Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trzeci miesiac nie mam okresu.

Trzeci miesiac nie mam okresu. Czy moge byc w ciqazy/?

Polecane posty

Gość Trzeci miesiac nie mam okresu.

Uprawiala z nim sex w kwietniu i maju. Bylam dziewica wiec pierwszy raz nie moze byc w ciazy! A tu juz 3 miechy nie mama jajeczkowania. Czy rto moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci powiedzial
że za pierwszym razem nie można zajść w ciążę? Jeśli mialaś akurat dni płodne to wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rajuś
Dziewica też może zajść w ciąże ! Rany kto was uświadamia seksualnie ? Zamiast się stresować, pójdź do apteki, test ciążowy to koszt 10 zł, więc warto dla pewności. A trzy miesiące to długo. Tak możesz być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do lekarza
A najlepiej do lekarza ginekologa. Tam bedziesz miała pewność. Trzy miesiące bez okresu to najwyższa pora nie tylko już na test ciążowy ale na wizytę u ginekologa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turlam się ze śmiechu niemalże
muszę spojrzeć w swoją kulę jasnowidzącą... rozwalają mnie takie posty "byłam dziewicą a jak pierwszy raz to sie w ciążę nie zajdzie" hihi, wiesz ilu ludzi zostało poczętych podczas pierwszego razu? jeden, ale jakże celny strzał, "złoty" strzał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę myślałaś, że dziewica nie może zajść w ciąże podczas pierwszego stosunku? A teraz 3 miesiąc bez okresu:o Za ok. 6 miesięcy przekonasz się jaka jest prawda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dżizas
Ten mit o tym że za pierwszym razem się nie zachodzi w ciążę to pewnie sie wziął z tego że dziewica nie może być w ciąży. Pamiętam jak za moich czasów sie to interpretowało własnie tak że jedyną dziewicą w ciąży była Maryja i że dziewica nie może byc w ciąży co dla niektórych było równoznaczne z tym że podczas pierwszego razu się nie zachodzi bo dziewica nie może byc w ciąży więc dziewica nie może zajść w ciążę. Dodatkowo pamiętam też jak w 7 klasie jedna dziewczyna na wfie mówiła z całym przekonaniem że 13 latki nie zachodzą w ciążę i twierdziła to na podstawie tego że nie ma 13-latek w ciąży (przynajmniej w naszym otoczeniu) :D, czasem jakaś starsza się trafi ale to są wyjątki ale ogólnie to w ciąże zachodzą dopiero mężatki więc nie mężatki nie musza się zabezpieczać i co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się wydaje...
że w chwili, kiedy doszło do penetracji przestałaś być dziewicą, więc dziewicą się jest do momentu, kiedy członek we mnie ani razu NIE WSZEDŁ!!! Niedługo usłyszymy, że w ciążę nie zachodzi się podczas stosunku, a już przerywanym to na 200%, ale tylko wyłącznie poprzez IN VITRO! HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się wydaje...
a podczas którego razu zachodzi się? Po drugim, trzecim, czy też może po 136? Pytam, bo jestem po 30 i muszę dzieci uświadomić, żeby w przyszłości wiedziały przy którym razie mają się zabezpieczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ja pierdole_
"Bylam dziewica wiec pierwszy raz nie moze byc w ciazy!" Z twoją wiedzą powinnaś bawić się lalkami ewentualnie grabkami w piaskownicy a nie leść do wyrka i sie pierdolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce jeden przygłup zadaje durne pytania,na lekcje z wychowania seksualnego,pewnie chodziłaś do proboszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __ja pierdole__
TA CZARNA, widząc dzisiejszą młodzierz to niestety NIE MUSI być prowokacja. Będzie kolejny noworodek na śmietniku, statystyka musi się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Jakoś podzielam zdanie poprzedników, że to prowokacja :D I to wredna !! A co do bycia lub nie w ciąży ... tak trudno kupić test ? I czy to rzeczywiście tyle wstydu ? Trzy razy sam kupowałem i jakoś pod ziemię się nie zapadłem ;] Pozdrawiam ! PS Trzy miesiące bez okresu o niczym nie muszą świadczyć - może się zdarzyć, po mocnym stresie albo chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __ja pierdole__
Przy guzie jajnika też może sie zdarzyć, czego autorce tego durnego tematu rzyczę za prowokację lub głupotę, wszystko jedno za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×