Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enginengin

dla kobiet intelektualista jest nudny

Polecane posty

Gość enginengin

bo ciągle udowadnia im niewiedzę dla kobiet spokojny facet jest nudny bo nie robi im problemów i nie trzyma na smyczy dla kobiet ułożony facet jest nudny bo nie robi im z życia bagna którego one potrzebują by zaistnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Dla kobiet facet jest nudny jak jest... nudny. Znam takie, co lubią intelektualistów i takie, co lubią dresiarzy. A na koniec dodam, że człowiek inteligentny tak nie uogólnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga99999
a ty jestes pewnie ułozonym i spokojnym intelektualistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to kto to
intelektualista? nie dziwię się, inteligent tak! co to jest w ogóle intelektualista? jakiś stopień naukowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szimejl69
dla kobiet luiczy sie d00zo kazy, dl00gi k00tas i pozycja spoleczna (moze byc pijakie i cpunem no chyba ze wszystko straci wtedy kobieta go rzuci). taka prawda z doswiadczenia zyciowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka kosci
nie, to jest nazwa nowej masci na hemoroidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sggasg
Czym rozni sie intelektualista od kogos inteligentnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to kto to
kolekcjonerka kosci a co ze starą? sggasg wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet jest z jajami, albo nie, dresiarz może być nudny i inteligenciak tak samo :D wiem, co piszę, bo moi koledzy z pracy sa zawodowymi intellygentami: jedni sa nudni, drudzy nie, tak samo jak dresy, które widuję ćwicząc na siłowni: niektórzy, niestety, mają niewiele wiecej testosteronu niż ja, tyle że biust mają duuużo mniejszy i się golą na buzi nie ma zatem tak łatwo. A poza tym popieram persymonę, nie dałoby się trafniej tego ująć :D ostatnio mój b. mądry kolega w klubie dla perwertów, gdzie chadzamy zresetować musski i potanczyc na rurze, mając welon (biały, tiulowy) na głowie streszczał swój b. mądry artykuł - mozna? bycie intellygentem nie oznacza kastracji:) ani defiminizacji! :D (wygladało tym lepiej, że bynajmniej nie jest metroseksualny, wręcz przeciwnie: dobrze zbudowany, ostre rysy twarzy) gadanie, że kobiety lubią, jak się je wciąga w bagno jest już mniej śmieszne: wielu damskich bokserów zupełnie serio tak racjonalizuje swoje bokserskie zapędy, bo kobiety niby tak lubią. Żarty żartami, ale faceci, którzy piszą takie rzeczy są nieco - i to akurat na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markss
facet jest z jajami, Mozesz possac moje jaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka kosci
nie wiem, masz w domu? zobacz, moze juz przeterminowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, chyba nie zasłużyłam, sam sobie possij. Kciuk u ręki i duży palec u stopy. do książek, wakacje się kończą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markss
to ty zaczełas gadke o jajach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markss
suck my balls bitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sggasg
sggasg wszystkim Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz. No tak rzeczywiscie wszystkim buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojcarz
Kazdy facet ma jojca !!!!! Mozecie sprawdzic moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markss
nie każdy , baba to facet , któremu urwało jaja .. Mowiąc ze kazdy facet ma jaja siejesz zamet i nieprawde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markss
wszyscy rodzą sie z jajami , ale każdej kobiecie gdy ukonczy 5 rok zycia urywa się jądra i w ten sposób staja sie facetami czy kobietami bez jaj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessu, jak rozmarzenie nastąpiło, spadam:) cóż za nadwrażliwość, poszukajcie może chłopaki kogoś w realu, to są gadki o zyciu uczuciowym, tylko sobie podwyższacie poziom frustracji:) to jest forum dla babek do pogadania: ostatnia korzyść z faceta -pogadać, trzeba uzupełniać deficyty gadania na forum, żeby się nie sfrustrować:) z seksem tak się akurat jojcarze nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioi
tak , a facetom sie cycki urywa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briżyt
panowie:-) na okrągło to samo... co do intelektualisty...są w cenie i marzeniem życia dla niektórych dziewczyn i wieczną zagadką dla innych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyro prowda
boby to se wolom chopów co przypierdolic potrafią, uchlac sie... taki mondrok to nudny dlaboby est i tela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm. krew się zaraz poleje:) miało być o tym, kto ma monopol na bycie nudnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briżyt
nudni są ci, którzy w kółko rozmawiają o tym samym i są przewidywalni- piwo, pilot, pub i nic więcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioi
nudni sa ci , ktorzy szukaja pajaa ktory bedzie ich zabawiał. Facet to nie zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioi
nudni sa ci , ktorzy szukaja pajaca ktory bedzie ich zabawiał. Facet to nie zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briżyt
i vice versa:-) tu nie chodzi o zabawianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza panem Bożydarem, który postanowił zostać ogólnodostępną erotyczną zabawką dla kobiet. No, ale, co można zrobić z takim imieniem:) coś w tym jest, co napisał przedmówca. w sumie, faceci też mają niełatwo w życiu a ja powinnam wziąć się do roboty, a tu mam taki fajny pretekst, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×