Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam zielonego pojecia

Czy zdrada to cos normalnego?

Polecane posty

Gość takie tam duperele
NORMALNY czyli taki który nie myśli tylko o własnej doopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdsdsdsd
Tu najważniejszy fragment: W jaki sposób zbadano uczucia? Otóż naukowcy z uniwersytety Stony Brook w Nowym Jorku zadali sobie trud obserwacji reakcji chemicznych w mózgu zachodzących pod wpływem kontaktu z partnerem. W badaniach wzięły udział pary „świeże” będące w stanie zakochanie oraz pary z dwudziestoletnim stażem. Okazało się, że jedna na dziesięć par wieloletnich wykazuje taki sam poziom pobudzenia neurotransmiterów podczas prezentacji zdjęć ukochanej osoby jaki występuje u osób zakochanych od niedawna. Badania pokazują więc, że osoby które po kilkunastu latach związku nadal twierdzą że szaleją za swoimi partnerami tak samo jak na początku wcale się nie oszukują lecz naprawdę odczuwają to samo pobudzenie emocjonalne! Read more: http://www.emocje.net.pl/prawdziwa-milosc-istnieje-naukowo-udowodnione/#ixzz0Op7lhle0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania pokazują więc, że osoby które po kilkunastu latach związku nadal twierdzą że szaleją za swoimi partnerami tak samo jak na początku wcale się nie oszukują lecz naprawdę odczuwają to samo pobudzenie emocjonalne! czyli zbadali reakcje chemiczne, tylko, ze to dowodzi moim zdaniem tego samego stopnia pociagu seksualnego, ale lepsze to niz nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsds
Nie wiem czy pociągu, czy zakochania. Wiadomo jak się zachowujesz w stanie zakochania, tu chyba o to chodzi. Zakochanie + przyjaźn = miłość? Jakby nie było to faktycznie optymistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam zielonego pojecia
Regres- sorki!! Slepak ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×