Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spona

miłość z internetu?

Polecane posty

Gość kalunia635432
to było jakos 3 lata temu jak sie poznaliśmy, kontakt sie urwał albo ponawiał tak z 3 razy i od stycznia było to intensywne pisanie, dzwonienie,skype :0 ja byłam w Polsce on w Irlandii. od 3 tygodni jestem z nim :*:* przyleciałam i nie żałuję :) on w pracy a ja czekam w łóżeczku bo chora jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalunia635432
życze wszystkim szcześcia i milości:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech glupia kobieto
a ja na kefe poznałam "zajefajnego faceta uwielbiam go, a on mnie" taa i wyznaje ci milosc i... jak kazdej po kolei stad,znamy to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 28l.
To ja jestem chyba najlepsza. Pisalam z facetem 11lat zanim poznalismy sie na zywo. Bylo spotkanie, ktore wygladalo tak, jakbysmy sie znali od zawsze. Potem zaczelismy sie normalnie widywac. Od roku mieszkamy razem i niebawem slub:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sława nowak
miłość przez internet to tylko chwilowe zauroczenie, potrzeba "wygadania się" czy można liczyć na długi związek ? chciałby ktoś podzielić się swoją miłością i doświadczeniem w dokumencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna poznac roznych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez poznalam fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość37
ja mojego chłopaka poznałam 8 lat temu na forum internetowym (nie na kafe :D), spotkaliśmy się po roku raz, a przy drugim spotkaniu już byliśmy parą ;) później z pewnych względów się rozstaliśmy, ale dalej utrzymywaliśmy kontakt, a w końcu 2,5 roku temu zeszliśmy się ponownie, od razu razem zamieszkaliśmy i do dziś jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka tematyka forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debrejn
Myślę, że miłość przez internet jest możliwa. Powiem więcej, wiem, że jest możliwa:) Bo właśnie jestem w takim związku, poznałam go przez internet i wiem, że jesteśmy pisani sobie. Od ponad roku jesteśmy ze sobą i cały czas jest takie "wow" jak na początku:) Ale jeśli chodzi o portale, to ludzie często robią ten błąd, że poznają nowe osoby przez internet i często tworzą tzw. "wirtualne związki", czyli znają się tylko przez internet, nie umawiają się na normalne spotkania. A moim zdaniem to jest zupełnie bez sensu, w takim kontekście miłość jest niemożliwa. Ale ja mam taki zwyczaj, że jak zaczynam kontakt z facetem przez mydwoje (bo tam szukałam partnera), to po jakichś 2 tygodniach liczyłam na spotkanie w realu. Pod warunkiem, że facet dawał jakieś nadzieje. A jak facet migał się od spotkania, przekładał terminy, kombinował, żeby zatrzymać relację w internecie, to odpuszczałam sobie, kogoś takiego nie potrzebuję. Pod tym względem akurat bardzo podobało mi się mydwoje, bo tam ludzie głównie dążyli do spotkania i poznawania się w realu, ale na innych portalach gadałam z wieloma "internetowymi flirciarzami", co mnie zniechęcało do tych portali. Ale tak, poznanie tego jedynego jest możliwe, naprawdę, poszukaj sobie szczęśliwych historii, które poznały się dzięki portalom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie mozna poznac milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine19
Moim zdaniem mozna sie zakochac w drugiej osobie poznana przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
można oczywiscie ze tak, częściej dziewczyny, bo mężczyźnie to wolniej przychodzi, ja miałem takie dośwaidczenie byłem 5 miesięcy z dziewczyną poznaną w grze, spotkanie po 4 miesiacach bo mieszkaliśmy 800 km od sibie 2 końce polski dalej już nie mogło być, ona potem zrobiła sie chamska i samolubna i ja zostawiłem, ale to jest możliwe ale trzeba chcieć i mieć dużo zaangażowania zaufania i samozaparcia, oczywiscie z obydwu stron, nie ma nic złego w poznawaniu sie przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojego poznałam przez internet i długo pisaliśmy, potem był telefon, Skype i w końcu się spotkaliśmy. Jesteśmy razem od roku, nigdy nie byłam taka szczęśliwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dopiszę. Ja uwazam,ze milosc przez internet jest mozliwa. Sama sie dwa razy zauroczylam internetowa znajomoscia. W pierwszym przypadku bylo podobnie jak u kolezanki wyzej - juz przy drugim spotkaniu zostalismy parą (: Nasze drogi niestety sie rozeszły,ale dalej sie znamy i czasem spotykamy (: Drugi raz to kompletny niewypał (: coz,trzeba isc dalej i optymistycznie patrzec w przyszlosc. W sieci jest wiele oszustów,ale tez i fajnych ludzi (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola456
mnie moi znajomi nawet namawiali na poznanie kogos przez internet :) w końcu uległam i założyłam konto na https://ezeo.pl/ tam poznałam swojego męża, chociaż nie było pięknie od samego początku, miłość przychodziła z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat poznał swoją żonę w Internecie. Ale ja bym nie zaryzykowała spotkania z obcym facetem. Są różni oszuści. I nie chodzi tylko o to że oszukują na temat wyglądu, statusu społecznego i majątku ale także oszukują kobiety i wyłudzają pieniądze. http://www.e-madame.pl/milosc/randka-w-sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poznałam kogoś przez internet, a dokładnie na https://kochaj.pl/ i od pewnego czasu się spotykamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu tez sa oszustki. Uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze milosc przez internet jest mozliwa nawet ostatnio czytalem artykul o portalu randkowym w usa gdzie wlascicielka zakladala falszywe kobiece konta najsmiesniejsze jest to ze pozniej wyszly na jaw dane ile kont bylo aktwynych (sprawdzalo poczte na portalu) 20 milionow facetow to robilo i cale 11 tys kobiet :D t dane to az mnie porazily ...... Byl tam tez jakis rodzaj czatu stosunek kobiet do mezczyzn byl juz lepszy 11 milionow do 2 tysiecy :D No tak miejsce do szukania wybranki idealne choc jak sie jest kobieta i na jedna babke przypada srednio w optymistycznej wersji na jedna kobiete przypada tylko 2 tysiace facetow :D No portale randkowe rzadza dam tez link do artykulu z tym przekretem by nik nie mowil ze dane wysslaem z palca :) https://gizmodo.com/almost-none-of-the-women-in-the-ashley-madison-database-1725558944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkoszkowa
Ja poznałam mojego obecnego chłopaka właśnie w internecie, a dokładnie na portalu kochaj.pl i jesteśmy razem szczęśliwi, kochamy się. Także miłość internetowa to jak najbardziej możliwy scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak możliwość są różne,ale nie szukaj na siłę jak ja bo to nie jest dobre teraz sobie uświadomiłam że głupio zrobiłam szukają na siłę,postanowiłam że skupię się na sobie na swoich pasi i usamodzielnieniu się na zabawę i spotkania z przyjaciółmi i wolę widzieć ludzi w realu.pozdrawiam tegoroczna maturzystka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomao
Przede wszystkim trzeba być uczciwym i nie oszukiwać osób z którymi rozmawiacie w sieci. Uważam, że najtrudniej jest poznać kogoś gdy ma się powyżej 40 lat bo wtedy wyjść gdzieś na jakąś zabawę jest trudniej ogólnie wiele osób nie potrafi się przełamać jeżeli chodzi o szukanie partnera bo uważa to za niemożliwe. Myślę, że warto zaglądać w takie strony jak https://mydwoje.pl/Badania/FLIRT-2-0-to-nowosc-na-rynku-portali-randkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×