Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Załamaaana

ROZSTĘPY- jak z nimi walczyć

Polecane posty

Gość Załamaaana

Witajcie! Zapewne wiele z Was zmaga się z tym samym co ja problemem- z ROZSTĘPAMI. Wiem, że nie każdą taką bliznę da się 'wyleczyć'. Nie każdą, ale niektóre z nich.... Mam świeże, czerwono- sine rozstępy na pośladkach. Co mogę stosować, żeby cofnąć proces ich tworzenia. Nie stać mnie na serię zabiegów laserowych, czy chirurgicznych. Chodzi mi raczej o jakieś sprawdzone i skuteczne preparaty (nawet te droższe) do smarowania, albo jakieś "domowe, babcine sposoby". Dzielcie się doświadczeniami! Pomóżmy sobie jakoś Kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szszzzzzzzzzzzzzzzzzz
one juz powstaly , wiec niewiele zrobisz, z czasem zbledna , mozesz sie smarowac kremami przeciw rozstepom, ale ich nie usuniesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic juz z nimi nie zrobisz skoro powstały to kup krem na rozstępy. one z czasem jaśnieją. a do rozstepów przyczynia sie nadmierna rozciągliwość skóry czyli szybkie tycie albo puchnięcie na skutek np. zatrzymywania wody w organiźmie - problemów z nerkami albo niewydolność krążenia na przykład. na niewydolnośc krążenia jesteś za młoda więc odpada... w każdym razie pilnuj wagi, i nawilżaj skórę, spraw aby była jędrna, oszczypuj ją, oklepuj. takie działanie zapobiegnie dalszemu pojawieniu się rozstępów. pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamaaana
Wagę od lat urzymuję na jednym poziomie. Wahnięcia nie są większe kak 2 kg w bardzo długim okr. czasu (ważę 49 kg i nie mogę w żaden sposób przytyć :( więc to nie z wahań wagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj balsamów palmers jest cała seria na rozstępy a ten z masłem kakaowym jest super ale trzeba regularnie używac.masz tez olejek-serum na blizny i rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamaaana
Dziękuję Ci za info. Na pewno przetestuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie za szybko roslas
moj kolega jest chudy jak kij ma 1,9 metra i ma mnostwo rozstepow na biodrach i po boku brzucha ... jak byl mlody skora nienadazala z rozciaganiem gdy rosnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka78
Ja z nimi walczę już od dobrych kilku lat. Niestety nie mogę się ich pozbyć całkowicie. Teraz kupiłam Busajnę i po olejku widzę, że skóra robi się gładsza. Optycznie jakby rozstępy troszkę się wchłaniały. Stosuje dopiero 2 tygodnie więc może za krótko, ale dobrze że jaka poprawę widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się tylko kup olejek Busajna. Ja po ciąży miałam rozstępy na brzuchu, udach wyglądało to paskudnie. Wydałam fortunę na zabiegi i preparaty i efekt żaden. Po Olejku Busajna już po 3 tygodniach moja skóra wyglądało o wiele lepiej. Drobne te najmniejsze rozstępy znikły. Zobaczmy jaki będzie efekt po 2 miesiącach. Jak dla mnie Busjna to jedyny olejek który działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia

Wykonując regularne peelingi, masaże tych okolic newralgicznych, z którymi mamy problemy oraz używając odpowiednich kosmetyków. Moim ulubionym jest Skuteczna Kuracja Przeciw Rozstępom z linii Sexi MAma Bielendy. Ona ocaliła moje ciało w trakcie ciąży skutecznie zapobiegając rozstępom.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przetestowałam kilka prouktów i niestety, jeśli ktoś ma rozstępy to żadne cuda nie pomogą. Można im jedynie zapobiegać ale stare zostają na zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozstępy, które już są rzeczywiście są niemożliwe do zupełnego zlikwidowania, ale zawsze można poprawić ich wygląd/ zredukować je. Ja używam Mustela Maternite na rozstępy i u mnie się sprawdza (stosowałam, np. w ciąży, kiedy mi się pojawiały), na istniejące używam serum tej firmy i ładnie je redukuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:14, Gość Załamaaana napisał:

Witajcie! Zapewne wiele z Was zmaga się z tym samym co ja problemem- z ROZSTĘPAMI. Wiem, że nie każdą taką bliznę da się 'wyleczyć'. Nie każdą, ale niektóre z nich.... Mam świeże, czerwono- sine rozstępy na pośladkach. Co mogę stosować, żeby cofnąć proces ich tworzenia. Nie stać mnie na serię zabiegów laserowych, czy chirurgicznych. Chodzi mi raczej o jakieś sprawdzone i skuteczne preparaty (nawet te droższe) do smarowania, albo jakieś "domowe, babcine sposoby". Dzielcie się doświadczeniami! Pomóżmy sobie jakoś Kobitki!

Maseczka z kawy. Naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×