Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

granatix87

idealna dziewczyna ?? czyli jaka??

Polecane posty

Gość keczecz
Ależ ja pisałam przecież, że potrafię być zalotna i kobieca, ale jednocześnie napić się piwa i zdrowo beknąć. Znam jego charakter i wiem, że zaczął by się męczyć gdybym bez przerwy udawała damę... A co do zachowania...nikt nie lubi jak mu się rozkazuje...w związku raczej się coś OMAWIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czylii
keczecz on Cię nie rozumieją - one czekają na schemat - a takiego nie ma - ludzie muszą się dobrać - jeden lubi być pantoflarzem inny pantoflem - zależy co komu odpowiada a kto powiedział, że bycie kumplem wyklucza bycie kobiecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczecz
gdzieś tam pewnie jest facet, który się brzydzi kobiety kiedy tej się odbije, ale ja z kolei bym z takim nie wytrzymała...więc rzeczywiście, ludzie muszą się dobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie kobiety
poczucie wlasnej wartosci i akceptowanie siebie to podstawa, niestety ty tego nie masz, dopasywywanie sie do faceta to ponizanie samej siebie, idealna dziewczyna pfff,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczucia właśnej wartości i pewności siebie to akurat mi nie brakuje, nie Tobie to oceniać, nie pytam o charakter tylko o zachowanie nad którym można popracowąc, ale widze ze w szkole nie nauczyli czytania ze zrozumieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120188131313
-mająca w sobie coś z dziewczęcego -elegancka, mająca gustowny styl ubioru -wrażliwa, czuła, delikatna -raczej nieśmiała niż gaduła -zawsze uśmiechnięta -potrafiąca mówić wprost -niehumorzasta -umiejąca gotować, prać, prasować -bratnia dusza -najlepsza przyjaciólka -sexi -MUSI BYĆ NA WYŁĄCZNOŚĆ dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferotypo
to taka która : 1. nie dostaje szajby podczas okresu i nie robi z faceta swojego prywatnego kołza ofiarnego 2. nie każe się domyśleć, tego co ma w głwoie, bo jej przez gardło nie pzrejdzie czegoś powiedzieć o coś poprosic 3. bezgranicznie ufa i niezakłada od razu, że jesli facet coś zrobił powiedziać, to tylko dlatego że celowo chciał jej dopiec 4. ma dystans do siebie, nie jest przewrazliwiona na swoim punkcie 5. nie jest ksieżniczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×