Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość cecylia2009

W którym dniu cyklu współżyłyście jak zaszłyście w ciążę?

Polecane posty

Gość anna anaa
cykl 28 dni 10 i 14 dc. ale podejżewam że zaszłam ok 12 dnia ( miałam krwawienie okołowulacyjene)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokMała
o kurczaki...to mnie zmartwiłaś tym 6 dniem..., bo my z męzem mieliśmy małe co nie co 4 dnia cyklu, już prawie kres sie kończył... (a ja właśnie odstawiłam Yasmin) Ups.....mam sie bać ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokMała
ponawiam dziewczyny pytanie ? Powinnam liczyć sie z niespodzianką ? Przecież to niemożliwe, żeby owulacja wystąpiła zaraz po @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
Zapraszam do dalszej dyskusji ..... u mnie 14 dc przy 26 dniowych cyklach nie wiem kiedy miałam owulację :( i zastanawiam się czy jest jakaś ewentualność abym była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina12345678
Witam dziewczyny!! Nie wierzę za to test ciązowy i czuję jestem jak bym jestem w ciązy. Miałam ostatnio okres 25 luty to około 4-5 dni. A zrobiłam seksu około od 8-11 marzec. A po seksu nigdy nie miałam śluż biała podobne jak plemnik i wiem to znaczy jestem w ciązy. Dzisiaj zrobiłam test ciązowy PHAMATECH PRE-TEST test płytkowy to było 99% ale nie jestem w ciązy. Czy mam iśc do lekarza? Naprawdę chciałabym miec dziecko. Proszę o pomocyyy!!! Dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina12345678
_Biest_ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina12345678
Możliwe 11 marca. Ja nie mogłabym wierzyc test ciazowy 99% ze to npaisane jest ponad labora. i ze nie jestem w ciązy. Czy mamy iśc do lekarza?? Co zrobimy?? Dziekuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina12345678
Czy mozna pojśc do lekarze ginekolog i czuje jestem w ciazy za 2 tygodnie?? czy za wczesniej mozna pojsc do lekarza i czy musimy poczekac na ile tygodni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betrix
28 cykle. zaszlam w ciaze 8 i 9 dc lub 16 i 16 dc co wczesniej pani doktor mowila ze to nie mozliwe w tych dniach ze jedno za wczesnie a drugie za pozno a jakos zaszlam bo tylko wtedy moj partner byl w domu tak to mial delegacje wiec w te dni zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poprzedniczki : jesli masz cykle regularne to w miare łatwo wyliczyć owulacje od dni cyklu odejmujesz 14 dni skoro masz miesiaczke co 28 dni to 28-14 = 14 czyli 14 dnia jest owulacja uznaje sie że mozna zajsc w ciążę dwa dni wczesniej i dzien po tym terminie. Wiadomo choroby, stres moga troszkę poprzesuwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mój śluz wyglądał jak białko jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam syna i corke. Wiem dokladnie, kiedy moje dzieci zostaly zrobione ;), bo moj maz wtedy wyjezdzal. Synek dokladnie w polowie cyklu, corcia 4 dni po zakonczeniu miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czytałam,że w 10 dniu tez można zajść.heh... Ciężko z tym trafic.ja mam do miesiączki jeszcze 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micia1613
Wyżej do gościa.ile miałaś krwawienia,że córcia 4 dni po miesiączce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odrazu po miesiaczce zaszlam w ciaze;) i to bylo przy 2 ciazach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micia1613
Ja mam 5 dni krwawienia. Więc jest możliwe,jeżeli sie przytulalam w 10 dc to plemniki przeżyły tyle czasu do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuszki ja rodzę za 10 dni a nie wiem do dnia dzisiejszego w którym dniu cyklu się stało :). Z racji tego że mąż do pózna pracuje co mieliśmy mało czasu na sex bo bylismy przemeczeni. Okres miałam 25.09 badz 26.09 , nieregularnie miesiaczkuje, zazwyczaj 29-32 dni. A kochaliśmy się 07.10 i 14.10 i się stało :). Ale może był i jakis stosunek miedzy tmi w tyg tyle ze nie pamietam , czyli wypadalyby dni cyklu 12 i 19- ale wiadomo ze plemniczki moga sobie posiedziec :) Natomiast bzdura jest , jak napisal ktos wyzej ze kofeina poniewaz pobudza nasz organizm pobudzi tez i plemniki i w szoku jestem ze ktos wpadl na taki pomysl;] hehe . To jest tez uzywka i poczytajcie na ten temat zey nie popelniac takich bledow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tamtym cyklu tylko13 dnia i zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez w 10 dc przytulalam sie, tylko moj cykl mial zawsze 28 dni a teraz ten ostatni mial 26 dni. Mialam duzo plodnego sluzu wtedy. Jak myslicie moglam zajsc w ciaze, mogla sie owulacja przesunac ? Do okresu jeszcze jakies 2 tygodnie...chyba zwariuje do tego czasu, tak bardzo bym chciala dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala134
w 21szym dniu przy cyklu 35 dniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, nie wiedziałam, że od przytulania, też można zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z was zaszła w ciążę w 18dc przy 28 dniowych cyklach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w dni ogólnie przyjęte jako"bezpieczne" bo 21 dc i jakie zdziwienie było gdy miesiączka nie pojawiła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy pitolicie? 14 dc to jest owulacja! A zajść można zarówno kilka dni przed jak i kilka dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×