Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ozna

3 minutowe odchudzanie

Polecane posty

Gość Boguu
to ja też im współczuję. jak ze mnie taka niemiła osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe he/he
no ślepe to czy jakie! ta jej pisze że jest na tej samej stronie, a ta że nie ma czasu czytać. No fakt milion postów do przeczytania:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Oj, coś pusto tu ostatio :( Zaczęłam znów się odchudzać. Właśnie kończę 3 tydzień porządnego odchudzania. Pierwsze dwa tygodnie poszły świetnie. 2 kg mniej, za to 3 tydzień.. no cóż choroba mnie rozłożyła co równa się z brakiem możliwości wyjścia z domu na biegi i wkradło się lekkie podjadanie. Na szczęście przybrałam tylko 0.3 kg, więc się nie załamuje i do całej sprawy podchodzę optymistycznie. Przeszłam przez całe to forum i dziewczyny naprawdę mi pomogłyście i nabrałam dzięki wam jeszcze większej motywacji. Od dziś 3 minutowe odchudzanie. Mam nadzieję, że się uda więc trzymajcie kciuki. Ja też w was wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawinkaaaa
Na mnie to dzaiała 2 kg w tydzień co drugi dzień ćwiczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak tak:)
też się chyba za to wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Jeśli dopiero zaczynacie odchudzanie to pamiętajcie, że powinno ono przede wszystkim opierać się na wysiłku fizycznym i zbilansowanej diecie! Bez tego nie uzyskamy oczekiwanego efektu. Gdy tylko macie wątpliwości, potrzebujecie porady lub zaciekawi was jakiś temat i chciałybyście dowiedzieć się więcej -specjalista jest do waszej dyspozycji. Na stronie elavia.pl jest przydzielona specjalna strefa, w której możesz zadać pytanie ekspertowi, a także zobaczyć odpowiedzi na zadane już pytania :) Pozdrawiam, Alicja eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella34
Wtam-chyba też się dołączen :) 3 lub 4min to nie jest długo powinnam dać radę:) Mam nadzieje,że nie zostane sama na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella34
Wtam-chyba też się dołączen 3 lub 4min to nie jest długo powinnam dać radęMam nadzieje,że nie zostane sama na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawinkaaa
Ćwiczyć trzeba trzy minuty a nie cztery:-)pół minuty bardzo ale to bardzo szybko. a drugie pół bardzo wolno i tak przez trzy minuty tylko:-)przez następne godziny organizm spala sam kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falwita
Zaczynam od nowa ostatnio jak cwiczylam 3mo to były efekty:-)DO WIOSNY JUZ BLISKO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari_annaiiiiiii
Ciekawe co tam u dziewczyn co się wcześniej dużo tu udzielały np u Żonkila. Jakiś czas temu czytałam intensywnie te forum i trochę próbowałam z tymi ćwiczeniami ale mało wytrwale. Teraz znowu zaczynam. Zostało mi po ciąży jeszcze 4 kg, a chciałabym jeszcze więcej schudnąć. Na razie idzie mi to bardzo wolno, ale nie chce szaleć bo cały czas karmie piersią. Może będę ćwiczyć co 2 dni, zobaczę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjhagdgaa
witam, powiedzcie mi czy to 3minutowe odchudzanie działa tylko na grubasów, czy na kogoś z normalną wagą, kto chce schudnąć jeszcze ok3 kg tez zadziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
....Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu Chiński meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM lub ASYSTORSLIM i itp. Chińskie wynalazki. Zawsze tylko naturalny susz ziołowy. Oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybet zioła schudłam tak 16 kilogramów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari_annaiiiiiii
Działą ale trzeba też pilnować diety. Ja niestety jak zwykle w święta z powrotem przytyłam. Trochę ręce mi opadają bo w dwa dni dwa kg. W dodatku jakoś ostatnio na nic nie mam siły, więc mniej się ruszam. Trochę bez sensu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniamamunia
witajcie, ja 3 lata temu przez miesiac biegalam w pokoju 30 sek wolno poem 30 szybko przez 3 minuty , potem jeszcze robilam brzuszki -codziennie o 10 wiecej bo mialam na tyle energii i jeszcze nauczylam sie robic papki. po miesiacu schudlam o jeden rozmiar - niestety cycki tez mi spadly o jeden rozmiar ale roznice widac bylo baaardzo. cale cialo sie amienilo. co do diety to z obiadu ,jaki nakladalm na talez odejmowalam 1/3 posilku i jadlam duzo salat. i sie udalo. efektu jojo nie bylo-zaczelo sie rozrastanie jak zaszlam w ciaze, ktora moje cialo znioslo bardzo fajnie , z tylu niewielkie zmiany bylo widac za to jak wchodzilam do pokoju to szedl najpierw brzuch, brzuch ,brzuch i potem ja. teraz moja corcia ma dwa lata i zaczelam znowu tychTROJEK jak ja je nazywam i po tygodniu widze i poprawe kondycji, ktora padla podczas siedzenia z dzieckiem w domu i podjadania oraz moje nogi - celuli zaczyna buc mniej widoczny. ja cwicze i jestem zadowolona. wagi nie podaje bo nie mam wagi w domu ale jak sie wazylam 3 tygodnie temu w przychodni bylo 75 kg przy wzroscie 165cm. i nosze rozmiar 44, czy 14 jak kto woli a chce zejsc do 42 czy 12 do poczatku pazdziernika bo mamy wesele. mysle , ze mi sie uda tak samo jak 3 lata temu, tylko tyle ze teraz mam wiecej do spalenia. zycze wszystkim powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzanie musi być długofalowe , 3 minuty raczej by mi nie pomogły staram się być ciągle w ruchu a nie tylko od święta ;p odkąd zwiększyłam ****** zaczęła, stosować Novoslim waga mi nieźle spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewach05
Jest sporo środków na odchudzanie, ale które są coś warte? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×