Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darkas

Pokój w stylu marynarskim

Polecane posty

Rok temu miałam remont w pokoju, nowe meble, ściany, panele i te sprawy. W rezultacie mam ściany liliowe, bardziej zbliżone do fioletu, dość jasne. Też Jasne, drewniane meble (komoda i półki) i ciemne panele. kanapa- beżowa. No i kilka miesięcy temu naszło mnie ostatnio na styl marynarski. Mama powiedziała, ze ściany jak już, to przemaluje dopiero za 2 lata, ale mnie bardziej chodzi o dodatki- tak, żeby pasowały do pokoju. Czytałam kiedyś o siatkach, które wyglądają jak te, w które łowi się ryby- wieszamy takową na ścianie, a na niej dodatki typu muszelki czy inne drobiazgi. Kupiłam w tym roku zegar-kotwicę i myślałam o zawieszeniu go także na siatce, ale mam problem- nie wiem, gdzie mogę taką siatkę kupić i w jakiej cenie. Kolor nie jest dla mnie ważny, aby tylko pasował do reszty pokoju. Specjalnie założyłam konto na kafeterii, aby zadać to pytanie, i byłabym wdzięczna za każdą podpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marynistyczne dodatki, zapraszam: kobieta-matka.pl/kolo-ratunkowe/dsc_3002/ kobieta-matka.pl/poszewki-na-poduszki-marynarski-styl/ kobieta-matka.pl/zestaw-kotwic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Państwo, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania są marynistyczne dodatki do pokoiku dziecka: www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1381917038789288&id=100009130145896&pnref=story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×