Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Menel spod kartona

Potrzebna pomoc i to szybko!!!

Polecane posty

wcale:P:P i z nami koniec po raz siódmy! zaraz poszukam zsa wysmarkać mu się w mankiet to się chłopina ucieszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, nie rób tego ZSowi!!!! Wróóóóóć!!!!! Hm, ciekawe czemu chcesz go nękać... :) Jeszcze bardziej ciekawe czemu ja znowu go ratuję z opresji... tfu, odbieram mu nadzieję.... TFU, szansę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, nie rób tego ZSowi!!!! Wróóóóóć!!!!! o ty męska szowinistyczna świnio! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu, odbieram mu nadzieję.... TFU, szansę to teraz módl się, żeby tego nie przeczytał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kto ??? nic ci więcej nie powiem:classic_cool: jak nie zasłużysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto inny, nie będę kusić losu i nie powtórzę co wcześniej palnąłem... :classic_cool: Nie chcesz do mnie czule mówić to ide sobie :P Teraz ja zrywam - to już nasze ósme rozstanie, niedługo będziemy mieli okrągły jubileusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj przecież jeszcze nie wróciliśmy do siebie po siódmym to oficjalnie wracam ❤️ teraz zrywaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah już wiem co palnąłeś :classic_cool: to ty lepiej nie zrywaj ........bo jeszcze ktoś się do ciebie przyczepi skoro będziesz stanu wolnego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrętna! dziękuję za komplement:P a diament gdzie??? i czy mam rozumieć, że znowu zrywasz?? tylko nie przychodź więcej na kolanach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdę na kolanach i powiem WYŁAŹ SPOD ŁÓŻKA TCHÓRZLIWA BABO! chcesz mnie wziąć siłą ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pffff miałam kiedyś w domu czarnego szczura i 20 myszek- bo okupiłam niechcący myszkę w ciąży chomików nawet nie będę wyliczać nie ze mną te numery MS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×