Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oretyty

__czy moge już zrobić test?__

Polecane posty

Gość oretyty

Dziś jest 25 dzień cyklu, do terminu okresu 3-5 dni. 4 dnia cyklu kochałam się z mężem, najpierw bez niczego, w połowie założyliśmy prezerwatywę. Po stosunku wykonałam irygację. Współżyliśmy równiez w inne dni cyklu, ale zawsze od początku do końca z prezerwatywami, które nie pękły, ani nic z tych rzeczy. WIęc, jeśli byłaby ciąża, to podejrzenia pada na ten 4 dzień cyklu. Sluz płodny miałąm 14-15 dc. Czy moge już wykonać test? W przyszłym tygodniu będe podpisywac umowę o pracę i musze wiedziec, jak najszybciej, czy jestem w ciąży, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednamalaaa
sa testy ktore powinny wykazac ciaze lub jej brak juz po 6 dniach od zaplodnienia. Ale najlepiej zrobic test w dniu w ktorym spodziewa sie miesiaczki lub kilka dni pozniej. Tak pisze na ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisze przedmowczyni najlepiej w dniu miesiaczki. Ja robilam test przez terminem miesiaczki wyszedl negatywny ,a wdniu miesiaczki wyszedl pozytywny. roznica czasowa byla 2 tygodnie tylko.a Juz bylam w ciazy.A test i tak wyszedl neagatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajendableble
a jak ma sie nieregularne miesiaczki? ja robilam 2 tyg po niebezpiecznej sytuacji a potem ponad 3 tyg po. czy wynik jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oretyty
a sądzicie, ze w ogóle jest duża możliwość, abym byłą w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednablebeble
nie mam pojecia. zawsze jest jakas szansa na to ze jestes. zrob test albo idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×