Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannazapominalska

mój przyjaciel - mam dylemat

Polecane posty

Gość pannazapominalska

pisze na jeszcze jednym topiku nie wiem czy dobrze wybrałam bo ten temat am jeszcze na zyciu uczuciowym ale coś kiepsko mi odpisują więc proszę was o pomoc: Radka poznałam 3 lata temu, był jeszcze wtedy singlem ja też byłam wolną kobietą, dzisiaj on ma żone a ja jestem singielką, on ma 32 lata a ja 25, kocham go jak brata a on mnie jak siostrę jednak jego żona jest strasznie zazdrosna jak się spotykamy np. ostatnio pojechał ze mną po prezent dla brata, moja rodzina również go bardzo lubi, ale jego żona zagroziła że jeżeli nie zerwie tej przyjaźni to z nimi koniec, chciałam przestać z nim się spotykać ale on jest jak rodzin, powiedział że jemu i żonue nie dukłada się dobzre i że mu obojętne tylko za bardzo kocha dziecko co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw chłopaka w spokoju
wcale się jego żonie nie dziwię.Znasz chłopaka 3 lata i kochasz go jak brata:o masakra.Ja na jej miejscu bym cię za próg nie wpusciła.Nie masz innych znajomych tylko komuś życie rozwalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannazapominalska
Nikomu zycia nie rozwalam mam mnóstwo znajomych, chciałam zakończyc tą przyjaźń ale on tego nie chciał, a z nią ożenił się ze względu na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma piernik do wiatraka
????to ,że ożenił sie z nią przez ciażę? to ci daje prawo do swobodnego zarządzania jej facetem? postaw sie przez chwile na jej miejscu.Twój maż spotyka sie z 25 latką,wolną bez zobowiazan,cholera wie co z nią robi,bo przecież nie wiesz,jest adowolony .W domu skrzywiony,niszczęśliwy bo ożenił sie z łaski. Jeśli nie dla niej to dla tego dziecka daj sobie spokój.Moze ty kochasz go jak brata ,ale on ciebie widocznie nie skoro rodzina dla niego mniej ważna niż osoba którą zna 3 lata:o Swoją drogą staszny z niego gnojek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannazapominalska
nie prawda ja nim nie zarządzam. skoro jest jego żoną powinna ufać meżowi... i córka jest dla niego najważniejsza nie ja czytaj uważnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj aż sama
będziesz miała meża i rodzine.Nie życzę ci takiej sytuacji nigdy......chociaż....moze byś coś wtedy zrozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×