Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ozna

3 minutowe odchudzanie

Polecane posty

Gość ozna

Stosował ktoś ? Ja dzisiaj kupiłam i zaczynam. Jak będzie zainteresowanie będe pisała o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgarytm
a co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wierzy w to????? zażyć coś TAKIEGO nie zna się składu tego MAGICZNEGO ŚRODKA, BZDETY ja kupiłam coś tam z reklam z zieloną herbatą na b..- okropieństwo :( żeby schudnąć trzeba ćwiczyć i mniej jeść tłustych potraw a wcinać warzywa owoce, sałatki ,ryby, jogurty CUD TABLETKA NIE POMOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tabletki tylko ćwiczenia. Coś mi to na interwały albo tabatę wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
nie no to jest jeszcze lepsze -3 minuty ćwiczeń :D Naiwnych szukają. Odchudzą twój portfel. :P Skoro to stosują gwiazdy to dlaczego jeszcze w ogóle ćwiczą. niepojęte. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow87op.pl
Nie obraziłabym się jakbyś napisała jakie skutki są tego i mniejwięcej o co w tym chodzi;) na razie nie stać mnie na kupienie tego...:/ Echh... Moze w przyszłosci, pozatym nie chce wydać i tak kasy której nie mam ( mam mało bo nie zarabiam) na coś co moze nie działać;) Także jakby coś to czekam na info na shadow87@op.pl Będe nieziemsko wdzięczna i postaram się odzwięczyć jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzis czytałam
ja dzis czytałam na ten temat, ciekawi mnie to bo i sens w tym widze, chyba tez kupie te cwiczenia.ciekawią mnie szczegóły więc pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzix669
Nie musicie wydawać kasy. wystarczy trochę poszukać w internecie. ja poszukałam i znalazłam. tu chodzi o to aby jakiekolwiek ćwiczenie wykonywać w odpowiednim natężeniu 30s wolno i 30 s max. szybko i tak przez 3 minuty zamiennie . ja to wypróbuje bo 3 min. dziennie mnie nie zbawią . właśnie zaczynam napisze jak już schudnę :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnie19
taaa... to skrócona wersja... ale można kupić jeszcze Turbo a...(coś tam) ;P dzieki temu można chudnąć nawet 1kg dziennie... sama kupilam... to naprawde dziala... nie spotkalam sie z negatywnymi opiniami w necie, nie liczac tych ktorzy nie sprobowali :P pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnie19
Tabta to co innego skarbie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnie19
Tabata*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko
ja to zrobilam wczoraj! zrobilam wczoraj 4 minuty terningu i do dzisiaj bola mnie wszytskie miesnie. to jest niemozliwe zeby sie po tym nie chudlo. ale wysilek to jest straszny! jak mi przejdzie to jutro jade od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy po prostu nie lepiej skonsultować się z dobrym dietetykiem, który pomoże ustalić diety itd? po co marnowac pieniądze na specyfiki, które mogą okazać się mało skuteczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko
to nie jest zaden specyfik tylko zestaw cwiczen ogolnorozowjowych pomagajacych tez spalic tluszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie jestem ciekawa czym to się różni? Czasem? Jasne nie może być taki sam.Tamten trening jest opatentowany. Skoro już wydałaś ta kasę to podziel się z innymi tymi rewelacjami.Oczywiście jak Ci nie żal, że ktoś też schudłby cudownie 3,5kg na tydzień.Oj, dziewczyno........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko
dziwczyny, a necie jest pełno informacji na temat tabata protocol razem z filmami i zdjeciami, wiec nie wydalam ani zlotowki. to jest intensywny trening interwałowy trwajacy w sumie 4 minuty. 20 sekund cwiczysz, 10 opoczywasz. Powtarzasz 7 razy. Wychodzi ok. 4 minut. Ale najlpesze jest to, ze Ty juz nie cwiczysz, a ogranizm jeszcze godziami spala kalorie. Trening mimo krotkiego czasu jest morderczy, ze przestawia na jakis czas metabolizm. Pisza o nim, ze to 240 sekund piekla i maja racje. Sprobujcie najpierw, a potem sie wyzlosliwiajcie. To ciezka harowka, musi byc skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla osób uczciwie ćwiczących na pewno nie będzie to morderczy trening. Z tabatą mam do czynienia od jakiegoś czasu i owszem działa, ale na pewno nie straci się na tym 3 kilo tygodniowo :) Rodziła bym też na ten temat sobie poczytać bo osobom początkującym ten rodzaj treningu poleca się wykonywać raz w tygodniu inaczej sobie można krzywdę zrobić zamiast sadełko spalać :) Więcej nie znaczy lepiej. Po za tym z tego co znalazłam na temat "3 minutowego odchudzania" jest to trening :30 s pełna szybkość/ 30 s wolno i tak przez 3 minuty. Więc to raczej nie tabata :) Autorka poleca robić to 7 razy w tygodniu (śmiech na sali) za co każdy mający pojęcie o temacie by ją wyśmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : lo matko - nie pisałam do Ciebie, bo sama też znalazłam te info w sieci.Pisałam do Annie `19, która napisała , że kupiła i poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko
tabaty rzeczywiscie nie da robic codziennie, mozna pasc :) w kazdym razie dla mnie to jest mordęga straszna i dwa dni dochodze potem do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnie19
dobra nie bede taka ;D wiec calosc polega na tym ze zaczynasz od bardzo wolnego tempa pozniej przechodzisz na maksymalne, tak maksymalne, ze masz wrazenie, ze umrzesz ;D zarówno wolne jak i maksymalne trwaja po 30 sekund :) (te sekundy są ważne, 5 sekundowa zmiana może zmienić wynik) minimalny czas to 3 min ;) najlepsze jest:bieganie, plywanie, rower i wiosła ;P brzuszki, pompki i przysiady są mniej efektywne :P rozkrecasz na maxa przemiane materii, ktora przez następne 18h spala zbędny tłuszczyk :P chudniesz 2-3,5kg tygodniowo :P przez kilka pierwszych dni może nie być efektów, gdyż przemiana materii musi zacząć działać poprawnie, nie można się objadać, można wprowadzić diete i zażywać spalacze tłuszczu :) jakieś pytania?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm zaciekawilo mnie to:) Ja codziennie ćwicze po godzinie dziennie, a wy tu piszecie o 3minutach:P Czy ktoś może wytłumaczyć czy ja dobrze zrozumiałam, że najpierw np. robię brzuszki wolno przez 30sekund, a później przez kolejne 30sekund bardzo szybko, tak do 3minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko
ja mam pytanie. robisz to codziennie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnie19
Pebi87: tak :) z tym że musisz to robić bardzo bardzo szybko :P lo matko: tak, nawet 2x dziennie ;) mam to krótko, ale czuje, że moja przemiana materii się zmieniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnie19
a i dobrze jest też przedłużać czas treningu o 1 minute co jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnie19
a i dobrze jest też przedłużać czas treningu o 1 minute co jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja prócz godziny moich ćwiczeń zrobiłam sobie te 3minuty biegu 30sekund powoli, 30 bardzo szybko, czy może to być bieg w miejscu? Doti ja bardzo dużo przeszłam, kilka diet a od czerwca ćwiczenia, od sierpnia dołączyłam dużo wiecej ćwiczeń, bo sprawność mi się o wiele bardziej poprawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×