Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fruktuskaaaaaaaaaa25

Samotne wieczory.

Polecane posty

Gość fruktuskaaaaaaaaaa25

Sa okrpne.Mimo ze mam faceta wieczory spedzam samotnie.On juz o 20 jedzie do odmu a ja siedze sama u siebie.Mieszkam sama i mam tego dosc.Owszem czesto u mnie nocuje ale jabym chciala zeby juz zostal na stale( zamieszkał ze mna) ale to niemozliwe.Teraz on siedzi u siebie a ja u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccciekawskaaaaa
a dlaczego nie mozecie zamieszkac razem?? jeśli można wiedziecc//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktuskaaaaaaaaaa25
On mieszka jeszcze z rodzicami.I ma zobowiazania finansowe( kredyty) ok.500zł miesiecznie i na ten czas nie stac go na wspolne mieszkanie.Rodzicom daje miesiecznie 350zł ( oplaty za mieszkanie + jedzenie) a mieszkajac razem musialby dac ok.800zł.Duza roznica.I kredyty splacic ma do konca roku dopiero wtedy mozemy zamieszkac razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccciekawskaaaaa
a no to troszkę trudna sprawa...musisz jakos wytrzymac ten okres....niedługo sie wporowadzi zabaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdnsjdksndks34
Mam tak samo - ma zobowiazania, kredyt , a ja samam cały czas siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktuskaaaaaaaaaa25
Wiem że to nienormalne, ale czasem ze złości lubię męczyć moje chomiki. Biorę te pocieszne zwierzątka i gniotę im stópki, wpuszczam do garnka wypełnionego kostkami lodu, kruszę ząbki cążkami do paznokci i smaruję tłuszczem. Nic na to nie poradzę, zawsze mi lepiej po tym... Czy powinnam iść z tym do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna se
I ❤️ podszywy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnaaaa
A kto Ci kaze siedziec samej w domu?? Nie masz znajomych?? Czy cale Twoje zycie musi krecici sie wokol Twojego faceta??? Zajmij sie soba, przeczytaj fajna ksiazke, obejrzyj ciekawy film, no nie wiem. Sama jestem kobieta, a nie potrafie zrozumiec takich kobiet jak Ty. Cos mi tu smierdzi bluszczem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×