Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megalicious

czy Wy tez uważacie że w Polsce sa dorgie ubrania?

Polecane posty

Gość klopp
Ceny w Polsce sa jeszcze wyzsze niz na Zachodzie. Jesli np. cos kosztuje we Francji 30euro, czyli ok. 130zl, to w Polsce ta sama rzecz bedzie kosztowac 150-170zl, a przeciez tam zarabiaja pare razy wiecej. Tak jest z wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowmmmmmmmmmmmm
Jest o wiele taniej niż w Japonii czy USA... Zawsze znajdzie się ktoś, kto powie "za drogo". Można iść do tańszego sklepu... Jak dla mnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z tym
dlatego kupuje wycenione rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z tym
i dlatego tez nie wygdladam jak koln, mam swoj styl. jeszcze nie widzialam nikogo kto by byl ubrany w tp samo co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepikarz
Dalej chodzcie po galeriach,a tacy jak ja beda na placach targowych plajtowac.Ceny mialem bardzo niskie,a ciuchy sprowadzane z Angli i Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat nie dalej jak wczoraj szukałam butów,, normalnie koszmar,, nie dość że większość jednym słowem badziewie, ludzi tłumy,,, ( zmieniają ogumienie na zimowe hii hiiiii ) to te ceny !!! normalnie z kosmosu !!!! www.youtube.com/watch?v=7JK1FJ8s-28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przestancie pisac ze polska taka droga, nieprawda to jest. Mieszkalam we Francji kilka lat, w Paryzu. Teraz jestem tez w stolicy, ale polskiej :) Koszt zycia ogolnie biorac wszystko pod uwage dla calej naszej 4-os rodziny podzielil sie przez dwa, a mamy wieksze mieszkanie i placimy za przedszkole podczas gdy we francji mala chodzila do panstwowego. A co do ubran ... to prawda ze nie jest juz tak jak kilka lat temu, ze do polski jak sie przyjezdzalo kupowalo sie duzo ubran bo ladne i duzo tansze. Teraz niektore ceny sa porownywalne, np sklepy typu Zara, Esprit. A niektore sa nadal tansze. Ubranka dla dzieci np w smyku czy 5-10-15 sa tansze nie markowe we francji. Jest drozej niz kiedys, ale ogolnie nadal taniej niz w krajach europy zachodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, że na zachodzie można kupić taniej ubrania, buty czy dodatki, ale mowa o Primarkach raczej, a nie markowych sklepach. u nas na hali w Tesco czy Carefourze też można kupić bluzkę za 15zł. Jakość porównywalna do np. Atmosphere - czyli wiadomo jaka... raz dobra, raz tragiczna. Nie ma chyba reguły USA to co innego - dla mnie raj cenowy. Wiem z doświadczenia, że akurat ciuchy, buty i gadżety opłaca się tam kupować. Szkoda tylko, że to zbyt kosztowna podróż, żebym mogła sobie śmigać co sezon na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, trzeba porownywac rzeczy porownywalne. Pewnie ze mozna kupic jakies szmatki za 5euro a moze i mniej za granica. Ale podobnej jakosci szmatki sie kupi za 15-20zl i mniej na polskim rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co porównywać sie do innych krajów, bo i tam wybór jest znacznie większy. Mamy też różne zarobki. W galeriach jest przynajmniej o połowe więcej sklepów niż u nas, np. mi się podobają ciuchy i dodatki z New Look, a ceny są wręcz śmiesznie niskie. A w Polsce New Look jest tylko w Gdańsku z tego co się orientuję, a zamawianie przez internet to nie to samo co przymierzanie. U nas jest kilka sklepów w Galeriach. W każdym to samo a cny kosmiczne. Rozumiem, że ciuchy musza kosztować, ale bez przesady. Wyprodukowanie takiego T-shirta kosztuje pewnie nie więcej niż 5 zł a w sklepie np. Kappahl 80zł. I szmata, fason też do dupy. W Polsce brakuje sklepów dostosowanych do cienkiego portfela, a szkoda, bo na ilość klientów nie narzekaliby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majlen
Ja mieszkam w UK i jak tu są przeceny, to naprawdę SĄ. Dziś kupiłam jeansy dobrej marki za 10f... Anglia dobra na zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markowo
bo w wiekszosci płaci sie za napis na matce;-) dlatego ja tez chodze do lumpeksu bo mam pewnosc ze nikt nie bd miał takiego samego ubranka, nie przepłace i mam cos porządnego:-) no czasem sobie pozwole na cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskofkjnnvnapfkmjikfj
Hej dziewczyny! może nie o ubraniach, ale powiem wam że pracowałam w jednej z wiekszych galerii handlowych w stolicy w sklepie z artykułami domowymi i bardzo zawyzaja ceny. Artykul który kupują klienci po 100-200 zł kierownik na zniżke kupił za niecałe 40zł.. dlatego od tamtego czasu czekam tylko i wyłącznie na przeceny w sklepach odzieżowych bo wiem, że bluzka za 40 zł powinna normalnie kosztować z 1ozł? Najczęściej jeżdże też do outletów,.. tanio i to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo drogie
szkoda że tu mieszkam! w New Yorku są tańsze niż tu. W niemczech- najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeaaaaaaaz
ja bylma we Francji i kupilam w takim sklepie Kiabi sweterki za 6 do 9 euro i modne i dobrze zrobione i spodnei za 19 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem sa tanie
na allegro sa czasem tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteczka
tak w polsce sa bardzo drogie rzeczy...obecnie mieszkam w uk i tu w porownaniu do zarobkow stac mnie...niedlugo planuje otworzyc sklep internetowy i z tego co liczylam drozszych niz 100 niebedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tobą ale są wyjatki czyli = dobra cena + wysoka dobra jakość znasz gattaactive ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istuuf
Witam. Chcialbym nawiazac wspolprace z osobami zainteresowanym zakupami w amerykanskich sklepach internetowych i ofertami cenowymi nie do pobicia w Europie. Jesli masz mozliwosc dostarczania zamowionych produktow na terenie Polski i potrafisz zorganizowac wspolne zakupy wsrod swoich przyjaciol , znajomych w wybranym przez Ciebie sklepie, to prosze o kontakt. Mile widziana takze pomoc w redagowaniu recenzji produktow i sklepow. Sprawdz juz teraz super okazje cenowe na http://istuuf.com/ , dzieki ktorym zaoszczedzisz jeszcze wiecej dzialajac jako Shopping Assistent . Dominik Charzynski office@istuuf.com tel. 001 224 392 11 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie tak. W Londynie, naprzyklad, za 100 funtow w sklepach typu Primark (Atmosphere), lub George by Asda mozna ubrac sie od stop do glow. I to sa normalne ceny (nie przecena). Na wyprzedazach, powiedzmy, tez mozna niezle sie oblowic, zwlaszcza pod koniec sezonu. I to beda markowe ciuchy, taka mocna srednia polka, a nie badziewie z bazarku. W Polsce kazdy producent i sprzedawca nakreca swoja marze, kazdy powinien za cos sie utrzymac. Rozmiarowke maja tragiczna, kobietki ponizej rozmiaru 34 lub powyzej 44 praktycznie nic nie moga dla siebie znalezc. A jak juz, to w polskich sklepach panuja trendy i kolekcje "na jedno kopyto". Jezeli jakis kolor jest modny w tym sezonie, to ubrania i dodatki sa tylko w odcieniach tego koloru (braz, fuksja, fiolet). Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce ceny firmowych ciuchów to kosmos. Ja w miarę możliwości robię zakupy we Włoszech (wakacje) Austrii lub Niemczech. Sporo taniej, jeśli porównujemy markowe "szmatki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham amerykanskie sklepy - Old Navy, Abercrombie & Fitch, Aeropostale, Hollister, Hot Topic, Victoria's Secret, Forever 21. Dla Pan puszystych - Lane Bryant, Avenue, Torrid, Cacique. Dlaczego u nas tego nie ma? Bu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgufggfgh
Moja luba 4-5 razy w roku jeździ do Rzymu i wraca zawsze z gigantyczną walizką ciuchów i- przede wszystkim- BUTÓW (czytaj: szpilek) Wszystko o wiele tańsze niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są drogie a co najgorsze
są też badziewne :o Do niedawna z racji wieku ubierałam się w sklepach typu reserved, promod, camaieu, zara, mango itp. z tej półki. Ostatnio albo się postarzałąm, albo tam sprzedają sam syf. A już po tym jak w Mango kupiłam koszulę do garnituru, krótki rękawek, za 179 zł, to zwątpiłam :o Pora przerzucić się na sklepy z wyższej półki, mam nadzieję, że tam takiego badziewia nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna polska porazka
baaaaaaardzo i t jak takie sklepy jak bershka stradivarius mango zara i pull and bear sa mega drogie nie wspominajac o zarze, ja mieszkam w hiszpani i jest o wiele taniej aktualnie sa 2 miesiace przecen i nakupilam sobie bluzek z zary po 3 euro na lato...w bersska o samo mnostwo porzadnych jeansow za 10 euro to niesamowite tylko kurwa u nas traktuje sie ubrania jak cos nie dla przecietnego czlowieka cos nieosiagalnego i ustawia sie takie ceny ale to pieprzona polska kurwa zeby kupic porzadne dzinsy trzeba 1/4 wyplaty wyjebac...szkoda gadac nie wyobrazam sobie wrocic do kraju i klepac bide ale pewnie bedzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna polska porazka
uwielbiam w polsce outlety i ciuchlandy czesto outlety maja stare baby nie znajace sie na markach i kupuje ciuchy z metkami z top shop lub innych drogich marek po 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo drogie badziewie
za wysokie ceny na polskie kieszenie a jakość niema się jak do ceny, ciuchy nie różnią się od najtańszego chińskiego badziewia a co najgorsze nawet te markowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysienka09
Jeśli chodzi o Polskie ciuchy to dla mnie są one za drogie i złej jakości. Kupuje w stanach zjednoczonych, albo po prostu w lumpeksach. Ostatnio korzystam ze strony http://www.wszystkozameryki.com/index.html , gdzie zamawiam nie tylko ciuchy, ale i kosmetyki polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×