Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Menel spod kartona

Potrzebna pomoc i to szybko!!!

Polecane posty

"ja dałam więcej" - udowodnij Najlepiej jak wkleisz link na następnej stronie i sprawdzimy nie bierz mnie pod włos:P:P:P nic nie będę wklejać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - dodam jeszcze, że potrafię :D Luśka - nie ważna godzina, ważny cel, który uświęca środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie bierz mnie pod włos" - chcesz powiedzieć, ze się nie ogoliłaś? :P Brum, ale co potrafisz, bo się zgubiłem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widzę, że ciągnie Cię do kąta? Ale nie wiem czy Brum pożyczy Ci wycieraczkę" Ja się nie łamię, jestem tym bardziej udanym reprezentantem pokolenia X! Dam radę na samym dywaniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz powiedzieć, ze się nie ogoliłaś? przecież tak lubisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się pogubiłam MS :D Piszczie dłiuższe posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona jest moja :D Mogę na niej pisać, co chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz wkleić linka brum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Luśka. Pisanie długiego posta zajmuje więcej czasu :D I mniej ich sie pojawia na stronie. Nie zgubie się w gąszczu jednozdaniowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike nie ma linka brum :D Było zdjęcie wielonickowe :D Ale chyba i jego już nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja się nie łamię, jestem tym bardziej udanym reprezentantem pokolenia X! Dam radę na samym dywaniku" - Tam jest terakota Lusiu... :classic_cool: "chcesz powiedzieć, ze się nie ogoliłaś? przecież tak lubisz" - ale pod pachami, nie na twarzy :P Brumka, nie umiem pisać dłużej. Ale moge wolniej, jeśli obiecasz, że nie będziesz szybko czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanie długiego posta zajmuje więcej czasu I mniej ich sie pojawia na stronie. Nie zgubie się w gąszczu jednozdaniowych Really? Bardzo interesting, but frankly, my dear, I don't give a damn ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tak lubisz" - ale pod pachami, nie na twarzy a cholera i z tobą dewiancie codziennie piszesz inaczej! ja juz oszaleję! link wklej!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - ja Ci mogę już teraz dać słowo, że wogóle nie czytam :D Patrze tylkko kto napisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie ja mam pisać dłuższe posty tylko Wy. Ja nie mogę jednocześnei czytać i psać. A może jeszcze myśłęc co czyatam albo piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzie dziewczyny , że ten topik miał swój dziwaczny klimat?? który teraz pierdołami zabijacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko bronek jak się zjawisz to do kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×