Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a na przyklad

utwór na pierwszy taniec

Polecane posty

Gość prawie panna mloda
pls tylko nie krawczyk! :( czy wy naprawde sluchacie na codzien krawczyka? bo w propozycjach na pierwszy taniec i w repertuarach weselnych powtarza sie nader czesto, dlatego ciekawi mnie czy ludzie dzisiaj naprawde sluchaja krawczyka, czy to jakos tak sie utarlo, ze jak wesele to krawczyk i eleni (o boze...) i nikomu sie nie chce wymyslac nic innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na przyklad
no to co proponujesz? Na co dzień słucham muzyki, która kompletnie nie nadaje się na wesele więc, zaproponuj coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie panna mloda
np. Nat King Cole - "Fascination" Rod Stewart - "When I Need You" The Commodores - "Three Times a Lady" Elvis Presley - "Are you Lonesome Tonight" (i jeszcze pare innych Elvisa sie nadaje - np. "Falling in love" "Love me tender"... itp.) piosenka ze śniadania u Tiffaniego - "Moon River"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joozio
zagraniczne piosenki na pierwszy taniec, to wieksza wiocha nawet niz krawczyk _'_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie panna mloda
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryger
Michael Jackson- The Lady In My Life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfuyhdetu
Największa wiocha to robienie wesela z muzyką disco polo, gdy młoda para słucha np hard rocka, a robi wesele takie tylko po to, żeby nikt nie obgadał :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na przyklad
Właśnie ja nie chcę zagranicznej. Chcę coś co się wszystkim spodoba i co znają, uważam, ze Krawczyk to lepsza propozycja od tych zagranicznych...poza tym chcę by to wykonał zespół a nie puszczać z płyty...Nie chcę popisywać się nie wiem jak wyszukanymi utworami, wolę tradycyjną prostotę (za co pewnie zaraz będę zjechana od góry do dołu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we43wt3t5
No fakt, bo zagranicznych piosenek to naprawdę nikt nie zna... a zespół zagranicznej nie umie wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie panna mloda
ja wole zagraniczne głownie dlatego, ze nikt jej nie zna i nie jest oklepana, to po pierwsze, poza tym zazwyczaj (nie oszukujmy sie) teksty w tych piosenkach nie sa zbyt ambitne, wiec jak bedzie tekst po angielsku, to wieksza szansa, ze ktos niedoslyszy, albo nie zrozumie tekstu :) to dla mnie oczywiscie zaleta, ale dla kogos innego moze byc wada ok jak maja byc polskie, to poszukam jeszcze czegos i napisze za chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na przyklad
Pewnie znają, zespół też pewnie by wykonał, ale słyszałam wokalistkę zespołu, który u nas zagra jak wykonywała właśnie zaproponowaną przeze mnie piosenkę Krawczyka, zrobiła to rewelacyjnie i to trochę zaważyło, po prostu nie chcę zagranicznej, kojarzy mi się to z jakimś zadufaniem, ciągotami zachodnimi...jak mówiłam jestem tradycjonalistką. Nie upieram się przy tej piosence, zapytałam co myślicie, ale po prostu nie chcę zagranicznej. Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co chcesz od Krawczyka tak właściwie? że co, że tandeta, że obciach? tandeta i obciach to jest plastikowa Doda... pierwszy taniec powinien być po polsku, zeby nikt kto widzi i słucha nie miał wątpliwosci co właściwie jest wam dedykowane. bo pierwszy taniec ma otworzyc zabawę, ale ma tez być dedykacją waszego przyszłego życia razem. "Największa wiocha to robienie wesela z muzyką disco polo, gdy młoda para słucha np hard rocka, a robi wesele takie tylko po to, żeby nikt nie obgadał" do hardrocka sie cieżko tańczy :) moi znajomi sluchają rocka i punka, a a weselu na peirwszy taniec mieli Michaela Jacksona "I just can't stop loving you". BO IM SIE SPODOBALO jak tylko uslyszeli. ja tu nie widze zakłamania i wiochy, tekst do nich pasuje idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na przyklad
no właśnie nie wyobrażam sobie wesela na którym grany jest hardrock czy punk...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie panna mloda
walc z Nocy i Dni? - ten dla odmiany w ogole nie ma slow, a wiele osob go zna, bo film byl popularny Perfect - "Kołysanka dla nieznajomej" hm... może szukać coś w tym stylu - jakąś rockowa ballade? kurcze, mysle i mysle i same zagraniczne mi przychodza do glowy - np jeszcze Beatlesow "All you need is love" albo "Love is all aroud me" - zapomnialam czyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie panna mloda
jeszcze "you are so beautiful" joe cocker bryan adams "everything I do" wiem, wiem, mialo byc po polsku, ale nic mi nie przychodzi do glowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyWyOni
sunrise sunset ze skrzypka na dachu- walc angielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie panna mloda
mywyoni o tak - to jest piekny kawalek i jak najbardziej na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_O_B_R_A
Dziewczyny, ja się przymierzam do Fascination, ale nie wiem skąd zdobyć ten kawałek. Możecie polecić jakąś legalną stronkę, z której mogę ściągnać ten utwór? chciałam zamówić płyte z Merlinie ale się czeka min 40 dni a wesele już za 18 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrobinka23
polecam PIASEK I NATALIA KUKULSKA_ JESTES BLISKO MNIe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajewski najpiękniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29.08 slubik
my w ta sobote bedziemy miec " wielka milosc" seweryna krajewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipka
" * Carribean Blue - Enja (idealna do walca wiedeńskiego) * Can You Feel The Love Tonight - Elton John * Wielka miłość - S. Krajewski * How Deep Is Your Love - Bee Gees * Can’t Help Falling in Love - Elvis Presley * I Will Always Love You - Whitney Houston * Kochać - Piotr Szczepaniak * Love is All Around - Wet Wet Wet * The Power of Love - Celine Dion * Zawsze tam gdzie Ty - Lady Pank " To ze strony http://www.tipnik.pl/jaka-piosenka-na-pierwszy-taniec/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na przykład
widzę, że padło sporo propozycji, rozważę zatem wszystkie, dziękuję za zainteresowanie i wszystkie opinie:) wesele 10 października:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadkowaaa
A ja właśnie byłam na weselu, na którym było grane np. Led Zeppellin :D Ale to dlatego, że śród gości byli muzycy znanego polskiego zespołu rockowego i po jakimś czasie przejęli od orkiestry instrumenty i dali czadu - był prywatny koncert, hehe ;) Fakt, babcie i ciotki były trochę zszokowane, ale młodzież zachwycona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
ja miałam Beatę Bartelik "Sen na pogodne dni" poprosiłam zespół żeby mi ja puścił w oryginale,mimo że polska.Wyszło pięknie.Ponadto piosenki nikt nie znal (ja tez zanim znalazłam ja na jakimś forum ślubnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podoba piosenki pauli od dzis sliczna i pasuje.Ladne slowa i mozna wlaczyk zatanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam taaakie
ja polecam NA ZAWSZE I NA WIECZNOŚĆ WILKI http://www.youtube.com/watch?v=PzECT7TtNWU nie jest taka wolna i sztywna jak niektore ,moj brat to miał na weselu mi sie spodobało polecam też Kajah i Kiliański PRÓCZ CIEBIE NIC Natalia Kukulska -Zakochani Zdzisława Sośnicka i Wodecki Z TOBA CHCE OGLĄDAĆ ŚWIAT Ziyo - Magiczne Słowa Eleni Tylko w Twoich dłoniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×