Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nimfa blotno-bagienna

JA PRACUJE, ON W DOMU - CZY TAK BEDZIE ZAWSZE???

Polecane posty

Gość lolka ta od bolka
pewnie sadzi ze na podstawie tego ze ona gadała przez neta i poznała jakiegos faceta, załosne to jest to ten jakis facet gada. Próbuje pokazac jaki to on wspaniały bo zajmuje sie domem, a jego zona na niego pracuje. Wspólczuje Ci nimfo takiego męża, facet powinien byc facetem a nie niewiadomo kim. Ile to jeszcze ma trwac, rok 5 lat, dotad dopóki autorka nei bedzie am emeryturze??? To jest chory układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w ogole maz powiedzial
na ten topik ? Przeczytał wszystko i 0 reakcji ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta34
Fakt...systuację masz , że ci nie zazdroszczę:(Mówisz , że mąż wynajął detektywa-za twoje pieniądze oczywiście!!!!!Wysyła ci drogie prezenty-za twoje pieniądze!!!!!!Kobieto ,. obudź sie wreszcie , wracaj do kraju , zabierz syna , podaj faceta o aluimenty i za 2 tyś przezyjesz!!!!Musisz utrzymywac tego starego żigolakka w domu!!!!!Nie rozumiem twoich skrupułow , masz jedno zycie i marnujesz je na wlasne zyczenie , sobie i synowi , bo Twój mąz zyje jak pączek w masle , to skrajny egoista , piszesz , że on nie kocha syna , nie umie z nim rozmawiać!!!Czemu skazujesz swioje dziecko na taki los!!!Twój mąz , gdyby chciał , to w ciągu tych kilku lat , jak jesteś za granica to nauczylby się języka perfekcyjnie i przyjechałby do ciebie!!!!Ale po co?????glupa baba zarobi , a on sobie pozyje w polsce , nic nie robiąc , truteń jeden!!!!Rób jak chcesz , ale uwazam , że jestes , tak jak wiele kobiet emocjonalną cierpietnica , odrzuciłas nawet być może prawdziwa miłość dla mrzonki , ktora nazywasz małzęństwem-a teraz powuiedz , warto bylo???dla kogo i w imię czego???życzę ci przebudzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta32
ńimfo , skoro przeczytal posty , to penier teraz nas wszyskie znajdzie i pobije:)Za to , co tu piszemy, ale nie rozumiem , w jaki sposob nawet najlepszy haker znajdzie slady twego kompa w sieci , internet , jak wiesz jest wieklki , nie żmiesci się na płycie CD i raczej w takie bajki nie uwierzę , jak masz kase kup sobie nowego laptopa , po cholere przywozisz ze soba ten , zeby mąz sprawdzal , co w necie robisz?????zapamiętaj-nawet haker jak nie ma dostepu do twego kompa to niewiele może zdziałać!!!No to czekam na twego męza , bo chyba za dużo powiedzialam!!!!Pobije mnie???Tak najlatwiej zalatwiac sprawy , jak się nie ma zadnego innego argumentu , a potem tobie wysle kwiatki za twoje pieni ądze i znow będziesz cala happy , tak????Więc masz moje blogoslawieństwo , ale twój syn ma 15 lat , to trudny wiek , nie chcę być złym prorokiem , ale niedlugo bedziesz musiala być może wydawać kase na adwokata , żeby syna z więzienia wyciągac , bo twój synm to po prostu eurosierota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiesz, juz nie moge tu pisac swobodnie. choc maz nie jest agresywny i nigdy mnie nie skrzywdzil, wolalabym nie wypowiadac sie na pewne drazliwe tematy. wspominalam wczesnie, ze prezenty, kwiaty, detektyw - to maz sobie sam zaplacil - handluje w internecie, wiec ma swoj grosz, jednak niepewny i na pewno nie na dlugo. o alimenty to raczej maz mnie moze podac, nie ja jego :D mysle, ze po adresie ip i mac, hacker jest w stanie dostac sie do mojego kompa. maz mogl zainstalowac cos w laptopie lub wyslac mi jakis plik. ale zaden antywirus i firewall nic nie wykryly. nic wiecej nie moge zrobic. obecnie maz ma swoje argumenty, po czesci sluszne, aby nie podejmowac pracy - jego choroba. ale choroba ujawnila sie dopiero w tym roku. nie chce wdawac sie w szczegoly, wiem, ze tu wejdzie i bedzie czytal a bardzo go zdenerwowalo to, ze szukam rady na kafeterii. zycze wam milego dnia! tobie tez, A.! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
czyli teraz jaka napisalysmy ze jej maz to len, to ozliwe ze aktoregos dnia wynajmie zborw ktorzy nam pobija, za kare ze piszemy tak o nim. \autorko Twoj los w twoich rekach. Ale zycie masz tylko jedno, nie marnuj go na takiego kretyna. Detektyw z pewnoscia kosztuje gruba kase, drogie prezenty tez, skoro ma jednak pieniadze na takie wydatki ma tez io na utrzymanie siebie. Wcale bym sie nie dziwila jakby odkladal jakas sumke na konto na gorszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'moj los w moich rekach' wolalabym oddac ten los w czyjes rece i nie ponosic konsekwencji swoich wyborow. wiem, wiem, jestem juz duza i na tym polega dorosle zycie. a o swoje bezpieczenstwo, drogie panie, nie macie sie co bac. recze swoja glowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co u ciebie autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super efektyyyyyyyyyyyy
szkoda slow na taka naiwniare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucac epitetami kazdy umie
a jak trzeba cos uzasadnic, to siedza cicho bo brakuje jezyka w gebie, kafeteryjne bezmozgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] lanta34 Fakt...systuację masz , że ci nie zazdroszczę Mówisz , że mąż wynajął detektywa-za twoje pieniądze oczywiście!!!!!Wysyła ci drogie prezenty-za twoje pieniądze!!!!!!Kobieto ,. obudź sie wreszcie , wracaj do kraju , zabierz syna , podaj faceta o aluimenty i za 2 tyś przezyjesz!!!!Musisz utrzymywac tego starego żigolakka w domu!!!!!Nie rozumiem twoich skrupułow , masz jedno zycie i marnujesz je na wlasne zyczenie , sobie i synowi , bo Twój mąz zyje jak pączek w masle , to skrajny egoista , piszesz , że on nie kocha syna , nie umie z nim rozmawiać!!!Czemu skazujesz swioje dziecko na taki los!!!Twój mąz , gdyby chciał , to w ciągu tych kilku lat , jak jesteś za granica to nauczylby się języka perfekcyjnie i przyjechałby do ciebie!!!!Ale po co?????glupa baba zarobi , a on sobie pozyje w polsce , nic nie robiąc , truteń jeden!!!!Rób jak chcesz , ale uwazam , że jestes , tak jak wiele kobiet emocjonalną cierpietnica , odrzuciłas nawet być może prawdziwa miłość dla mrzonki , ktora nazywasz małzęństwem-a teraz powuiedz , warto bylo???dla kogo i w imię czego???życzę ci przebudzenia!!!" Nie wiem jaki jest ale to nie znaczy że by się nauczył:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×