Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bury misiu999

Proszę o doradę

Polecane posty

Gość bury misiu999

Witam. Mam do Was prośbę, co sądzicie o takiej pracy... 1 600 netto - sporo obowiązków na samodzielnym stanowisku, godziny pracy 11-19. Mam studia wyższe, podyplomowe, masę kursów.... Chciałabym zarabaiać więcej, ale boje się, że jeśli ta praca przejdzie mi koło nosa innej już nie znajdę - jest totalna masakra:( Szukam pracy już kilka miesięcy..... Proszę o opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejmij sie tej pracy
i pracujac szukaj dalej takiej, ktora bedzie cie satysfakcjonowala. Lepsze 1600zl na reke plus staz pracy niz nic. Jesli nie bedzie ci odpowiadac zawsze mozesz zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bury misiu999
Tylko mam mały problem bo kobieta szuka kogoś - powiedzmy na stałe....Jesli podpiszę umowę na okres 2 lat, to bedę uziemiona lub będę musiała postąpić nieuczciwie i wypowiedzieć jak znajdę coś lepszego.... Pracodawca szczerze powiedział, że w tej pracy pół roku to nauka, więc częste zmiany pracowników to bezsens - dlatego stawia sprawę jasno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza ala3
w dzisiejszych czasach 1600 to dużo, bierz co dawają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan81
Ja bym podjęła tę pracę.Tym bardziej,że na rynku pracy ciężko,a ma być jeszcze gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym brała. Najwyżej później jak coś znajdziesz możesz szkolić swojego następcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×