Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Menel spod kartona

Potrzebna pomoc i to szybko!!!

Polecane posty

w takim wypadku może skorzystaj z kokieteryjnej poradni ??:P ja nie umiem ci pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu kafeteryjnej uhhhh skąd mi się ta kokieteria wzięła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tobie się wydaje, że mi się wydaje:P ja niestety czekam jeszcze pół godziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten się śmieje, kto się śmieje ostatni ................. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja juz nie zbieram puszek. Nie opyla mi sie. Bo sie brudze jak swinia i datki sa male. Tak naprawde nie wiem od czego to zalezy, ze raz jest mniej, raz wiecej. Moze od pory dnia? Moze od ilosci uzbieranych punktow? Ja sie caly czas ksztalce, wiec punkty przybywaja co jakis czas. Oczywiscie dziekuje wszystkim klikaczom, jestem bardzo wdzieczny. Jeszcze mam 18 klikniec na dzisiaj i juz limit bedzie wyczerpany. Mam nadzieje, ze da rade. Jestem ambitnym menelem. 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikanie na rzecz Menela jest tylko przykrywką... przykrywką do tego żeby 2 gołąbeczki mogły sobie pogruchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i jeszcze cos. Kolega prosil mnie czy bym nie zamiescil mu linka na Kafeterii tez, bo dostaje malutko datkow i tylko od stalych graczy z naszej bandy. Wobec czego, jako lojalny kumpel od butelki, zamiszczam jego link takze i jesli mieliby Panstwo ochote mu kliknac, to bede bardzo wdzieczny: http://www.menelgame.pl/change_please/9069734/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikanie na rzecz Menela jest tylko przykrywką... przykrywką do tego żeby 2 gołąbeczki mogły sobie pogruchać aniu wstydź się!! podejrzewać nas o tak niecne zamiary?? nie wierzysz w moje dobre serce??? bo oczywiście w dobre serce MSa nie wierzysz słusznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknęłam.. przez pomyłkę :P A co do literówki... tego nie wiedziałam, ale skoro sam się przyznałeś.. :D Ike - nie wątpie że masz dobre serce... że o innych organach juz nie wspomnę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×