i trochę po córce i też chętnie sprzedam za niewielkie pieniądze. gg wyżej podałam, jak komuś coś trzeba to proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×