Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rekrutacyjne zasady

Czy pracodawcy przed zatrudnieniem kogoś dzwonią do poprzednich miejsc pracy?

Polecane posty

Gość Rekrutacyjne zasady

I pytają o opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze rzadko kiedy
chyba ze chodzi o jakies wazne stanowisko, wymagajace wiarygodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opryskliwa Jolanta Maria
Dzwonią, oczywiście i od razu wydaje się romans z szefem oraz kradzież. Nie masz szans, Kochana. źle z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... z reguły nie... aczkolwiek mi raz się zdarzyło :). W 95% przypadków takie telefony nie są wykonywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsda
Czasami tak. Ja dzwonię. Zeby się dowiedzieć dlaczego nastąpiła zmiana pracy, jaki ten człowiek jest.. A jak mnie zatrudniono to też było kilka telefonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costa888
dzwonią,dzwonią... coraz częściej zdarza się,że poprzedni pracodawca ostrzega tego następnego o ukrytych talentach nieuczciwego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby chodziło o jakiegoś waznego managera czy kierownika, pewnie by zadzwonili. Ale w przypadku zwykłego pracownika biurowego - nie sądzę. A z nowu przecież nikt w twoim poprzednim miejscu pracy nie bedzie taki, żeby przez telefon podać listę twoich wad i przewinień;) nie popadajmy w paranoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekrutacyjne zasady
no właśnie chodzi o romans z szefem. i wiem ze jak zadzwonią to mi ne wystawi pozytywnej opinii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jona81
Za granicą to jest podstawa.Albo się dzwoni do poprzednich pracodawców albo pyta o referencje.W ogóle rekrutacja inaczej wygląda.Broń Boże,wysyłać cv ze zdjęciem,bo i po co?To jest casting na modelkę czy jak?U nas to jednak wciąż pokutują jakies dziwne zasady i stereotypy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo chciała,żeby dzwonili do moich poprzednich pracodawców.Referencje mam super,także jestem pewna,że podano by wiarygodne informacje co do mojej osoby i taki fakt z pewnością by mi pomógł w zdobyciu pracy.Ale w Polsce to chyba jednak rzadkość z tym dzwonieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak komuś nie przedłużyli
umowy na czas określony, bo nie spełnił ich oczekiwań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale POlska to jest Polska, tu się nigdy nic nie zmieni. Trezba do tego przywyknąc;) Jesteśmy 100 lat za Murzynami, i tyle. Rekrutacja to u nas obejrzenie zdjęcia w cv, pytania jakim zwierzeciem chciałoby się być, czy i kiedy zamierzasz miec dzieci, a jak cię zatrudnią, to w najlepszym razie czeka cię klepanie po tyłku. Oczywiście nie zawsze, ale w małych dziadowskich firemkach często tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak ja ktoś miał często
nieprzedłużane umowy (i o pracę i o zlecenie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciaflecia
Cześć wam widze że ciekawy wontek. Ja kiedyś nawywijałam w takim jednym sklepie i przez tą zawistną właścicielkę to teraz pracy nie moge utszymać.Co gdzieś mnie przyjmom to najdłużej miałam spokuj 6 mies.Ta moja była wszedzie chyba dociera i psuje mi w nowej pracy opinie.W nowych miejscach nawet nic nie zwędze a zjawia sie szef i mówi ze ze złodziejkami pracować nie będzie.Powiem szczeże że mam tego dość ,już myślałam żeby nazwisko zmienić ale ktoś mi radzi żeby oskarżyć tą babę o dręczenie.Przeciesz nie mogę przez jedno potknięcie całe rzycie pokutować.Pozatym to ona mi nic nie udowodniła i nie jestem karana więc jakim prawem taka truje innym rzycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
a jak poprzednie miejsce pracy już nie istnieje bo zlikwidowano fabryke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciu moja droga
z ortografia jestes na bakier :) Pisz zawsze odwrotnie np. tam gdzie ż pisz rz :) Wtedy bedziesz pisala idealnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoook....
Aneciaflecia..jak można pisać z takimi błędami....?Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciaflecia
Nie musisz czytać jak cie tak to kuje mądra polonistko.Nauczyciele to ostani ludzie kturych lubie.Pozatym nie mam tu automatycznego poprawiania błedó a ty myśle że masz mądralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoook....
Ani nauczycieli ani szkoły..!!!!Trzeba być totalnym analfabetą!! Ja nie muszę korzystać z "automatycznych poprawiaczy"!A skoro chcesz się tak udzielać na forum to weź do ręki SŁOWNIK zanim cokolwiek napiszesz!!!Wiesz chociaż co to jest Słownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciaflecia
A czy wiesz że to niegrzecznie zwracać komuś uwagę że pisze z błędami? Najpierw sama naucz sie kultóry a potem innych pouczaj.Ja sie tu nie udzielam bo nie mam czasu na takie głupie rozrywki.Pozatym to już dawno szkołe kończyłam i pozatym miałam zaświadczenie od lekaża że u mnie to chorobliwe.Ta choroba ma nawet nazwe tylko teraz nie pamietam.I jak sie teras czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoook....
Proszę Cię o jedno...Nie pisz więcej!!!A jak ja się czuję?... Jak mogę się czuć czytając Twoje analfabetyczne wypociny???? Skoro nie masz czasu na "Głupie Rozrywki" to po cholerę kłujesz w oczy swoim analfabetyzmem....!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciaflecia
A ty mnie kujesz wulgarnymi wyrazami.Jesteś gorsza odemnie a robisz z siebie świętą.Zacznij myśleć pozytywnie o ludziach bo sie roschorujesz kobieto.Ciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szooo...
Poczytaj najpierw co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoook....
Poczytaj najpierw co to są wulgaryzmy..a potem do mnie napisz!!!Powinnaś się wstydzić!Zabierasz głos w dyskusjach a nie potrafisz poprawnie pisać(a wystarczy użyć słownika)!!!Co do choroby to rzeczywiście potrzebuję reanimacji czytając te Twoje wypociny!!Powinnaś zmienić podpis z Aneciaflecia na ANALFABECIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupppppupupppppppppuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najważniejsze to nie mieć
zwolnienia dyscyplinarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiciuchna28
Złodziej ,złodziejem pozostanie...raz na wozie,a potem już tylko pod nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×