Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

69crazy

zareczyny

Polecane posty

mam pytanie do wszystkich kobiet. na wstepie napisze ze mam 20 lat od 24 kwietnia 2009 jestem w zwiazku i dodam ze ta dziewczyne znam znam ja dwa dni dluzej, mialem wczesniej wiele kobiet, bardzo wiele ale z zadna nie jest mi tak dobrze jak z nia. Chce sie z nia zareczyc 17 pazdziernika dokladnie jest to slub mojego brata i chce to zrobic na weselu podczas oczepin oczywiscie nikt o tym nie wie poza para mloda orkiestra i kamerzysta. I tutaj moje prosba o pomysly co mozna powiedziec i w jaki sposob to zaangazowac by bylo ogrinalnie i niebanalnie, tak zeby dziewczyna nie podejrzewala nic do momentu az klekne;D wogle to pomysl moze byc czy jest kiepski raczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no chodzi o to ze brat z przyszla zona ciesza sie z tego pomyslu moja dziewczyna wolala by orginalne zareczyny niz takie tylko we dwoje, skromne. a sam jestem osoba po ktorej mozna sie spodziewac wszystkiego wiec chce by bylo orginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamaaaaaa
ale to nie bedzie oryginalne tylko wiejskie:)uwierz mi:)jak można sie spodziewać wszystkiego to wymyśl...coś lepszego...a nie taka wiochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie zalosne...
serio - zalosne!!! Po drugie nie wypada nawet jesli panstwo mlodzi sa na TAK to slub brata to nie jest okazja do zareczyn no bez przesady, wieś na maksa... aha i naucz sie pisac bo nie odrozniasz *zaaranzowac od *zaangazowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisac umiem to tylko pomylka, gdybym nie umial pisac to nie pracowal bym tu gdzie pracuje, widze ze ludzie na forum maja calkiem inne zdanie u mnie w miescie kazdy mowi ze pomysl jest fajny, dziewczyny mowia ze same by chcialy takie zareczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie, jestem pod wrażeniem, ze chlopak taak pomyslal ;) a jestes pewien ze odpowie TAK ? ;) zartuje oczywiscie, jajnie ja tez poznalam sie z moim mezem w maju we wrzesniu zareczyny w sierpniu po roku slub krotki staz, ale co tam ;)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam ze siostrzeniec mojej dziewczyny zareczyl sie na jakiejs imprezie przy ktorej bylo kilka osob z rodziny mlodej czy z mlodego to nie wiem, moja dziewczyna mowila ze bardzo jej takie cos sie podoba wiec dla niej to by bylo tez fajne. duzo osob mowi ze to wiocha to prosilbym o podanie innych pomyslow ktore uwazacie za mniej wiejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostrzeniec Twojej dziewczyny
czyli dziecko jej siostry?! :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamaaaaaa
zapomniałam...że jak człowiek ma 20 lat...to imponuja mu zupełnie inne rzeczy:)gdyby mój cos podobnego wymyslił....kiepsko by z nim było:)ale...może i z mista...ale słoma z butów... No nic...mimo wszystko zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaamaaaa nie oceniaj ludzi tak jak to zrobilas ze ktos ma pomysl ktory dla Ciebie jest wiejski to nie znaczy ze ta osoba jest ,,wiesniakiem'' gdybym ja mial tak oceniac uznal bym ze jestes materialistka ktora by by zareczyny tylko w jakims cieplym kraju, koniecznie musi byc pierscionek warty 20tys zl do tego droga kolacja itp itd ale nie mysle tak i Cie nie obrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy po prostu widac ze nie moga sobie darowac ze nie beda tego dnia w centrum uwagi ;) dla mnie to najbardziej pomylony pomysl ale widac ze i autor i jego dziewczyna sa bardzo niedojrzali i musza robic szopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie - nie na miejscu, uszanuj ich święto, to że Twoj brat powiedzial ze nie ma nic przeciwko to raczej z grzecznosci no bo niby mial Ci powiedziec, ze zabrania Zrozum tak się po prostu nie robi, to ICH dzień, tylko ich i nie wcinaj sie im ze zwoimi zareczynami bo to niegrzeczne, i zwyczajnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie hcodzi o to ze mlodzi ciesza sie z pomyslu tk jak ja nie sa egoistami tak jak niektorzy i dla nich nie liczy sie tylko to ze to ich dzien tylko to ze ich goscie beda mogli popatrzec na szczescie nie tylko pary mlodej ale tez innych gosci. i akurat mlodzi mnie popieraja w tej sprawie bo pomysl jak mowia jest dla nich bardzo dobry bo na chwile oderwie zainteresowanie gosci od nich bo nie lubia zbyt duzego zainteresowania swoja osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pingwin Pik Pok
Ja byłan na takim weselu, gdzie brat pana mlodego oswiadczal sie swojej dziewczynie. Glupia sytuacja. Goscie nie wiedzieli jak reagowac, niby cieszyli sie, ale to byk Ślub i z rewuly cala noc jest dla panstwa mlodych i im sklada sie gratulacje, a tu brat wtrynil sie ze swoimi zareczynami i goscie nie bardzo wiedzieli jak sie zachowac, niby gratulowali im zareczyn, ale z jakiejk racji maja im gratulowac w dzien, ktory nalezy do innej pary? :O To takie wpieprzanie sie w czyjes swieto. Niepotrzebne. Oswiadcz sie jej na srodku rynku w południe, tez zrobisz zamieszanie, ale nikomu tym nie "zaszkodzisz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam jeszcze ze znam brata 20 lat i gdyby mu to sie nie podobalo i by tego nei chcial to by sie nie zgodzil nie wiem jak jest u was ale tutaj nie ma ludzi dwulicowych. gdyby mu sie to nie podobalo by mi powiedzial a o jego narzeczonej nie wspomne bo by odrazu mnei zbluzgala gdyby jej sie nie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pingwin Pik POk
Crazy, popatrz na to z innej strony. Myślisz, że Twoj brat i jego narzeczona sprawiliby Ci taka przykrosc i bez skrupulów odrzucili Twoj Genialny pomysl? Nawet jak im sie to nie podoba, to sie zgodza, zeby nie robic afer, nie klocic sie przed slubem. To jest Ich dzien, a Ty jako brat powinienes to rozumiec i nie wpieprzac sie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIngwin Pik Pok
I to nie jest dwulicowość nawet. ONi tylko nie chca sprawic Ci przykrości. To jest ślub. I cala uwaga powinna byc skupiona na młodych, a nie na Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się zrozumieć, co kieruje autorem tego postu. Chyba chęć zrobienie czegoś szalonego, może nawet nie przeszkadza to państwu młodym, bo nie wszyscy maja taką potrzebę bycia całą noc w centrum uwagi i dla nich może być to chwila oddechu. Tego nie wiemy. Myślę sobie, że może być to niezręczna sytuacja może nie nawet dla młodych ale dla gości wiadomo nie wszyscy znają zaręczających się i może to wyjść ni jako. Jeśli chcesz zrobić cos szalonego to wynajmij bilboard i zaprowadź dziewczynę z zasłoniętymi oczami po niego i pokaż go jej. Też szalone, ale myślę, że do zrobienia na 1 dzień wynająć coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pingwin Pik Pok
Skoro jesteś taki pomysłowym, to wyłóż troche pieniedzy, albo wymysl cos i zrob porządne zareczyny, bo przy tych na ślubie nie starasz sie wcale. Cała magia i otoczka nalezy do Mlodych i do samej atmosfery slubu - a te zareczyny to ni w pięć ni w dziesięć pasują. Ktoś mógłby powiedzieć, że nie potrafisz wymyslić nic ciekawszego, ani nie stać się na jakikolwiek wysiłek, żeby stworzyć własna "magie" zareczyn, tylko korzystasz z zamieszania, ktore jest na ślubie brata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam kto ale ktos pisal ze mlodzi nie chca sprawiac mi przykrosci i sie klucic temat czy im sie to podoba czy nie jest zamkniety bo im sie to podoba jak najbardziej, nie wiem jak jest w innych miastach na weselach u mnie w rodzinie to nie jest nic dziwnego gdy ktos ma tego dnia urodziny to poprostu wszyscy wstaja i spiewaja mu sto lat, przeciez nikt nie siedzi cale wesele i mowi sobie o kurde ale sie ciesze z ich slubu i tak powtarza to sobie. A co powiecie o oczepinach przeciez ich nie powinno wogle byc bo ludzie nie ciesza sie wtedy ze szczescia mlodych tylko z zabaw oczepinowych. Wiec myslac tak jak wy to oczepin wogle nie powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ludzie dajmy spokoj bo dzieciak i tak zrobi po swojemu a po tym weselu jakis gosc zalozy topik " ale wstyd, brat mlodego zrobil obciach calej rodzinie i na weselu brata oswiadczyl sie dziewczynie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
17 października moje urodziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pingwin Pik Pok
A jeszcze coś. Jak Ty to sobie wybrażasz, że w czasie oczepin sie oświadczysz? Panna mloda bedzie chciala rzucac welon, a Ty jej nie pozwolisz, tylko wrąbiesz sie ze swoim pierścionkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×