Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Menel spod kartona

Potrzebna pomoc i to szybko!!!

Polecane posty

nic z tego nie bedzie:) i ike i MS są zajęci ;) ale pożartować można:P do zobaczenia jutro menelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jedziemy z tym koksem! Witam Was juz tak od rana moim cudownym linkiem i linkiem do mojego kumpla. Swoja droga, dobry ze mnie kolega, co nie? Pomagam kumplowi sie wybic. :D No wiec najpierw moj: http://change.menelgame.pl/change_please/3985219/ A to Pavulonika: http://change.menelgame.pl/change_please/9069734/ Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 70,80 zł w Bronek_Poznanski's! Profil Bronek_Poznanski Rzuciłeś kubkiem 31,09 zł w Pavulonik_Fan's! Profil Pavulonik_Fan tylko nie sprowadzaj tu więcej swoich kolegów, bo się zrobi melina was dwóch wystarczy :D zrobiłem co mogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłam w was
Rzuciłeś kubkiem 70,50 zł w Bronek_Poznanski's! Rzuciłeś kubkiem 13,70 zł w Pavulonik_Fan's!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę o 623
Od wczoraj Bronek podskoczyłw klasyfikacji o 623 miejsca :D z 113 382 na 112 759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek bierze nas na kolegę :> oj bronek bronek.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne kwiatki
My będziemy klikać, a On będzie pił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za 7645 i 2803
Rzuciłeś kubkiem 76,45 zł w Bronek_Poznanski's! Rzuciłeś kubkiem 28,03 zł w Pavulonik_Fan's!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanel-mademoiselle
Bronek,coś słabo się stara ten Twój kumpel.Cały czas balansuje przy kwocie trzydziestu paru złotych.Ty się szybciej wybijałeś w górę.Pogadaj z nim:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coraz więcej rzucam
Rzuciłeś kubkiem 70,85 zł w Bronek_Poznanski's! Rzuciłeś kubkiem 31,00 zł w Pavulonik_Fan's!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 63,45 zł w Bronek_Poznanski's! Profil Bronek_Poznanski Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 39,01 zł w Pavulonik_Fan's! Profil Pavulonik_Fan masz!! niech twoje ego rozerwie cię na strzępy ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajesz mu więcej!! W każdym razie więcej ode mnie a kto ci zabrania dawać:P tyle samo ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a kto ci zabrania dawać tyle samo ???" - Bo sie wyprztykałem na Bronka, poza tym ja dawałem:P pierwszy, to Ty mogłas się dosstosować! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłam ale stwierdziłam, że to ty powinieneś dostosować się do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dużo czy mało
Rzuciłeś kubkiem 57,25 zł w Bronek_Poznanski's! Rzuciłeś kubkiem 39,64 zł w Pavulonik_Fan's!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba by się za tego naszego bronka wziąć na pewno się zachlał skoro nawet linki a niego trzeba wklejać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×