Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Skoro sie waha to masz wieksza szanse aby zupelnie mu to wybic z glowy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, zę sam sobie odpuści...bo to taki typ, że jak go bede celowo zniechęcać to zrobi na przekór ...do niego trzeba sposobem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonisława, kurcze tak mi przykro , a byłam pewna , ze sie udało:(:( Posłuchaj dziewczyn , odpocznij troszke , zrelaksuj sie i od nowego cyklu do dzieła. U mnie zrobiło sie zimno i pada deszcz. Na życzenie dostałam inną pogodę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki to trzymam kciuki zeby mu sie jednak odejchciało :) a powiedz mi czy Ty masz wozek x-lander?? jakie model?? zadowolona?? moniq 🌼 u mnie tez sie ochlodzilo - ale nie pada!! a szkoda bo chcialam jeszcze wygrzac kosci na sloncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska jak BETA??? Odezwij sie!!! To samo tyczy sie Zuzki!!! Czekam na Wasze wyniki i mam nadzieje ze poprawia nam tu humorek, po smutnym poscie Lonislawy... Ja jeszcze 30 min i do domku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka mam x-landera xv taki dokładnie http://dino.sklep.pl/nowy/images/wozki_z_gond/xv_spac_gond_car_m.jpg i ogólnie jestem zadowolona. ale jeżeli będziesz chciAŁA jechac wózkiem po piachu, czy do lasu iść z nim na spacer to kup na 4 duzych kołach. bo tym cholera sie nie da.... jest typowo miejski że tak to ujme. małe przednie kółko w grząskim terenie zatapia sie jak w bagnie :o po chodnikach, ubitych alejkach jest Ok, ale tak to doopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, już niecałe pół godzinki, wiec mozna powiedziec , że masz koniec pracy na dzis:) Gagatka, ale na weekend ma sie znow ocieplic , ogolnie lipiec ma byc ciepły. waikiki, fajny wózeczek:) a jaki masz kolor taki jak na fotce? A ja siedze sama w domu i nie mam co robic:O Byłam dzis płytki do łazienki oglądać i drogie jak cholera:o:o własnie ciekawe jak Ewka i Zuzka??? Kurcze ja to czuje , że mi sie w najbliższym czasie nie uda..... jesli wogole sie uda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq oczywiscie ze sie uda!!! Teraz chyba masz dosc stresujacy okres... tak mi sie wydaje, praca, wykanczanie domu, klotnie z tata... takie klimaty nie sprzyjaja za bardzo! Poczekaj jak tylko sie wyprowadzicie na swoje i wtedy sie zacznie calkowicie nowe zycie i dzidzia sie pojawi, o ile nie zaskoczy Was wczesniej! Moj wozek ma dwa mniejsze kola i dwa wieksze. Jak sie chce jechac do lasu, to przeklada sie raczke aby wieksze byly z przodu i podobno jedzie jak dziki :) przekonam sie za kilka miesiecy... tylko jeszcze nie wiem gdzie ten las w Londynie znajde :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka własnie Ci miałam zaproponować x-landera xa :D serio!!!! moniq tak taki kolor mam szary...ale jest ładny, bo taki srebrzysty lekko jakby i mam do tego jajecznie żółty kocyk :) hehe ale jak jest ciepło to niebieską pieluszkę w misie biore do przykrycia i tez jest OK...do tego koloru każdy kocyk pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w końcu uśpiałam małego gada... no co mu jest to nie wiem... może kolki ma :o ale on sie nie wydziera tylko marudzi, krzywi sie i lekko skrzeczy...a drzeć sie też potrafi jak jest głodny przykładowo... ale spi gamoń już...tylko ciekawe jak długo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki, na kolki polecam kropelki SAB SIMPLEX , tylko muszą być niemieckie:) Moze macie racje , ze jak sie przeprowadze to jeden stres mi odejdzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonislawa77
dziewczyny - no niestety - moje obawy potwierdzily się!!! Beta urosla - fakt - ale tylko do 36, natomiast progest totalna porażka, tylko 7!!! Nie wiem dlaczego takie niski. Dowiem się na kolejnej wizycie w polowie sierpnia. Ściskam was mocno, zajrzę jeszcze na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonisłąwa tak starsznie mi przykro... nie wiem co pisac... starsznie sie pewnie musisz czuc!! biedactwo. Moze to nie jest pocieszajace ale udalo Ci sie zajsc w ciaze, wiec jakis malutki sukces jest. Kochana teraz zycze Ci spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonislawa slonko przykro mi bardzo, chyba nigdy tego nie zrozumie dlaczego czasami sie nie udaje, niektorzy twierdza ze kazdy ma swoj czas swoja chwile i twoja napewno bedzie wraz z kolejna proba Bardzo cie sciskam ale najwazniejsze ze sa jeszcze zarodki i bedzie mozna sprobowac.Narzie odpocznij, Spa z przyjaciolkami, wyjazd w gory, albo w romantyczne miejsce napewno ukoji bol i doda ci nowych sil. wiem ze latwo sie mowi gorzej sie slucha, ty tez mnie pocieszalas. Ja mam bardzo slaby chrakter, plakusiam czesto i nie mam sil...Moja @ jednak w poniedzialek a wydawac by sie mogla ze juz jutro moge ja dostac, juz mnie wysypalo, brzucho,piersi pobolewaci nawet nie chcem myslec co bede znowy przezywac. Dorka zapytalam sie taktylko o macierzynski bo nie znam tu dokladnie prawa,myslalm ze w kazdej firmie tak samo jak u nas tylko 2 miesiace pelnoplatenego ale moja kumpela ma az 6 miesiecy dlatego tak tylko sie spytalam :-) ale nie powiem milo by bylo myslec o macierzynskim w bliskiej perspektywie. Choc ja tez zaczynam od wrzesnia szukac nowej pracy, za bardzo stresujaca atmosfera, zreszta duzo by gadac ;-) Zuzka, Ewuska jak tam??? Moniq musi byc tak super urzadzac domek zeby tylko miliona wygrac gdzies ;-) ale wszystko pomalu i bedziecie to doceniac Pozdrawiam reszte goraco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonisława przytulam. Bedzie dobrze , daj sobie troszke czasu. Ale ważne , że wogóle coś tam sie u Ciebie ruszyło. Julcia, a no pewnie jakby tak miec miliona na kocie hihi to mozna poszalec:) A tak trzeba sie jakoś obyć , choć mam nadzieje , ze nie bedzie tak zle:) Ja tez jak widac tu na forum nie mam zbyt silnego charakteru i nie naleze do twardych osób, choć nie wiem czy w tych sprawach , jak po kilkunastu próbach nie wychodzi są osoby twarde, które nie popadają w dołki. Wiem , ze u mnei z tego cyklu nic nie wyszło , kolejny miesiac czuje , ze nic z tego . Czasem tesknie za urojonymi objawami, bo wtedy wiedziałam , ze mam nadzieje. A teraz jakos jej mało....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przepraszam ze tylko o sobie ale bylam wieczorem na egzaminie z angielskiego i glowa mi peka:( Testu jeszcze nie robie bo @ powinnam dostac w tym tyg.Troche za wczesnie na test.Plamien juz nie mam,w sumie zadnych objawow nie mam.Minimalnie bola mnie piersi i troche ciagnie podbrzusze.Nie chce sie absolutnie nakrecac!czekam na @. Dziekuje za pamiec i kciuki:D:D Lonislawa strasznie mi przykro!!!!az nie wiem co pisac....tule Cie slonko!!wierze ze sie podniesiesz i bedziesz silna do dalszej walki!:* a bedzie Ci to wynagrodzone... Trzymam kciuki za Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby. :D Lonisławo, bardzo, bardzo mi przykro. Kurde, tak bardzo żałuję, że się nie udało. Trzymaj się ciepło kochana i wpadaj do nas jak najczęściej. Razem zawsze jakoś raźniej. :) Ewuśko, trzymamy kciuki. :) Gagatko, jesli mieszkasz na obrzeżach to faktycznie trójkołowiec jest do kitu. Mój wózek ma 4 koła pompowane, w tym dwa skrętne. I te skrętne to jest idealna sprawa np. do sklepu czy na równe nawierzchnie. Nie trza podnosić wózka, żeby skręcić. :) Jednak jak się jedzie po wertepach to blokuję te koła i wózeczek super mknie prosto. :) Także polecam wlaśnie takie rozwiązanie. :) Waiki, przez tą pogodę mój też drze tą koparę, a płucka ma, oj ma. :D Czasem aż okno zamykam, bo mi siara przed sąsiadami, że się tak drze. Jeszcze kurde pomyślą, że dziecko katuję. :) Być może Twój ma kolki. Ja znalazłam już sposób na bóle brzuszka i jak zastosuję to wszystko to przechodzi bardzo szybko. Daję małemu kropelki. Moniq pisała o Sab Simplexie. One są bardzo dobre, ale w Polsce łatwiej dostać Bobotic. Skład jest dokładnie taki sam. Mam jedne i drugie i działają tak samo. No więc daję małemu kropelki, kładę go na brzuszku, żeby się trochę poprężył (potem fajnie puszcza bąki), okrężnymi ruchami masuję mu brzuszek, przyciągam mu parę razy nóżki do brzuszka, a na koniec robię mu na brzuszku okład z wódki. Wódka rozgrzewa i pomaga dzidziusiowi. Daję ją na szmatkę i kładę na brzuszku. Można też przykładać małemu ciepłą pieluchę tetrową albo termofor. :) Po takich zabiegach wszystko przechodzi jak ręką odjął. :) A kropelki możesz mu dawać codziennie tak zapobiegawczo, żeby mu w brzuszku nie gazowało i żeby nie było potem problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny chcialam Wam cos napisac - wiem ze mi to latwo pisac, ale samam w to nie wierzylam i prosze. Otoz trzeba jakims sposobem przechytrzyc ten nasz umysl i nie myslec o tym tak, zajac sie na prawde czyms innym!! Ale tak na 200% !! Wiem ze to jest latwo tak mi sobie gadac, ale wiecie.. mi sie udalo. Pamietam jak modlilam sie w swieta zeby mi sie udalo zostac w tym roku mama, jak pamietam szlam kiedys chyba w lutym z mezem i mowie mu ze nie chcialabym miec termin na listopad bo to taki ponury mieisac, ze musimy uwarzac!! :) a jak mowilam znajomym w pracy ze teraz sie nie staram bo chce urodzic dzieco w nowym roku a nie koncem.. I co ?? zycie bywa przewrotne ... :) zaszlam w ciaze pprzed draznoscia, a teramin mam na 29 grudnia. Wiec moze wyznaczcie sobie jakas date ze w tym czasie koniecznie nie :) i uzywajcie seksu ile wlezie :) bo ja akurat dobrze znam date poczecia swego dziecka i nie ze w ten dzien straszna mialam chcice na meza i na razie sie nie skonczylo :) i wcale nie tzrymalalam nog do gory bo skupilam sie na przyjemnosci :) no ale wypocilam eleborat. mam nadzieje ze uda wam sie wasz umysl przechytrzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Lonislawa bardzo mi przykro... trzymaj sie dzielnie kochana i koniecznie zagladaj!!! JA caly czas za Ciebie trzymam!!! Ewcia a mi sie wydaje ze Tobie chyba sie udalo... plamienie kilka dni przed terminem @ i ustalo... znam kilka takich przypadkow i wszystkie maja teraz dzieci albo sa w ciazy. Czekamy na test! Moniq/Julia nawet najsilniejesz charaktery maja dolki czasami jak sie nie udaje. Ja chyba mam dosc silny charakter... tak mi sie wydaje, tzn nie zalapuje dolow raczej i jakos wszystko jestem w stanie sobie wyobrazic, ale podczas staran tez mialam chwile zwatpienia... i bylo mi ciezko, ale dzieki chlopakowi wszystko zawsze sie ukladalo. On byl dla mnie niesamowitym wsparciem i jak mowilam ze minal juz rok, to mowil zawsze dopiero rok! Gagatka a jak dzis samopoczucie? Klempa niezly sposob z ta wodeczka :D:D:D Szot na pieluszke i szot dla mamy??? ;);) Waikiki a jak karmienie idzie? Mialas problemy na poczatku? Ja dzis czuje sie calkiem niezle, u nas pogoda sie troche popsula, jest chlodniej, ale bardzo parno. Na pewno bedzie padac, mam nadzieje ze powietrze sie odswierzy! Anulka, Zuzka a co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorak witaj :) moje samopoczucie anwet nawet :) taki niby urlop bardzo mi byl potrzebny :) przede wszystki odpoczne psychicznie od ludzi :) i ich pretensji :) nawet dom poodkurzlam :) podlogi wymylam :) moja w pokoju az wołała oto :) jeszcze tylko kwiatki podlac :) zaraz tzn za godzinke bede robic obiadek :) dzis upatrzylam sobie ziemniaczki z piekarnika z kurczakiem z warzywami na patelni :) mniam mniam :) teraz siedze sobie na necie i sie obijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny troszke mnie tu nie bylo bo po pierwsze chcialam jakos oczyscic umysl i nastawic sie na na nowy cykl bardziej wyluzowana a po drugie to mam tak zapieprz w pracy ze w sumie nawet nei wiem gdzie rece wsadzic i jak znajde chwilke wolnego to zajmuje sie czyms innym.Ja juz zaczelam nowy cykl staran ale jakos tak z wielki optymizmem i nowa sila;)rozmawialam z kilkoma znajomymi ktore sa w ciazy lub byly i jakos mi to troszke pomoglo.Zaczelam od tego cyklu brac wiesilek do skoku 3x1 i zobaczymy czy zadziala bo moj sluz to jakos chyba oplakany jest ;) Lenislawa bardzo mi przykro ,ale pamietaj nadzieja umiera zawsze ostatnia wiec odpocznij troszke ,i po jakim czasie sprobujcie ponownie .trzymam kciuki za ciebie Ewuska jak bedziesz cos wiedziec dawaj koniecznie znac.Czuje ze udalo sie wam i bedziesz niedlugo w gronie mamusiek;) Dorka super wozeczek ,no i ciesze sie ze juz czujesz sie dzis troszke lepiej .Uwazaj na siebie i duzo odpoczywaj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka no to masz zarobiony dzien :D:D:D Sprzatanie, obiad :) Super! Ja dzis po pracy lece na joge i juz nie moge sie doczekac aby sie troszke porozciagac, bo zawsze mnie po troche mniej plecy bola :D U nas straszna duchota sie zrobila, doslownie powietrza brakuje do oddychania! Anulka super nastawienie i tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka no to masz zarobiony dzien :D:D:D Sprzatanie, obiad :) Super! Ja dzis po pracy lece na joge i juz nie moge sie doczekac aby sie troszke porozciagac, bo zawsze mnie po troche mniej plecy bola :D U nas straszna duchota sie zrobila, doslownie powietrza brakuje do oddychania! Anulka super nastawienie i tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka no to masz zarobiony dzien :D:D:D Sprzatanie, obiad :) Super! Ja dzis po pracy lece na joge i juz nie moge sie doczekac aby sie troszke porozciagac, bo zawsze mnie po troche mniej plecy bola :D U nas straszna duchota sie zrobila, doslownie powietrza brakuje do oddychania! Anulka super nastawienie i tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane dziewczęta!!!!!!! :D Jestem już po bitwie o dyplom, troszkę było z tym zamieszania w związku z chorobą mojego promotora, ale udało się i eskapady edukacyjne na razie zakończone :D. Powiem Wam szczerze, że ciężko nadążyć za tym co się działo podczas mojej nieobecności, więc gdyby któraś z Was była tak miła i mi to streściła to będę wdzięczna. Waikiki Oskarek jest cudny - jeszcze raz gratuluję i dziękuję za foto :D. Klempa widzę, że Szymuś rośnie jak na drożdżach, ani się obejrzysz jak dziewczyny do domu zacznie sprowadzać ;) :D. Dorcia, Gagatka jak samopoczucie, jak sobie z upałami radzicie??? :D. Moniq, Zuzka, Julia, Klaudusia, Ewuska - trzymam mocno kciuki za Was, na pewno się uda :D. Lonisława witaj, nie miałaysmy jeszcze okazji się poznać :D. No a ja wybieram się na wymarzone "wakacje", tzn. planuję sobie słodko nic nie robić, poza oczywiście praca, a weekendy spędzać poza domem. Niestety większość urlopu wykorzystałam na szkołę, więc muszę się ratować tymi dwoma dniami wolnego :D. A co z tym Naszym prywatnym forum??? Jak coś to ja jestem za :D. Pozdrawiam i ściskam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane dziewczęta!!!!!!! :D Jestem już po bitwie o dyplom, troszkę było z tym zamieszania w związku z chorobą mojego promotora, ale udało się i eskapady edukacyjne na razie zakończone :D. Powiem Wam szczerze, że ciężko nadążyć za tym co się działo podczas mojej nieobecności, więc gdyby któraś z Was była tak miła i mi to streściła to będę wdzięczna. Waikiki Oskarek jest cudny - jeszcze raz gratuluję i dziękuję za foto :D. Klempa widzę, że Szymuś rośnie jak na drożdżach, ani się obejrzysz jak dziewczyny do domu zacznie sprowadzać ;) :D. Dorcia, Gagatka jak samopoczucie, jak sobie z upałami radzicie??? :D. Moniq, Zuzka, Julia, Klaudusia, Ewuska - trzymam mocno kciuki za Was, na pewno się uda :D. Lonisława witaj, nie miałaysmy jeszcze okazji się poznać :D. No a ja wybieram się na wymarzone "wakacje", tzn. planuję sobie słodko nic nie robić, poza oczywiście praca, a weekendy spędzać poza domem. Niestety większość urlopu wykorzystałam na szkołę, więc muszę się ratować tymi dwoma dniami wolnego :D. A co z tym Naszym prywatnym forum??? Jak coś to ja jestem za :D. Pozdrawiam i ściskam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane dziewczęta!!!!!!! :D Jestem już po bitwie o dyplom, troszkę było z tym zamieszania w związku z chorobą mojego promotora, ale udało się i eskapady edukacyjne na razie zakończone :D. Powiem Wam szczerze, że ciężko nadążyć za tym co się działo podczas mojej nieobecności, więc gdyby któraś z Was była tak miła i mi to streściła to będę wdzięczna. Waikiki Oskarek jest cudny - jeszcze raz gratuluję i dziękuję za foto :D. Klempa widzę, że Szymuś rośnie jak na drożdżach, ani się obejrzysz jak dziewczyny do domu zacznie sprowadzać ;) :D. Dorcia, Gagatka jak samopoczucie, jak sobie z upałami radzicie??? :D. Moniq, Zuzka, Julia, Klaudusia, Ewuska - trzymam mocno kciuki za Was, na pewno się uda :D. Lonisława witaj, nie miałaysmy jeszcze okazji się poznać :D. No a ja wybieram się na wymarzone "wakacje", tzn. planuję sobie słodko nic nie robić, poza oczywiście praca, a weekendy spędzać poza domem. Niestety większość urlopu wykorzystałam na szkołę, więc muszę się ratować tymi dwoma dniami wolnego :D. A co z tym Naszym prywatnym forum??? Jak coś to ja jestem za :D. Pozdrawiam i ściskam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane dziewczęta!!!!!!! :D Jestem już po bitwie o dyplom, troszkę było z tym zamieszania w związku z chorobą mojego promotora, ale udało się i eskapady edukacyjne na razie zakończone :D. Powiem Wam szczerze, że ciężko nadążyć za tym co się działo podczas mojej nieobecności, więc gdyby któraś z Was była tak miła i mi to streściła to będę wdzięczna. Waikiki Oskarek jest cudny - jeszcze raz gratuluję i dziękuję za foto :D. Klempa widzę, że Szymuś rośnie jak na drożdżach, ani się obejrzysz jak dziewczyny do domu zacznie sprowadzać ;) :D. Dorcia, Gagatka jak samopoczucie, jak sobie z upałami radzicie??? :D. Moniq, Zuzka, Julia, Klaudusia, Ewuska - trzymam mocno kciuki za Was, na pewno się uda :D. Lonisława witaj, nie miałaysmy jeszcze okazji się poznać :D. No a ja wybieram się na wymarzone "wakacje", tzn. planuję sobie słodko nic nie robić, poza oczywiście praca, a weekendy spędzać poza domem. Niestety większość urlopu wykorzystałam na szkołę, więc muszę się ratować tymi dwoma dniami wolnego :D. A co z tym Naszym prywatnym forum??? Jak coś to ja jestem za :D. Pozdrawiam i ściskam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow coś się pochrzaniło, no ale teraz "macie" mnie z nawiązką ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×