Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Menel spod kartona

Potrzebna pomoc i to szybko!!!

Polecane posty

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać ile rzuciłem :O Ikuś, to dziesiąty raz? Może zrobimy jakąś wystrzałową imrezę z tej okazji? Przyniosę browar, Ty organizuj czipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden dziesiąty to wciąż dziewiąty przecież do siebie nie wróciliśmy:P więc siedź o suchym...buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam ci odpowiedź jak wrócę :P muszę się dogłębnie zastanowić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a logika gdzie?? tak bys zwiększył swój stan posiadania o mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logika czuje się świetnie, miałabyś rację gdybym Cię kiedykolwiek miał :P Nie zwiększyłem stanu posiadania o Ciebie w związku z tym nie mogę tego liczyć jako stratę :P Natomiast gdybyś zechciała byc ze mną to na pewno ponósłbym duże straty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach tak teraz to tak to z kim się niby rozchodziłeś 9 razy????????? ale jak sobie tam chcesz też mogę się do ciebie nie przyznawać :P i moje straty byłyby nieporównywalnie większe!!! z nami koniec jak bum cyk cyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×