Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

julcia a moze spróbuj troche popościc...tzn nie wiem jak czesto sie kochacie ale ja zaszłam nie wtedy gdy co 2-3 dni było bzykanie tylko w takim cyklu który totalnie z góry spisałam na straty i nawet kochac sie nie chciałam, wiec w tamtym cyklu kochalismy sie 2 czy 3 razy tylko...to chyba miało dobry skutek ;) wiem ze masz póki co doline ale wierze, ze przejdzie i nabierzesz nowych sił! a rzeczywiscie śluz mozna zbadac czy nie jest wrogiem dla plemniczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja bylam w piatek na usg i lekarz powiedzial ze widzi na lewymjajniku 15mm pecherzyk z ktorego cos moze byc.nastepne usg we wtorek wiec zobaczymy czy sie uda czy nie .ogolnei jak mowilam to nastawienie pozytywne ,bez wrecania i naciskow.co ma byc to bedzie.zaczelam tylko pic lampke wina czerwonego dziennie bo mialam bardzo cienkie endo i tak dla poprawy zalecono mi wlasnei winko czerwone. Widze ze macie jakies prytwane forum wiec pewnie juz niedlugo wogole nei bedziecie goscic tutaj a szkoda bo zawsze moglam uzyskac jakas porade i wsparcie ;( pozdrawiam mam nadzieje ze czasem tutaj zagladniecie i bedziemy mogly pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka koniecznie musisz do naszego prywatnego forum dolaczyc! Przeslij dane do Klempy i sie z nami tam zalogujesz. A co do tego forum, to ja sie zalogowalam i nie mam jeszcze zadnego potwierdzenia. Klempa dostalas moje dane? A moze to jakos inaczej dziala, bo ja juz na takim jednym prywatnym forum pisze, to jak mam dodac nasz temat??? Jak zawsze jestem zakrecona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to bylo by super bo bardzo mi zalezy i codziennie mimo ze czasem brakuje czasu odpowiedziec czytam i sledze;) Klempa mozesz mi podac gdzie moge te dane przeslac i co konretnie potrzebujesz ?? Mi dzisiaj niezle daja jajniki popalic.nie wiem czy to na owulke czy nei ale we wtorek sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko, napisz na mojego maila: p.klempa@gmail.com to Ci wszystko wyślę. :) Dorko kochana, spradź jeszcze raz swoje logowanie, bo nie dostałam żadnej info, że się zarejestrowałaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko, jednak do mnie Ty musisz napisać, bo napisałam na maila, którego masz w profilu i przyszła mi zwrotna wiadomość, że takiego maila nie ma. :) Dobrej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzis jeszcze lekki dolek ale musze sie podniesc...Przeciez nowy cykl..Przepraszam dziewczyny ze tak mnie dopadlo. odezwe sie wieczorkiem na prywatnym ciekawe jak Ewuska, potrzebuje dobrych wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobrych wiadomosci raczej nie bede miala.Znowu pokazaly sie male plamienia,to chyba @.I po co bylo sie napalac!:obrzuch kreci na @ Julia mi tez ciezko sie podniesc jak @ nadchodzi:( Milego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska :( tak mi przykro - wiec testu nie robials??!! a moze to nie @ co teraz bedziesz robic?? ja zdycham z ciepla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Klempka mnie wczoraj juz nie bylo na kompie bo oczywiscie rzadzil football i final ale jak wroce z pracy do domku to napisze emaila i wtedy powiesz mi co i jak;) Ewuska i Julia bardzo mi przykro ale wiadomo trzeba sie podniesc i walczyc do konca;) Mnei dzis mega nawala lewy jajnik i wczoraj mega bolal brzuch az mi niedobrze bylo .Jutro usg to zobaczymy czy pecherzyk ma zamiar peknac czy tez moze mu tam dobrze i wciaz bedzie u nas dzis 1 dzien bez deszczu bo tak to caly weekend padalo i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌼 Ewus, a może jeszcze wszystko nie jest przesadzone, może @ sie nie rokreci... Kurcze , ale to wszystko jest beznadziejne. Anulka, przypomnij gdzie mieszkasz , ze taką brzydka pogodę miałaś?? U nas żar leje sie z nieba. A u mnie w pracy ani klimy, ani chociażby zwykłego wentyaltora:( gagatka, a Ty jak dziś znosiz upał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus no nie wierze!!!! bylam tak mocno nastawiona ze sie udalo :( Strasznie mi przykro... juz nie nakrecam i nic nie gadam, bo to chyba zupelnie Ci nie pomaga co? Trzymaj sie dzielnie i wiem ze na pewno znajdziesz sily jeszcze i sie nie poddasz! Julcia wielka szkoda ze do CIebie tez durna przylazla! Dacie rade dziewczyny! Teraz jest dol, ale przejdzie za kilka dni i znow bedzie super! Klempa nie wiem dlaczego nie dostalas mojego maila... Ja juz jestem na tym forum zalogowana jako Dorka_L i moze dlatego? Czy ja to forum moge w jakis sposob znalezc i wtedy mnie dolaczysz? Moniq a jak u Ciebie sie maja sprawy? Jak remont? Kafelki wybrane? Mallgos, nie wazne czy licencjat, czy mgr najwazniejesze ze zaliczone! Waikiki domyslam sie jak ciezko takiemu maluchowi w upaly. Ja widzialam w sob jak moja bratanica sie meczyla... Tak mi jej szkoda bylo bo nie wiedzielismy co zrobic aby jej ulzyc. a nie pozwalala przykladac zimnych okladow bo to bylo nieprzyjemne i za mala nie kuma ze jej to ulge przyniesie. A u mnie jest OK! Znow zaczelam jezdzic autem - bo czuje sie znacznie lepiej. Dzis mam wizyte u poloznej i jestem bardzo ciekawa co i jak. Wczoraj sie wazylam wieczorem i kurcze 9kg przytylam! Klaudusia idziemy leb w leb :) i to 2kg w przeciagu niecalych 2tyg... to chyba przez ta diete czekoladowa... no ale skoro cukier mi potrzebny to sie nie bede przejmowac, zgubie po narodzinach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiaslam posta i mi go zezarlo!! why????? ewuska przykro mi jak cholera!! ale to moze nie jest @ no ale ja tez juz zamilkne. ja w nocy spac nie moglam przez te upaly - teraz nawet waiterek wieje :) i sie jakos chmurzy!! Dorka to dobrze ze juz lepiej sie czujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska sciskam starsznie mocno... coz moge napisac - co kolwiek napisze i tak bedzi Ci smutno - wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska przytulam bardzo mocno! nie zalamuj sie to pierwsze podejscie do iui, moze za drugim sie uda (jak mojej kolezance). Male to pocieszenie, ale zawsze... U nas dzis sie troche ochlodzilo i jest tak przyjemnie. dzis cala noc spalam z wiatrakiem doslownie przy samym lozku, bo inaczej nie bylo czym oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq ja mieszkam w Irlandii i niestety u nas tutaj takich upalow nie ma.chyab cale chmurki zatrzymuja sie u nas i dalej nei puszczaja dlatego tak cieplo wszedzie Ewuska bardzo mi przykro ale kochana nie poddawaj sie ,za pare dni minie i bedzie super Dorka ciesze sie ze juz lepiej sie czujesz.Jestem ciekawa co ci powie polozna ,daj znac koniecznie Mallgaros gratuluje !!! pozdrowienia dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ewuska nie moge w to uwierzyc ze sie nie udalo. Przytulam bo wiem ze gadanie nic nie da bo swoje przecierpiec trzeba, wiem ze to boli, wiem ze pojawia sie mas pytan dlaczego mi sie nie moze udac ale musimy sobie tlumaczyc ze i na nas przyjdzie czas...Moze rzeczywiscie za bardzo chcemy Ja sie troche dzwiglam z tego dolka dzis iw ymyslilam sobie teorie ktorej chcem sie trzymac ze poniewz moje HSG bylo w 10 dniu cyklu a jajeczkowanie w 12 to moze ten plyn niedobry wyplukal jajeczko co go to moj jajnik wyprodukowal i zakladam ze w tym cyklu sie uda koniec i kropka :-D co wy na to? :classic_cool: nie wazne jak ale najwazniejsze ze pozytywnie sie nakrecam, bo juz dosc mam lez. Jjejku gdybyscie mnei rano uslyszaly plakalam tak glosno ze szok, jak male dziecko.Taka madara jestem ale jak mnie dol ogranie to wyjsc z niego nie moge.... To co przeskakujemy na prywatne? wszystkie gotowe?? Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewusia, prztulam👄 bo chyba nie ma sensu nic wiecej pisac. Pamietaj, ze jesteśmy z Tobą i napewno nam sie uda'!!!! Dorka , kuchnia już prawie z płyteczkami gotowa, pozostały jakeis drobne poprawki i szlifowanie ścian:) Kupiłam nawet taki mały zestaw mebli na początek, zanim zrobimy zabudowę. Julka , niezła teoria , heheh:) A u mnie gorąco , gorąco i jeszcze raz gorąco:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dzis na chwilke bo mega boli mnie lewy jajnik. Klempa napisalam do ciebie email i czekam na wiesci co powinnam zrobic;) Jutro usg to zobaczymy jak tam sie ma pecherzyk lub mial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko, odpisałam. :) Dorko, Twoje konto też już aktywne także możesz się już tam produkować. :D Ewuśko, bardzo mi przykro. Kurde aż nie wiem co napisać, więc może zamilczę... Julio dobra teoria. Grunt to dobre nastawienie. I tego się trzymaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz tez jestem na prywatnym, wiec powoli sie przenosmy :D Moniq licze na zdjecia postepow budowlanych na prywatnym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej weszłam dziś na nowe forum i rzeczywiście jak wspomniała Klempa na poczatku będzie ciężko, ale to kwestia przyzwyczajenia :D. Forum jest git i spróbuję jutro się w nim troszkę rozpatrzyć :). A na razie serdecznie pozdrawiam i przesyłam buziaki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka baby A czy ja moge dolaczyc do prywatnego???? Tylko jak? Ewuska-sciskam mocno!!!!!! Uda sie napewno,tylko troszke czasu trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaludusia koniecznie musisz dolaczyc!!! jakiego masz maila, to przesle Ci link i bedziesz musiala sie zarejestrowac, Klempa musi Cie zaakceptowac i jestes :) Tam jest super! Przynajmniej mi sie o wiele bardziej podoba. A co u Ciebie? Jak sie zalogujesz koniecznie musisz wstawic zdjecie brzucha! Bedziemy mogly porownac jak nasze corcie rosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI DORCIA:) PODAJE E-MAILA : amorek7.83@tlen.pl no, no :)ciekawe ktory wiekszy:) ale smiesznie bo Ty tez przybralas na wadze tyle co ja wiec pewnie podobnie:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie chyba tyle samo co Ty :) mam ok 9kg na plusie :D:D ale zupelnie sie nie przejmuje. Loguj sie szybko i dolaczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja przytyłam 16,5 kg teraz mam z tego jeszcze 5 do zrzucenia...ale po porodzie waga spada szybko w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak sobie podczytuję, cieszę się z Wami i płaczę ... Od mojego ostatniego poronienia w lutym, którym się z Wami podzieliłam byłam jeszcze dwa razy w ciąży. Obie poleciały w 4 tygodniu. Robiłam badania hormonalne i USG. Wyniki wręcz książkowe. Prawie każdą owulację mam z obu jajników więc któreś jajeczko powinno "wciągnąć" co trzeba, a mimo wszystko nic nie wychodzi :(( Pozostało mi jeszcze sprawdzenie konfliktu genetycznego (??) czy jak to się tam nazywa. Czy któraś może wie coś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×