Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megggggan

Praca w Cubus/Benetton

Polecane posty

Gość megggggan

warunki, kierownicy, atmosfera itp.piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalal
a od kiedy by tam ruszyla praca w ogole,bo bylam na rozmowie do galerii jurajskiej ,ale zapomnialam zapytac w ogole:p,jakies szkolenia beda itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanona
zarabiasz 1200 zl brutto,z weekendami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęło sporo czasu ale chciałabym ponowić temat;) szukam pracy wysyłam cv po różnych sklepach odzieżowych. Mam doświadczenie w handu( pracowałam w dwóch sklepach -odzieżowym i drogerii) jednak ciężko mi cokolwiek znaleźć. Żeby nie odbiegać za bardzo od tematu chciałabym się zapytać pracowniczek Cubusa (obecnych) w jaki sposób można złożyc swoje CV np przez internet. Czy w ogóle poszukują pracowników? Tak w ogóle to jestem z warszawy i przez 4 miesiąc nie natknęłam się na żadne takie ogłoszenie. Jeszcze jedno pytanie mnie nurtuje....w wielu sklepach CUBUS odzież nie jest zabezpieczona przed kradzieżą...dlaczego? Czy pracownicy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności?kogo zwalniają po remanentach? bo ochrony tez nie widziałam. Teoretycznie monitoring jest. Mam nadzieje, że jakiś pracownik Cubusa mnie oświeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkamordeczka5
jeśli chodzi o opinię pracy w cubusie to raczej na + wszystko, przynajmniej to co czytałam na goworku, tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×