Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czakirkaa

Jakie miasto na romantyczny weekend

Polecane posty

Gość gość
A może Krynica Zdrój? Polecam sprawdzić apartament Krynica Zdrój http://www.apartamentkrynica.com.pl/ . Idealne miejsce na romantyczny wyjazd, piękna okolica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisbona. Petru nie pierwszy odkrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Według mnie Toruń, to idealne miasto na romantyczny weekend. My z mężem wybraliśmy się tam na rocznicę ślubu i było naprawdę wspaniale. Tak naprawdę wystarczy znaleźć jakieś ładny hotel, w centrum, skąd będziemy mieli blisko do różnych atrakcji i zaplanować, co dokładnie zwiedzimy, a wieczorem udać się po prostu na romantyczną kolację. Jeśli chodzi o sam hotel, to ja mogę polecić ten http://www.hotelewam.pl/634-hotel-kopernik-torun.html super standard i lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtarrr
Przytulne pokoje mają w ośrodku Aparthotel Delta. To jest jakaś sieć chyba bo wiem, że też w Białce i w Krakowie mają swoje obiekty. Póki co nocowałem tylko w Zakopanem i było super. Jeśli chodzi o jakieś słabsze strony to nie znalazłem. Ewentualnie mogłoby to być położone moim zdaniem na obrzeżach, a nie w centrum, ale mimo tego, że jest to środek miasta praktycznie to i tak jest w miarę cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pozytywnie zaskoczyło menu w karczmie u Adama. W Krynicy jeden z najlepszych lokali, żeby tanio i dobrze zjeść na wakacjach. Jako turysta przyznam dobrze spędziłem czas. Jadłem codziennie i żadnych przygód później gastronomicznych nie miałem. Czuć świeże składniki. Nie przypominam sobie, żebym jakoś specjalnie długo czekał na posiłek. Herbata z rumem, grzaniec bezalkoholowy też na duży plus. Knajpa ma naprawdę sporo pozytywnych opinii, więc postanowiłem też swoją dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salzburg, Monachium albo Konstanz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zamek Czocha, jest jedzenie, spanie i nawet rejs po rzece wokół zamku. Bylam w ubieglym roku i do dzis jestem pod wrazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilala
Często jeżdżę na weekendy gdzieś w nowe miejsca gdzie jeszcze nie byłam. Ostatnio razem z mężem pojechaliśmy do warszawy, tam pozwiedzaliśmy ciekawe miejsca, córka była zachwycona, a i my też. Nawet wybraliśmy się do eleganckiej restauracji Akademia na obiad, bo akurat przechodziliśmy koło niej, jedzenie bardzo nam smakowało, lokal bardzo elegancki, ma to coś w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepokorna899
My często jeździmy do Warszawy. Lubię ogólnie stolicę, jestem typowo mieszczuchem, także po częśc***ewnie dlatego... Co do restauracji to ja zaś mogę dodać od siebie, że warto również wybrać się do Bubbles. . Jedzenie jest tam genialnie przygotowane, a obsługa przemiła. Naprawdę przyjemnie się tam siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragę warto zobaczyć wg mnie, miasto blisko PL a naprawdę magiczne. Jechaliśmy tam niedawno z żoną przez biuro podróży Gryf (tu jest opis wyjazdu - http://gryftravel.pl/praga/). To był typowy wypad weekendowy, 2-3 dni i do domu. Autokar bardzo wygodny z klimą, z tv, wc, także samo dotarcie do Czech nie było specjalnie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wrocławia :) bardzo klimatyczne miejsce, dużo ciekawych miejsc i smacznych restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Zdecydowanie jakaś nadmorska miejscowość. My stawiamy zawsze na Ustkę. Zabierz go do jakiegoś eleganckiego hotelu z basenem i spa, gdzie będziecie się mogli zrelaksować sam na sam. Hotel Lubicz to bardzo fajna opcja. Hotel jest położony bardzo blisko morza, więc jak wam się znudzi hotel, to możecie iść poleżeć na plaży. Ogólnie lokalizacja 10/10, a poza tym mają strefę spa&wellness, restaurację, w  której serwują przepyszne jedzonko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fds

Gdańsk! Przepiękne, romantyczne miasto... bylismy polecam! Można stateczkiem popłynąć do Sopotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×